Základy seznamování muže po padesátce pokračování

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Jak se může seznámit muž po padesátce se ženou pokračování článku navazuje na předešlé zamyšlení a základy seznamování jak by se muž, který na tom je finančně špatně, má dluhy  měl zorientovat a pustit se do sebe!  Samozřejmě v případu, že nechce být sám a chce s tím něco dělat.

První věc a tou je základní změna návyků těch špatných, které s sebou nese nedostatek financí a následné deprese.  Člověk na sebe přestává méně dbát, začíná chátrat. Pryč je základní péče o své tělo. Neupravené vlasy, nehty odfláknutý zevnějšek a hygiena.

S tím jsem zatočili v první kapitole a nyní v rámci svých finančních možností jsme se dali trochu dohromady. Jsme čistí, ostříhaní, vyházeli jsem šatník a plni energie a očekávání co dál.

Dnes čtete základ a přípravu na seznámení se ženou

Je důležité si stanovit cíle a podívat se na sebe do zrcadla. Tím mám na mysli udělat si jasno sám v sobě. Jakou ženu chci.Vzít si papírek a napsat si co mě u ženy přitahuje a jaká by měla být.

Nesmějte se tomu je to velmi důležitá věc. Hledáte partnerku na společný život. Předejde a eliminujte budoucí zklamání hned na začátku stanovte si priority. Jaký by měla být, co mi vadí co potřebuji a hlavně také co můžete dát na oplátku. Nebavíme se o financích, ale o vlastnostech.

Důležité dnešní pravidlo seznámení

Připravte se! Na papír si napište základní témata, kterým rozumíte. Vymyslete si jak ženu oslovíte.  Mějte plán, o čem se budete bavit. Pozor! Neblábolte hned do podrobností o práci a o tom jak jste zklamaný ze svoji EX případně z jiných věcí. Žádné negace musí z Vás vycházet jistota a pozitivní energie.

Připravte se ať nejste za jelito!

Pokud máte již své představy před s sebou na papíře přichází ta hlavní otázka kde mám sehnat ženskou kde se mám seznámit? Věc je velmi jednoduchá. Nehledejte za oznámením žádné složitosti.

Seznamování muže se ženou je přirozený proces. Již od nepaměti. Vyjděte na procházku do ulic, běžte se poflakovat po nákupním centru. Všude tam  jsou ženy (samičky) a jsou od přírody ochotné se seznamovat.  Záleží pouze na tom zda jí sameček zaujme. Ne tím, že na sobě má boty za 20 tisíc Hugo Boss oblek a draze voní.

S tím se vůbec nezabývejte to není pro Vás podstatné. Soustředíte se na sebe. Buďte upravení a čistí. Vonět musíte, ale ne zrovna drahým parfémem. Za 50 kaček se dá koupit deodorant. Není to žádný luxus, ale bohatě postačí.

Co ženy na mužích nejdříve hodnotí (samička)

Nejdůležitější pro ženy na mužích na co se vždy dívají (pomíjejme od přírody na poklopec a na zadek) jsou ruce a nohy.  Z toho pro Vás vyplývá vždy mějte ostříhané nehty a vyčištěné boty. velmi pečlivě i když stály 500.- nevadí musí být čisté.

Toto jsou základy. V případu, že Vás žena odmítne i když máte toto v pořádku je to tím, že nejste její typ  (samička-samec-páření). Vůbec nic se neděje a vy v klidu a s přehledem pokračujete dál v seznamování.

V příštím článku se dozvíte tajemství úspěchu

Tajemství úspěchu seznámení se ženou vychází 16.1. 2019. Rozeberme ženskou psychiku jak ženy přemýšlejí a jak se jim dostat pod kůži .

Pokud se Vám podaří domluvit si se ženou schůzku nyní jste již připraveni.

Dodržujte základní pravidla první schůzky

  • Neříkejte jí jak je sexy
  • Nestěžujte si na nic, ale nebuďte přehnaně pozitivní
  • Usmívejte se stále občas vyceňte zuby pokud máte :)
  • Neblábolte k nezastavení o jedné věci. Nechte jí mluvit a dělejte, že Vás to zajímá..
  • Zjistěte jaké má záliby, řekněte ji o svých koníčcích.
  • První schůzku zbytečně neprotahujte.
  • V žádném připadnu za ni neplaťte! To můžete na schůzce druhé kam ji na té první pozvěte.

V příštím článku půjdeme k věci rozeberme ženskou psychiku, jak ženy přemýšlejí a jak se jim dostat pod kůži .máte se na co těšit!

Hodně štěstí v seznamování 

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..