Ženy poznejte co cítí muž kolem 30 let při seznamování budete možná překvapeny

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Jedním z nejlepších způsobů, jak dosáhnout úspěchu v randění, je lépe porozumět opačnému pohlaví. Čím více jste informováni o tom, co chtějí, jak jednají a co jim imponuje , tím lépe jste vybaveni pro hledání lásky.

Dámy, pokud jste někdy přemýšlely o tom, jaké to je pro 30 letého muže najít lásku a chodit se ženou, připoutejte se, protože to pro vás dnes rozebereme. Odhalíme některé mýty a poskytneme vám informace, které potřebujete, abyste lépe porozuměli druhé straně barikády.

co cítí muž kolem 30 let při seznamování
Muž kolem 30 let mění své priority je romantický

Vžijte se do role muže kolem 30 let jaké má pocity při seznamování

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Pocity muže kolem třicítky mohou být stejně frustrující

Může být lákavé si myslet, že chodit s někým ve svých 30 letech jako muž není zdaleka tak obtížné jako chodit s mužem jako žena. Muži nejsou matkami neustále pronásledováni, aby měli děti, nečelí stejným společenským tlakům na manželství, že? Špatně!

Věřte tomu nebo ne, chodit s někým ve svých 30 letech jako muž znamená vypořádat se s mnoha stejnými problémy a nátlaky, jaké mají ženy. Jistě, existuje několik problémů, které mohou být pro každé pohlaví jedinečné.

Muž kolem 30 let začíná měnit priority k ženskému pohlaví

U většiny mužů dochází k přirozenému posunu během 20 a 30. let. Někteří by to mohli nazvat dospíváním, ale rádi bychom se na to dívali spíše jako na posun v prioritách k ženskému pohlaví.

Muži začali hledat více podstatu, kvalitu a udržitelnost vztahu. Zatímco muži jsou stále “vizuální tvorové”, začínají klást větší váhu kategoriím, na kterých by od prvního rande skutečně mělo záležet.

Znamená to, že každý muž, kterému je 30 let, má hlavu vzhůru, pokud jde o priority? Samozřejmě že ne. Ale velká většina mužů si začala upravovat své zaměření na randění.

Muž kolem 30 let je stejně romantický jako žena

Z nějakého důvodu společnost ráda nutí lidi myslet si, že muži nemají rádi roztomilé a nezapomenutelné věci, které se dějí v raných fázích randění. A společnost dále pluje v bludech, abyste si mysleli, že chodit s někým ve 30 letech jako muž znamená, že vás tyto věci ještě méně zajímají, než to bylo ve 20. Pravda je, že randění pro muže v tomto věku se stává více zodpovědné.

Dámy, chceme, abyste věděli, že to není daleko od pravdy. Jistě, možná nás neuvidíte chlubit se na Facebooku sladkou milostnou poznámkou, ze společného oběda, ale to neznamená, že Vás nemilujeme. 

Jedna z největších věcí, které si muži ve svých 30 letech přejí, aby ženy věděly, že chceme romantiku, roztomilost a vzpomínky stejně jako vy. Někteří z nás to možná nedávají tak hlasitě najevo.

Proč by nás ženy měli tyto informace zajímat?

Co tedy můžete udělat s těmito informacemi, když máte trochu lepší představu o tom, jaké to je randit ve svých 30 letech jako muž? Zde je několik tipů, které můžete použít při posunu vpřed.

Přijměte skutečnost, že v tom nejste sami. Muži ve svých 30 letech pociťují stejný tlak jako vy od svých přátel, rodiny a společnosti.

Buďte si jisti, kdo jste jako žena. Ukažte, co vás zevnitř dělá výjimečnou, a budete mít úspěch při hledání muže, který vás ocení takovou, jaká jste. To neznamená vzít si na prvním rande tepláky a Váš oblíbený vytahaný svetr, ale vězte, že muži hledají víc než jen to, co na první pohled uvidí..

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..