Ženy pozvěte chlapa na rande bude z toho vyjukaný.. A vy zabodujte.

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Ženy pozvěte chlapa na rande, dávno jsou pryč časy, kdy jsou muži odpovědni za první krok a to je úžasná věc! Nikdo by se neměl bát sdělit někomu jinému, jak se cítí, a je přirozené někomu říct, že byste ho chtěli pozvat na rande. 

Ale pokud jste žena, která chce udělat první krok může být pro Vás děsivé jít do toho a pozvat ho ven. Žádný stress ono, je to děsivé i pro většinu mužů. Ale většina mužů miluje, když ženy udělají první krok. V nedávném průzkumu drtivá většina 86% mužů uvedlo, že se jim líbí, když se žena udělá první krok. Třeba venku na ulici, v baru nebo třeba na Facebooku. 94% mužů uvedlo, že dává přednost tomu, když jim žena nejprve pošle zprávu na online seznamce. Takže pokud vás už unavuje čekání na chlapa, který vás pozve na první rande, jděte do toho sami.

Nejste si jisti, jak na to? Zde je několik taktik, které vám pomohou udělat první tah, ať už je to někdo, koho jste právě potkali, nebo někdo, s kým jste blízcí přátelé.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Zeptejte se ho, jestli má přítelkyni.

Toto je opravdu důležité, protože je trochu znepokojující pokusit se pozvat na rande chlapa, který už má vztah. Kromě jeho slov se nezapomeňte podívat na jeho řeč těla. Když se zeptáte, jestli je s někým romanticky zapletený, ukazuje to, že vás zajímá jeho stav.

Ve skutečnosti by to také mohlo vypadat jako nevinná otázka. Jakože mě překvapuje, že tak skvělý člověk jako ty nemá stálého partnera.

Kupte mu drink

Opravdu to funguje. Většina chlapů je ohromena dámou, která se ujme aktivity a koupí muži drink. Stereotypní genderové role pomalu vymírají a kluci se rádi cítí oceněni. Dalo by se to udělat i takto pokud si objednáte první drink. Začněte tím, že řeknete: „Poslouchej, musíš to opravdu zkusit. Je to Na mě.” Je to jistě dobrý startér konverzace, stejně jako důkaz, že jste do něj ochotni investovat.

Pochvalte ho.

Pokud ho už nějakou dobu znáte a chcete přesunout věci mimo zónu přátel, zkuste mu dát kompliment ohledně jeho vzhledu nebo osobnosti. Vždy se usmívá, ať už se děje cokoli? Lidé rádi slyší tento druh věcí a je to skvělý způsob, jak mu rozjasnit den. Totéž platí pro lidi, které jste právě potkali. Má skvělé boty nebo výrazný účes nebo tetování? Možná je to způsob, jakým drží svůj nápoj, v pohodě a odlišně. Může to být cokoli. Nezapomeňte být upřímní, protože pokud skončíte ve vztahu, který chcete posunout dál, nechcete, aby byl postaven na falešné lásce.

Ženy pozvěte chlapa na rande

Zdá se to dost jednoduché, ale spousta lidí se zapomíná usmívat na osobu, se kterou jsou. Pokud jste šťastní a rádi ho vidíte, ujistěte se, že to ukazuje vaše řeč těla. Díky úsměvu budete vypadat a cítit se více přístupní, což může zvýšit vaši sebevědomí a vyvolat konverzaci.

Zapojte své přátele.

Vždy je dobré mít malou zálohu, takže použijte své přátele. Například, když uvidíte někoho, koho zajímáte, oslovte ho a řekněte něco jako: „Moji přátelé a já jsme se jen dohadovali o tom, co je nejvtipnější romantická píseň z 90. let.“ Je to dobrý způsob, jak vyvolat konverzaci a zároveň vám poskytnout podporu. Přátelé budou tam v pozadí, aby vás povzbudili, zatímco získáte jeho telefonní číslo..

Připomeňte si, proč jste pro něj bezva úlovek.

Posílením své sebedůvěry před tím, než se někomu přiblížíte, budete opravdu zářit. Připomeňte si, že stojí za to zahájit konverzaci. Že jste úžasný, krásný člověk, který je náhodou docela v pohodě a tak trochu skvělý.

Vytvořte z toho hru.

Tím, že se budete snažit oslovovat nové lidi pokaždé, když budete ve městě, budete na tom mnohem lépe. Tímto způsobem, když uvidíte někoho s kým se chcete seznámit, nebudete tak nervózní. Pomyslete na to, že se každý den snažíte mluvit s jednou novou osobou. Nebo udělejte bod, abyste zahájili konverzaci pokaždé, když jste třeba ve výtahu. Vaše interakce nemusí být ani koketní prostě přátelské. Docela brzy bude skutečný tah na někoho druhou přirozeností

Podívejte se, jak reaguje na fyzický kontakt.

To funguje, pokud je to někdo, koho už nějakou dobu znáte, s kým byste chtěli navázat romantický vztah. Jelikož jste si navzájem příjemní, budete cítit, zda existuje skutečná chemie ve vztahu.

Vydejte se pro případ, že by se vám něco stalo nepříjemným.

Neměli byste plánovat celou svou interakci, ale někdy vám plánování dá trochu větší jistotu, abyste se mohli pohnout. Řekněme, že někoho máte a zjistíte, že je ženatý. Místo toho, abyste zamrzli, nezapomeňte si nacvičit alternativu: „Je to šťastná žena, přeji dobrou noc!“ Tyto věci se někdy stávají. I ty nejlepší manévry a ledoborce mohou vést k poněkud katastrofálním výsledkům, které jsou do konce noci ve skutečnosti docela vtipné. Jen se oprášíte a snažte se dál.


Jdeme na první rande jak na to


close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..