Vrátit se k bývalému partnerovi nebo ne (?) přemýšlíme s Vámi

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Obdržíte zprávu od svého (ji) Ex, s pozváním na kávu. Emoce jsou otevřené. Teď přemýšlíte, jestli byste se měli vrátit se k bývalému partnerovi. Nebojte se. Je to přirozené. Výzkumy ve skutečnosti ukazují, že více než polovina z nás v určitém okamžiku zažije vztah znovu. Ale co dělá návrat s ex tak přitažlivým? Jak opustit někoho koho milujete důležité sdělení!

Pro začátek je to známé. Obvykle existuje pocit, že návrat může způsobit, že se věci ukážou jinak než byli dříve. Někdy je to příběh, který si rádi vyprávíme, abychom zmírnili bolest. Někdy to může být pravda. Zatímco drtivá většina minulých vztahů by měla zůstat mrtvá a pohřbená, existují některé, které si mohou zasloužit druhou (nebo třetí) šanci. 

Vrátit se k bývalému partnerovi

Jak víte, že když se vrátíte k ex, je to správné nebo špatné? Zde je několik věcí, které byste měli zvážit, než se sejdete. 

Proč jste se rozešeli

Byl rozchod otázkou skutečné neslučitelnosti soužití nebo okolností? Pokud jste se rozešli, protože jste prostě neviděli z očí do očí svoji budoucnost, nebo jste hodně bojovali, nebo existovaly vzorce a chování, jako je nevěra a zneužívání, pak opětovné setkání pravděpodobně není dobrý nápad . 

Na druhou stranu, pokud jste se rozešli kvůli načasování (byli jste příliš mladí, aby to fungovalo, když jste spolu chodili) nebo kvůli problémům vztahu na dálku, nebo jste byli oba na jiném místě ve vašem životě (tj. Kariéra, škola), pak je možné, že vztah stojí za to vrátit. 

Co jste se naučili během času když jste byli od sebe?

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Pokud budete stále dělat to, co jste vždy dělali, budete stále dostávat to, co jste vždy dostali. Znamená to, že pokud jste se nepoučili ze své minulosti, pak se automaticky nevyřeší minulé problémy a spouštěče. Byla komunikace problém? Byl jeden z vás nervóznější a potřebnější než ten druhý? Byl jeden z vás vzdálenější a odtažitý? Všichni nosíme emoční zavazadla, ať už je to z minulých vztahů, z dětství, nebo z obou. Nemůžeme se jich zbavit, dokud nebudeme jednat hlavou. Teprve když čelíme našim zraněním a podnikneme kroky k jejich uzdravení, dokážeme se lépe aklimatizovat pro naše nové vztahy. 

Rozchod byl po domluvě nebo partner odešel

Byl rozchod vzájemný a promyšlený? Nebo to někdo z vás spěšně ukončil? Pokud se jeden z vás vypořádal s některými těžkými osobními problémy a nebo stále prochází traumatem v minulosti, je snadné odstrčit lidi (zejména romantického partnera). 

Výsledkem jsou často reakce vyvolané strachem, studem a bolestí. Pokud je tomu tak, pak je to dobrý důvod, proč to zkusit. Samozřejmě budou existovat problémy s důvěrou, které mají být napraveny, a odpovědnost, kterou je třeba zvážit (možná dokonce s pomocí terapeuta), ale pokud osoba, která ji porušila, skutečně lituje rozpadu, uvědomí si, proč to udělala a jak chce znovu obnovit vztah k funkčnějšímu, pak by to stálo za to. 

Máte stejnou vizi pro Vaši budoucnost?

Rozešli jste se, protože jeden z vás chtěl děti a druhý ne? Nebo, protože jeden z vás chtěl žít na vesnici a založit BIO farmu a druhý chtěl zůstat ve městě a poflakovat se po kavárnách? mimochodem víte, že piccolo existuje? Dlouhodobé cíle a vize se od vašeho rozchodu mohly změnit, zvláště pokud byl váš rozchod již dávno. 

Je důležité zůstat věrný tomu, co chcete a v co věříte, že vás učiní šťastnými. Pokud se vaše vize pro budoucnost nyní synchronizují a láska a kompatibilita zůstanou, možná budete chtít znovu zkontrolovat, jak by společná budoucnost mohla vypadat.  

Nefungovala chemie

Když se moje kamarádka po několika letech odloučila, řekla, že jedním z důvodů, proč odešla byl „faktor x“. Faktorem x je ta věc, kterou máme každý. Je to přirozená chemie, láska a kompatibilita, kterou vy dva sdílíte, která vás udržuje ve spojení. Je však důležité si uvědomit, že faktor x, bez ohledu na to, jak sexy je, je jen součástí reality, na které jste oba ochotni pracovat, a nikoli projekcí dlouho držené erotické fantazie. 

Někdy opravdu nepoznáte dobrou věc, dokud není pryč. Návrat k bývalé osobě je téměř jako jakýkoli jiný vztah, jeho úspěch spadá do závazku, komunikace a tvrdé práce. Na rozdíl od jiných vztahů však návrat k bývalému znamená znovu vybudovat určitou úroveň důvěry, která může vyžadovat čas. 

Metaforicky řečeno to znamená přestavět dům na zcela nových základech s použitím pouze těch nejlepších cihel z minulosti, přičemž se zaměříme hlavně na nové.  Zavážte se k pohybu vpřed. Možná to podruhé vydržíte navždy.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..