Známky pravé lásky chvíle, kdy potřebuje vaši podporu

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Když vaše dívka dostane špatné zprávy, samozřejmě, že se jí snažíte pomoci. Existují však i jiné případy, kdy při ni musíte být, protože to je známkou mnoha známek skutečné lásky . Mějte na paměti tyto věci, tak budete odměněni ještě větším kouskem srdce vaší ženy a zlepšíte svůj vztah.

Podporujte ji, když obdrží povýšení nebo jiný úspěch


Je nadšená přijímáním povýšení, ale mohla by mít také obavy, že zvýšená odpovědnost zničí rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Dobrým krokem by bylo uspořádat slavnostní večeři, která jí ukáže, jak jste hrdí, a dejte jí vědět, že jste schopni udržet váš vztah v rovnováze.

Podpořte ji, když bojuje se svoji přítelkyní

Muži obvykle upřednostňují vyčkávání a předpokládají, že věci vyřeší sama. Nezapomeňte však, že právě ztratila jednoho ze svých přátel, takže i když se zdá, že konflikt je triviální, musíte ji poslouchat. Zde je důležitá rada: neměli by jste jen pomluvit její přítelkyni, aby se cítila lépe. Až se ona a její přítelkyně udobří, bude pro ně těžké zapomenout na věci, které jste řekl.

Setká se s vašimi blízkými přáteli

Představení vaší ženy vašim blízkým přátelům je pro vás oba velkým krokem. Vyplňte ho tak, aby se cítila pohodlně. Řekněte jí jména svých přátel, vztahy a témata, o kterých by neměla mluvit. Pokud se s nimi setkává, začněte tím, že ji seznámíte s jedním nebo dvěma lidmi, o kterých si myslíte, že ji budou sympatičtí. Jakmile se zapojí do rozhovoru, jemně ji přitiskněte ruku na pas nebo ramena. Příležitost by pro ni mohla být velkým tlakem. Takové gesto ji ujistí, že jste v tom společně. To dále pomůže zlepšit váš vztah.

Chladí ji, když se její nejlepší přítel zasnoubí

Když se blízká přítelkyně vdává, vaše dívka začne posuzovat svůj vlastní život. Neznamená to nutně, že potřebuje prsten. Místo toho se pravděpodobně obává ztráty času se svým přítelem, jakmile se usadí. Jedním ze způsobů, jak zlepšit váš vztah v této situaci, je povzbuzovat ji. Ptejte se na její oblíbené vzpomínky. To jí pomůže uvědomit si, že oba jsou z nějakého důvodu si blízcí a blížící se svatba není konec světa … nebo jejich přátelství.

seznámení pro seniory na internetu
Doporučené

Seznamky

Známe doporučené seznamovací služby. Moderní a bezpečné seznamky. Přísně ověřené uživatelské profily. Tam se nespálíte.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..