Žárlí Váš manžel cítí se ve vztahu nejistý poradíme Vám co s tím

· Doba ke čtení 7 minut
pošli přátelům

Už jste někdy chytili svého manžela procházejícího se s Vaším telefonem? Měl někdy strach, když jste se vrátila domů z práce pozdě? Pokud ano, pravděpodobně se ve vašem vztahu necítí příliš bezpečně.

Možná je váš manžel žárlivým typem nebo jednoduše zažil bolestivou neloajálnost v minulých vztazích. Bez debat mohou takové akce ve vašem manželství způsobit problémy s intimitou.

Skryjete svůj telefon, když dostanete textovou zprávu, nebo se rozhodnete strávit noc s přáteli přes romantické rande s vaším mužem? Pokud chcete, aby se váš manžel ve vašem manželství cítil bezpečněji, musíte jednat.

Zůstaňte věrní svému manželskému slibu, že mu zůstanete věrná a odstraníte všechny situace, které by ho mohly znepokojovat.

Cítit se na hraně nebo čekat, že se něco pokazí, není žádným způsobem, jak projít vztahem. Zde je 8 věcí, které můžete udělat, aby se váš manžel cítil bezpečněji ve vašem manželství.

Žárlí Váš manžel buďte přemýšliví a ukažte mu, že nemá důvod

Jedním ze způsobů, jak můžete vyřešit problémy s intimitou ve vašem manželství, je hledat způsoby, jak být ohleduplný a pečovat o svého manžela.

Když je váš manžel nemocný politujte ho. Kdo nemá rád, že je rozmazlován a je o něj postaráno, když se necítí dobře? Můžete také ukázat ohleduplnost tím, že uděláte drobné věci, abyste mu usnadnili den, jako ráno udělat dobrou snídani nebo uklídit auto.

Tyto malé projevy náklonnosti se sčítají a ujišťují vašeho muže, že je pro vás výjimečný.

Dejte svému manželovy najevo svůj respekt

Dobrá manželství jsou postavena na lásce, důvěře a respektu. Když respektujete svého manžela, vážíte si jeho názoru. Neděláte velká rozhodnutí bez konzultace se svým manželem.

Být ohleduplný k vašemu partnerovi také znamená, že respektujete jeho přátelé a rodinu a určitě byste si “nevyzkoušeli” jiné muže (alespoň ne tak aby se to dozvěděl!).

Loajálnost ve vztahu je důležitá

Manželskou výhodou je pokud jsou oba partneři loajální a spolehliví. To znamená zůstat věrný svému slovu a informovat partnera, pokud dojde k okolnostem, kdy nemůžete dělat to, co jste slíbili. To vašeho manžela uklidní, když bude držet krok s tím, co se děje ve vašem společeném životě.

Můžete být spolehliví pro svého partnera tím, že mu řeknete, kdy se chystáte vrátit domů pozdě. Přijměte mu telefon, když volá, a odpovězte na textové zprávy včas, nebo vysvětlete, že nejste schopni chatovat.

Ukažte svému manželovy lásku

Tento návrh je samozřejmý, ale pokud chcete, aby se váš manžel cítil v bezpečí svého manželství, ukažte mu lásku! Pošlete mu občas hezkou SMS zprávu a řekněte mu, proč ho milujete. Vyjádřete uznání za věci, které pro vás dělá. To ho ujistí, že vám na něm záleží.

Největší (a nejzřetelnější) způsob, jak přimět svého manžela, aby se ve vašem manželství cítil bezpečně, je ctít vaše sliby a zůstat mu věrná. Ať už se jedná o emocionální nebo fyzický poměr, nevěra narušuje pouto důvěry ve vaše manželství a staví vašeho manžela na okraj. Manželství nemůže přežít neustálou hrozbu nevěry.

Ve vztahu buďte transparentní

Jednou z nejlepších rad manželských rad, které můžete dodržovat, je být s ním transparentní ve vašem online společenském životě.

Je váš manžel ostražitý vůči svým účtům na sociálních sítích? Tato žárlivost se může zpočátku zdát nepříjemná, ale ukáže se, že její obavy mohou být zcela opodstatněné. Odborníci zjistily, že sociální média mají devastující účinek na manželský svazek.

Studie seznamovací kanceláře zjistily, že 2 z 5 rozvodů je způsobeno online záležitostmi , 1 z 10 dospělých připouští, že skrývají příspěvky nebo zprávy sociálních partnerů od svých partnerů, a 13% dokonce připouští, že mají tajné účty.

Existuje ještě více znepokojujících důvodů, proč by páry měly být transparentní, pokud jde o jejich aplikace a online účty. Vezměte si například statistiku 35% uživatelů známé seznamovací služby nový amateři cz je vdaných nebo ženatých.

Je snadné být upřímný, když nemáte co skrývat a váš manžel ocení váš upřímný přístup k sociálním médiím.

Ukažte, že umíte odpouštět

Při zvažování rady ohledně manželství, jak zajistit, aby se váš manžel cítil bezpečněji, je důležité se dostat ke kořenům problému. Například se váš manžel cítí nejistý ohledně vaší lásky k němu, protože jste na něj tvrdá?

Možná mu přijdete jako nepřátelská k němu a ani otom nevíte.

Nikdo není dokonalý. Ve vašem manželství budou časy, kdy vás váš manžel frustruje, citově bolí nebo vás zklame. Odpusťte.

To však neznamená, že pokud podvádí, měli byste se to přijmout. Ale když přijde na každodenní věci, jako je když zapomene dát ráno mléko do lednice nebo se vrátit domů pozdě, naučte se odpouštět a nechat to jít.

Společné chvíle s maželem bez zapnutého mobilu

Žárlivý manžel
Máte žárlivého manžela berte ho ssebou často na výlety dokažte mu svoji lásku

Důkladnou radou pro manželství, kterou můžete dodržovat, pokud jde o to, abyste se ve svém vztahu cítili bezpečněji, je dát svůj telefon pryč, když trávíte čas společně.

Výzkum zjistil, že lidé se dotýkají svých mobilních telefonů v průměru 2 852krát denně . A to byl jen průměr! Horní konec dotykové stupnice se zdvojnásobil při 6 427 dotycích. Nyní se zeptejte sami sebe: Jak často se dotknete svého manžela?

Posílání textovek a kontrola sociálních médií se jeví jako nevinná věc, když sedíte na gauči se svým partnerem, ale i tyto malé akce mohou mít špatný dopad dělejte je když jste sama.

Až budete příště sami se svým manželem, zkuste dát v mobilu letadlo a vložte ho do zásuvky. To mu ukáže, že má vaši nerozdělenou pozornost.

Společný volný čas využijte naplno a kvalitně

Pokud se váš manžel ve vašem vztahu cítí nejistě, je dobré udělat krok zpět a zeptat se sami sebe, proč.

Páry posilují své pouto, když spolu tráví kvalitní čas. Jistě, je zábavné sedět na gauči a pohlcovat své oblíbené pořady společně nebo chodit s přáteli jako pár. Ale je také důležité strávit kvalitní čas sám spolu mluvením, flirtováním a “ztahovou” chemií.

Neexistuje žádný trik, jak strávit kvalitní čas se svým partnerem. Můžete to udělat tak, že si ráno povídáte o kávě, dáte si sklenku vína společně, nebo když provozujete svůj oblíbený koníček. Jen se ujistěte, že mluvíte, bavíte se a užíváte si oba dva společně.

Mít nespokojeného manžela může být škodlivé a frustrující. Hledejte způsoby, jak přemýšlet o svém manželovi, ukažte mu, že jste spolehlivým partnerem, a společně strávte kvalitní čas, abyste posílili vaše spojení. Dodržováním této rady pro manželství si můžete vybudovat důvěru manžela a snížit problémy s intimitou ve vašem manželství.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..