Základní rady pro muže, kteří jsou čerstvě po rozchodu

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Jste nově svobodný, ale stále si olízáváte rány z rozchodu. Musíte se vrátit zpět do života, ale nejste si jisti, kde začít. Léčebný proces dát se dohromady je jak u žen tak i u mužů plný vzestupů a pádů a neexistuje způsob, jak zajistit, kdy budete před svým bývalým partnerem stát bez emocí. Proces je u každého jiný. Jedinou věcí je, že rozchody nejsou snadné. Jsou bolestivé a matoucí. Ale musíte se z toho dostat. To je součástí života.

Rady pro muže čerstvě po rozchodu

Zjistěte v hlavě co přesně chcete. 

Hledáte nové seznámení nebo jen známost do postele aby jste zapomněli? Je v tom velký rozdíl a dlužíte to sobě a svým novým partnerům musíte si být jisti co chcete. Zejména v případu, že hledáte nový vážný vztah. Někdy si myslíme, že jsme připraveni pustit se zpět do oceánu lásky i když jsou naše rány stále čerstvé. 

Je to pro každého jiné, takže se nemusíte stydět, pokud to trvá déle, než jste čekali. Jakmile máte za sebou rozchod, uvědomte si, že Váš vztah skončil. Možná jste se na chvíli cítili už plně citově odděleni od svého bývalého partnera a jste připraveni na někoho nového. Takže, když přemýšlíte o randění, zeptejte se sami sebe: chcete příležitostné společenství, nebo hledáte něco hlubšího?

Stav Vaší duše myslíte stále na ni? 

Rady pro muže čerstvě po rozchodu
Milujte stále svoji bývalou? Nic na tom není bojujte s tím. Přejde to.

Neměřte svou dosavadní připravenost na základě toho, jak jste nažhavený poznat někoho nového. Než se vrátíte do režimu lásky chození s partnerem držení se za ruce, proveďte skutečné zamyšlení zda bývalého partnera cítíte stále ve své duši a jste připraveni pokusit se začít znovu chodit s někým jiným. Jak se cítíš? Stále truchlíte po svém bývalém? 

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Zeptejte se sami sebe na těžké otázky týkající se Vaši duše a vztahu ke svému bývalému máte ho ještě ve svém srdci? Musíte být 100% upřimní samy k sobě. Nemůžete vědět, co hledáte, dokud nevíte, jak se nyní cítíte. Pamatujte, že seznámení má svá vlastní úskalí stoupání i klesání, takže pokud si nejste jisti, co můžete nabídnout, nepřitahujte sebe nebo někoho jiného do nepořádku ve Vaší hlavě. 

Poznejte své smutnící spouštěče

Rozchody nás tvrdě bolí, i když jste silní. Buďte si vědomi vašich spouštěčů. Je běžné, že váš první textové zprávy někomu novému přinášejí úzkost. Nechte si zranitelnost, ale zjistěte, co vás odradí. Je opravdu snadné vytáhnout naše “zavazadla” do přítomnosti, zvláště když je rozchod čerstvý. Komunikujte s opačným pohlavím, pokud si myslíte, že to ovlivňuje nový vztah a je to citlivé pro vaše potřeby.

Pokuste se zjistit, které části u vás musí být uzdraveny, pokud jde o randění, a to buď pomocí terapie nebo sebereflexe. Existuje cesta vpřed a najdete ji, ještě dříve, pokud o tom budete přemýšlet upřímně a bez emocí.

Berte věci pomalu a s přehledem

Nové vztahy jsou dálkové běhy, nikoli sprinty. Tento tip je obzvláště dobrým tipem pro lidi čerstvé z přestávky. Nepospíchej. Datum kolem. Flirtovat. Netrvejte na tom, aby se věci posunuly na další úroveň, dokud nebudete připraveni. Bavte se! Datování může být dobrodružství, pokud to necháte. 

Komunikujte s ostatními upřimně

Komunikace je páteří všech vztahů, ať už jste na začátku nebo v letech manželství. Čím dříve začnete otevřeně komunikovat se svými potenciálními partnery, tím lepší bude vaše spojení. Je důležité, aby všichni byli naladěni na stejnou stranu. Když někoho milujete, berte to pomalu a buďte o tom také otevření. Není třeba spěchat do něčeho nového. Čím větší přehlednost získáte, tím jednoduší to bude pro každého. Navíc je to jen uctivé a ohleduplné dát někomu vědět, že nejste připraveni na něco vážného, ​​pokud hledají to samé co vy. Trvalý vážný vztah.

Nakonec, pokud jde o randění po rozchodu je důležité mít jasno v tom co jste ochotni nabídnout někomu jinému a co jste připraveni dostávat na oplátku? Dokud budete ve svém seznamovacím životě stále dělat zodpovědná a jasná rozhodnutí, naučíte se znovu důvěřovat a milovat.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..