Vztah na dálku tipy na romantické dárky pro odloučené a milující

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Vztahy vyžadují hodně pozornosti a “údržby”, aby byl zajištěn hladký chod. Je dost těžké to dosáhnout, když mají dvojice to štěstí, že se každý týden vidí. Ale co když se snažíte udržet lásku naživu v “dálkovém” vztahu. Tak to je ještě těžší. Podíváme se na pár nápadů, které Vám pomůžou.

Ve vztahu na dálku se všechny ty malé věci, které pomáhají udržovat romantiku ve vztahu naživu, se mohou zdát téměř nemožné. To je, v přpadu když se podíváte na dary, mementa vaší lásky, fyzické připomenutí, že venku je někdo, kdo se o vás hluboce stará a chybí vám stejně jako vy jemu. Zde je několik návrhů na jedinečné a promyšlené dárky, které vám pomohou překonat vzdálenost a Váš vztah na dálku.

Ženy tady jsou nápady na dárek pro muže na dálkový vztah

dárek pro muže na dálkový vztah

Muži většinou těžko snáší, když jim dáte romantický dárek. Většina z nich se nebude chtít chlubit malými srdíčky visícími z jejich přívěsku nebo si vystavit plyšového medvěda nad svoji postel, takže jaké jsou pro ně nějaké dárkové nápady, které muže udělají opravdu šťastným?

Mužské šperky, které mu připomínají vaši lásku, jsou skvělým způsobem v případu, že šperky nosí a není to ten typ, který šperky nenávidí. Nemyslete si, že jen proto, že je to od vás, bude náhle milovat na sobě náhrdelník nebo prsten, když to vždycky nenáviděl.. Opravdu, jakýkoli šperk Vás bude připomínat, ale existují i ​​některé, které jsou romantičtěji nakloněné. Prodávají se přívěšky kde je si můžete nechat vyrýt Vaši originální osobní zprávu pro svého chlapa.

Bez ohledu na to, kde bydlí Vaše láska, je do značné míry zaručeno, že bude nosit nějaký kus oblečení. Muži vždy ocení a budou nosit s oblibou dárek od Vás pokud jim koupíte nějaký kus do šatníku. Jeden skvělý nápad je dát mu tričko s potiskem z oblíbeného filmu, který jste spolu sledovali. Od věci neni ani pohodlný svetr, který muži rádi nosí.

Jídlo HA! Upřímně řečeno, lidé vždy a vždy budou milovat jídlo. Existuje nespočet firem, které vám budou zasílat balíčky plné dobrot, dortů, sušenek nebo čehokoliv jiného. Nebo, pokud jste v domácnosti v upečte mu něco z vašich dobrot, které vždy považoval za své oblíbené a pošlete muho. Další kreativní nápad spočívá v tom, že pizzerie z jeho města mu doručí pizzu přímo od vás. Bez ohledu na to, v jaké formě je jídlo, ocení dárek a plně si ho užije, zatímco na vás myslí.

Muži nápady jak obdarovat ženu ve vztahu na “dálku”

dárek pro ženu květiny, které vydrží

Pokud jde o dárky pro tuto zvláštní dámu ve vašem životě, nemůžete udělat nic špatného s něčím, co vyzařuje romantiku. Obvykle čím více upřímně, tím lepší. Ano, typické květiny a čokolády jsou bezvadné říkají ženě – něco, co pro ni zobrazuje vaše pocity – bude ji milovat ještě víc podívejme se na nápady.

Květiny, které vydrží, jsou mnohem lepší volbou než řezané kytice. Ať už se jedná o orchidej nebo bonsaje, dokonce i květ tulipánů, bude v květináči symbolizovat, že vaše láska k ní nikdy nezemře.
Ženy milují různé (jak chlapy říkají) cetky, které mohou nosit, aby jim neustále připomínaly, jak moc se o ni staráte, i když z dálky. Perly jsou skvělé, ale pokud ji opravdu chcete chytit za srdce, udělejte pro ní něco, co jasně ukáže vaše city. Medailon s vaší fotografií a nápisem jsou skvělým nápadem, stejně jako přívěšek „klíč k mému srdci“, „kamarádi duše“ nebo „navždy“. Buďte, ale opatrní, dáváteli prsten, protože ten symbolizuje závazek to si nechte na Vážnou osobní schůzku

Bonusová rada zní

ženy milují dárek plyšáka
..

Plyšáci zvířata jsou pro ni super sladkým dárkem, protože se s nimy bude ráda mazlit, když vás nemůže mít u sebe! Doporučujeme koupit velkého plyšáka, který se vztahuje na její přezdívku pokud tedy nějakou má. Pro tupce to myslíme takto – například zajíček, pokud jste jejím „hladným zajíčkem“, a medvídek, pokud jste jejím „medvědem“.

Čtěte další zajímavé nápady pro vztahy na “dálku”

Pokud jde o jedinečný a úžasný nápad na dárek, který bude fungovat pro něj. Existuje více možností, než si můžete myslet. Obrazová koláž plná fotografií vás nebo míst, na kterých jste si vytvořili vzpomínky, určitě na jejich tváři vyvolá usměv, vzpomínku a zahřeje jejich srdce.
Milostné dopisy nebo básně. Obzvláště, když jsou napsány vámi osobně a jemně ovoněny vaší kolínskou / parfémem. Vůně je schopna vás vzít zpět v čase a pamatovat si na to, když ji vdechujete, zatímco se držíte blízko sebe…

Nápady na další dárky ve vztahu na “dálku” pište do komentářů. Pomůžete ostatním odloučeným partnerům obohanit jejich vztah když nemoužou být spolu.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..