Začátečník na online seznamce. Máme základní rady pro nováčky v online randění

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Pokud jste ve světě online seznamek nováčkem, vítejte! Online seznamování může být skvělý způsob, jak poznat skvělé lidi. Je pravděpodobné, že jste od svých přátel vyslechli spoustu rad a příběhů dobrých i špatných. 

Pravda je, že online seznamování je pro každého jiné a ne každá rada platí pro každou situaci. Dokud to nezkusíte, nebudete vědět jak to na Vás funguje. Při první plavbě po vodách online randění je zde pár věcí, které byste měli znát jako někdo, kdo s online seznamováním začíná.

Začátečník na online seznamce.
Začínáte s online randěním? Přečtěte si naše rady.

Důrazně doporučujeme začátečníkům

V případu, že s online seznamováním začínáte důrazně doporučujeme přečíst naše články a to: jak na první rande a jak odhalit podvodníky na seznamkách

Pravděpodobně hned nenajdete toho pravého chce to čas

Bohužel, když se připojíte na seznamovací web nebo si stáhnete aplikaci pro seznamování, pravděpodobně vám hned nebude předložen profil vaší jedinečné pravé lásky. Kdyby to bylo tak snadné! 

Seznamovací aplikace vám pomohou seznámit se s lidmi, abyste mohli zjistit, s kým chcete chodit, ale okamžitá milostná spojení se obvykle nestanou na první kliknutí. Pravděpodobně budete procházet profily, chatovat s lidmi a možná se dokonce rozhodnete setkat se s některými lidmi osobně, než najdete někoho, kdo vás opravdu zaujme. 

Je normální vyzkoušet několik různých seznamovacích aplikací.

Ne všechny seznamovací aplikace jsou naprogramovány stejně. Některé z vás „chtějí“ potenciálními klienty, kteří Vám posílají zprávy jen „ano“ nebo „ne“ v rychlém sledu jen vytáhnout Vaše peníze. 

Jiní vám umožní věnovat více času hledání shod na základě proměnných, jako je věk, poloha a zájmy. Je naprosto normální vyzkoušet více než jeden typ aplikace pro seznamování, abyste zjistili, co se vám líbí nejvíce. Jako je to například na známé flirt seznamce kde se schází mnoho lidí k online setkání prostřednictvím vestavěného moderního videochatu a to i z mobilního telefonu.

Chybně na straně opatrnosti.

Poté, co se v online seznamovacím světě pomalinku orientujete, je důležité si uvědomit, že lidé nejsou vždy takoví, jak se zdají . Bohužel, i když většina seznamovacích webů pracuje na ochraně svých členů, stále existují podvodníci

Pokud si s někým nejste jisti, neudělejte chybu na straně opatrnosti. Pokud se online seznamovací profil zdá příliš dobrý na to, aby to byla pravda, nebo pokud se dotyčný vyhýbá osobnímu setkání, může to být z nějakého důvodu…

Pokud vám někdo pošle zprávu, která vás znervózní nebo na vás tlačí a požaduje příliš mnoho osobních údajů, máte možnost je zablokovat nebo nahlásit. Také by Vám mohla v orientaci jak to chodí nápověda na oblíbené seznamce. Bavte se, ale také buďte opatrní

Online seznamování může být neuvěřitelně časově náročné.

Jakmile se připojíte k online seznamovacím stránkám, zdá se, že není konce, kolik toho můžete udělat. Je zábavné hledat nové lidi, posílat potencionálním zájemcům zprávy a hrát si se svým profilem víte jak napsat úspěšný profil na seznamce?.

 Ale je tu také odvrácená strana, která má tolik možností, a můžete se snadno vrhnout do online seznamovacího víru. Pokud zjistíte, že trávíte více času prohlížením profilů, chatováním a odpovídáním na zprávy než skutečným osobním setkáním s lidmi, může být čas udělat krok zpět a zkrátit čas trávený u monitoru či mobilního telefonu….

Je v pořádku říci ne!

Když se seznámíte s online seznamováním, rychle si uvědomíte, že nebudete chtít chodit s každým, koho uvidíte. A to je v pořádku! Nesouhlaste s někým jít na rande jen proto, že je “blbé” říci ne.

Laskavost se počítá.

Můžete říct ne, aniž byste byli hrubí. Pokud vám někdo pošle zprávu a nemáte zájem, existují způsoby, jak to odmítnout, aniž byste ublížili citům. Navrhujeme, aby to bylo jednoduché a přímé co třeba takto:

Ahoj, děkuji za vaši zprávu a pozvání na schůzku, ale myslím, že bychom se lépe k sobě hodili jako přátelé. Hodně štěstí!

Zamítavá odpověď

Nezapomeňte být věrní sami sobě.

Není dobrý nápad vyplnit online seznamovací profil tím, co si myslíte, že si ostatní chtějí přečíst. Místo toho buďte k sobě upřímní ohledně toho, co hledáte u jiné osoby. Pokud jste připraveni na vážný vztah, je to skvělé! 

Pokud je vaším ideálním rande večeře doma a sledování filmu, napište to, místo abyste předstírali hledání partnera pro založení rodiny a budování vážného vztahu. Když upřímně vyplníte svůj online seznamovací profil, přilákáte více lidí, kteří mají rádi stejné věci jako vy, a budete mít větší šanci najít pravou lásku, která vydrží.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..