Začínáte trvalý vztah 5 žhavých tipů pro nové páry

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Začínáte trvalý vztah gratulujeme! Takže někdo právě vstoupil do Vašeho života cítíte, že to bude velké. Bude to moje ta pravá láska na celý život. Už nemůžete být více u vytržení. Našli jste někoho, koho si opravdu užíváte. Nezajímá Vás jak se ten druhý a Vámi cítí?

Když přecházíte z randění na bytí ve vztahu, je ještě třeba být opatrní. Může být důležité vědět, jak postupovat do další fáze, aniž by jste postupovali příliš rychle, takže zde je několik nových doporučení ohledně vztahu, které byste měli mít na paměti

5 žhavých tipů pro nové páry
Pokud jste se rozhodli pro trvalý vztah měli by jste být upřimní

Začínáte trvalý vztah sundejte si masku.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Je těžké někomu ukázat zranitelnější část sebe, ale nyní, když jste se zavázali k exkluzivnímu trvalému vztahu, byste se měli cítit pohodlněji a ukazovat svou skutečnou tvář. Když se podíváte na svůj vztah prostřednictvím autentičtějších čoček, začnete navazovat skutečnější přátelství s osobou, se kterou jste a myslíte si, že je ta pravá pro Váš společný život.

Ve většině případů začínáme s někým, kdo je přitažlivý, s kým cítíme chemii ve vztahu a který vypadá jako dobrý člověk. Hledejte příležitosti, jak sdílet více Vašich osobních příběhů společně s Vaším novým partnerem.

Pokud se tento vztah bude vyvíjet do něčeho dlouhodobějšího nebo dokonce manželství je důležité sundat masku a být maximálně upřímní a průhlední ke svému partnerovi.

Tipy pro nové páry buďte zodpovědní

Jen proto, že máte nový, oficiálnější štítek ve vašem vztahu, nedává vám licenci začít zapomenout zavolat nebo se včas ukázat. Jednou z nejdůležitějších novinek v nových vztazích je to, že jste stále odpovědní té druhé osobě.

Pokud máte opravdu zájem o seriózní a angažovaný vztah, je vaše chování a integrita ve vztahu nejdůležitějším aspektem všeho. Každý se chce cítit respektovaný a milovaný tak se věci mohou uvolnit.

Když jste v novém vztahu versus na seznamovací scéně, neznamená to, že můžete dělat, co chcete a kdy chcete. Zodpovědnost k sobě i partnerovi je podstatná.

Začínáte vztah rozvíjejte svou fyzickou intimitu

Fyzická intimita hraje roli v každé fázi vašeho vztahu a čím více se odvážete, tím více by měla růst společná intimita s nímž jste vy i váš partner spokojeni. Například, když jste spolu chodili, možná jste nechtěli držet za ruce na veřejnosti kvůli strachu z toho, že narazíte na někoho známého.

Fyzická intimita vašeho vztahu by měla být o konverzaci a vzájemném pochopení a snahou poznat se co nejblíže.

Budujte prohloubení k udržení vztahu

Prohloubení a udržení vztahu poté, co počáteční novost a poblouznění vašeho randění pomine, může dát hodně práce. Už víte o zaměstnání svého partnera a o jeho každodenním životě a přátelích.

V tuto chvíli již otázka „Jaký byl Tvůj pracovní den“ již neodhaluje nic nového ani vzrušujícího. To neznamená, že se k sobě nehodíte, to znamená, že se musíte snažit jít více do hloubky vztahu.

To ovšem vyžaduje práci a vynalézavost a je naprosto nezbytné udržet jiskru ve Vašem vztahu naživu angažujte se a úspěšně budujte nový vztah.

Přineste do trvalého vztahu romantiku

Přineste do trvalého vztahu romantiku
Romantika ve vztahu je velmi důležitou věcí

V této fázi vašeho vztahu se musí váš partner stále cítit, romanticky motivován. To znamená, že musíte držet nohu na pedálu v romantickém oddělení. Co je vzrušující na tom, že je romantika v trvalém vztahu, je to, že zatímco budujete svou emoční a fyzickou intimitu, budete mít nové nápady pro romantická rande a gesta. Nezáleží ani na velkých gestech, malé věci mohou znamenat stejně tolik.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..