Zlomené srdce v lásce. Ztratili jste lásku? 99 % pomůžeme Vám

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Zlomené srdce v lásce jak si opět nalézt nového partnera. Kompletní průvodce. Po zlomeném srdci z lásky může být těžké si představit, jak se vrátit k randění. Zlomené srdce je bolestivá rána. Vypadá to, že každá píseň, každá interakce, všechno, co děláte, vám přináší vzpomínku na váš žal. 

Bez ohledu na to, jak moc se snažíte, máte pocit, že všude jsou připomínky dobrých časů, které jste spolu zažili se svým partnerem, který již není s Vámi. Přejete si, abyste na toho člověka přestali myslet, ale bez ohledu na to, myšlenky na něj a váš vztah přerušují každou bdělou myšlenku.

Máte zlomené srdce, protože bez ohledu na to, jaké bylo spojení a láska. Bez ohledu na to, co je příčinou rozchodu, stále máte pocit ztráty. Nikdo se nezamiluje, protože nechce, aby to vyšlo. Jdeme do toho s touhou po pozitivním výsledku. 

Porozumění zlomenému srdci z lásky a jak se vrátit k seznamování

K zlomení srdce v lásce dochází proto, že jsme si zvykli na významné lidi v našich životech. Zvykli jsme si na sdílení životů, zkušeností, životních prostor, rituálů. V podstatě to, že jste pár, znamená, že zabíráte velkou část života toho druhého. 

Může to být také drobnost, která může způsobit zlomené srdce, ztráta těch maličkostí, které svazují vztah. Věci, jako je společné jídlo nebo společné nakupování, SMS nebo hovor.

Zlomené srdce v lásce tato ztráta sdílené známosti je často srdcervoucí. Jsme od přírody sociální bytosti. Dává to smysl, že pocítíme ztrátu společnosti, přítomnost další významné osoby.

Uznání této ztráty sdíleného společenství, prázdnota, kterou vytváří, a často opuštěný prostor, který opouští, vám umožní normalizovat pocity zlomeného srdce . Heartbreak má doslova pocit, že vaše srdce bylo vytrženo, může to být hodně bolestivé.


Věděli jste, že na seznamovací službě bezva flirt se schází komunita, která má zlomená srdce z lásky? Registrace je zdarma pohovořte s ostatními o stejném trápení


Cesta vpřed je klišé, ale je to doslova, musíte si to zkrátka jednoduše projít. Dělat vše možné, abyste se vyhnuli bolesti, například popřít svůj smutek nebo vyhnout se svým pocitům, bude znamenat, že se vyhnete procesu truchlení, který je sám o sobě prostředkem uzdravení.

Několik praktických kroků zaměřených na překonání zlomeného srdce:

Dopřejte si prožít všechny své pocity

Nevyhnutelně se snažíme odvrátit naši pozornost od zármutku tím, že se vyhýbáme vašim pocitům, i když je to lákavé, je velká šance, že pokud své pocity neprožijete naplno, dohoní vás. Někdy nejvíce neočekávaným způsobem, například když jste v novém vztahu a zjistíte, že jste neřešili pocity ze své minulosti. 

Zlomené srdce v lásce pamatujte ať už je to cokoli, dovolte si zažít celé spektrum svých pocitů, nepředstírejte, že vaše pocity neexistují. Je užitečné mluvit s terapeutem, pokud máte obavy, že vás vaše pocity přemohou.

Omezte nebo přerušte kontakt se svým bývalým, abyste se mohli uzdravit

Pokud zůstanete v kontaktu se svým bývalým je velmi obtížné se vyléčit a jít dál. Můžete mít fantazie o tom, že se dáte znovu dohromady, nebo že se změní vzorce chování. Abyste viděli vztah v kontextu a dali svému srdci šanci na uzdravení, potřebujete čas, prostor a perspektivu. Zůstat v kontaktu to velmi ztěžuje. Také vám to ztěžuje vytváření nových vztahů. My doručujeme: spalte mosty!

Neporovnávejte se s ostatními

Zlomené srdce v lásce je mylná představa, že si ostatní lidé poradí lépe, nebo že jejich bolest je méně intenzivní. Všichni jsme jedineční a každý máme různé způsoby, jak reagovat na bolest a ztrátu. Zaměřte se na to, jak se snažíte překonat bolest srdce, aniž byste se ve srovnání s ostatními tvrdě soudili.

Oslovte svou své přátelé

Ať už jde o přátele, rodinu nebo terapeuta, kteří jsou schopni mluvit o tom, čím procházíte, může mít obrovský rozdíl. Všichni jsme zažili zlomení srdce v nějaké formě a vědomí, že nejste sami, pomáhá při překonávání zlomení srdce.

Udělejte si čas před zahájením nového vztahu

Musíte zjistit, kdo jste, mimo svůj předchozí vztah. Randění příliš brzy znamená, že přivedete historii do potenciálního nového vztahu, to by ho mohlo sabotovat. Můžete také provést srovnání nebo zlobit svého ex, což pro nový vztah nevěstí nic dobrého.

Čas a prostor vám pomohou rozhodnout, jaký typ vztahu a typ člověka byste chtěli potkat, aniž by do toho zasahovala mlha vašeho předchozího vztahu. Zlomené srdce v lásce je dočasný stav a přejde – nebo jste se.

Zaměřte se na péči o sebe

Můžete se věnovat novým koníčkům, zájmům, začít nový sport nebo se připojit k novým skupinám. O tom, jaké typy zájmů vás přitahují, se nemusíte s nikým radit víte to moc dobře sami. To může být velmi osvobozující, vést k cestě sebepoznání a otevřenému neomezenému potenciálu potkat někoho nového.

Nakonec buďte k sobě laskaví, důvodem, proč jsou vaše myšlenky tak rušivé a vytrvalé, je to, že pro vás tato osoba něco znamenala. Pamatujte, že zlomené srdce ukazuje, že máte schopnost hluboce se cítit a milovat.

Čas a prostor jsou vaši největší léčitelé. Stejně tak je důležitá přestavba vašeho nového života. To znamená, že po přiměřené době truchlení se podíváte na to, jak si začít užívat život. Když přemýšlíte, jak se znovu vrátit k randění, dejte si prostor a čas na uzdravení a pak přirozeně budete vědět, kdy jste připraveni. 

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..