Vztah se starším partnerem a rozchod se starsim muzem

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Jmenuji se Jans a je mi 19 let, nedávno jsem udělala řidičský průkaz, ale nejsem moc aktivní řidička, ale strašně ráda cestuji. Do svých 17 let jsem chodila s přítelem, přibližně 5 let, byl starší než já a vlastnil řidičský průkaz a často mě vyvážel a tak jsem přišla velmi k chuti, cestování a poznávání krajiny v naší zemičce, nebo i v zahraničí.

Vztah se starším partnerem finanční výpomoc?

Vztah se starším partnerem neznamaná finanční výpomoc
Vztah se starším partnerem neznamaná finanční výpomoc

Ovšem nemyslete si, že jsem se nechala od něj vydržovat a za všechno, kde jsme byli, že platil on. To ne! Pěkně jsme většinou jeli půl na půl, tedy přiznávám, na benzín nikdy přidat nechtěl. Velmi mě bavilo cestování, snad i kvůli tomu, že na, měl dostatek času ze začátku, mě později velmi mrzelo, když se naše společné chvíle scvrkli na pár hodin týdně a naše výlety a dovolené ke konci vlastně úplně skončily. Proto to dospělo, až do fáze, kdy jsme si přestali rozumět a rozešli jsme se.

Po rozchodu se starším partnerem mi chybí výlety

Ze začátku to bylo poměrně fajn, nové věci, na které jsem před tím neměla čas na své přátele, trávení večerů s kamarádkami, ale i to se mi omrzelo a hlavně čeho je moc to vás přestane bavit a mě postupem času začali chybět výlety a poznávání nových věcí. Svěřila jsem se kamarádkám, že mi chybí cestování a poznávání, že jsem i si na to navykla a bohužel jsem si nezvykla být doma.

Podávám si inzerát na internetové seznamce

inzerát na internetové seznamce
inzerát na ověřené internetové seznamce je zpravidla úspěšná volba

A že si ještě netroufnu někam vyrazit autem a navíc sama to by mě nebavilo a holky se mnou jet nikam nechtěly, ty baví jen válet se v létě u vody nebo jenom jezdit. To já ráda dojedu na vytyčené místo a pak ho projdu křížem krážem. A tak mi holky navrhly, abych si zadala inzerát na seznamce, že tam určitě bude někdo, kdo má podobné záliby jako já. V úspěch jsem moc nedoufala, ale co za zkoušku člověk nic nedá a navíc mě to nic nestálo, jen vypsat něco o sobě a o mých koníčkách a co hledám.

No a nyní už mám pár přátel, se kterými už jsem dokonce i párkrát někam vyrazila a je to super, sdílet s někým něco co vás baví a máte se stále o čem bavit.

Jano děkujeme za příběh ze života a posíláme odměnu tým Seznamky.com

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..