Video seznamky jsou budoucnost online seznamování?

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Video seznamky stále více si zvykáme na sdílení a prohlížení videí online. Facebook uvedl, že získává 8 miliard zhlédnutí videa denně. 

A YouTube nadále dominuje se stovkami milionů zhlédnutí a více než miliardou uživatelů (To je téměř třetina celého internetu). Když už tolik z nás sdílí a prohlíží videa online, kdy uvidíme videa také v online seznamování?

Video seznamky

Amateri cz, aplikace pro seznamování, která byla dnes spuštěna, pomáhá registrovaným zájemcům o seznámení poznávat se prostřednictvím video chatu Uživatelé mohou nahrát své video a vytvářejí dojemný příběh o tom, kdo a jací jsou. 

Ale nemluvíme o videohovorech ze staré školy, kdy někdo něco nastočí na kazetu VHS a uvidí potenciální protějšek, jak mluví na obrazovce. Nový amatéři pomáhají vytvářet dynamické seznamovací profily pomocí nástrojů pro úpravy videa, které jim umožňuje rychle vytvářet, kontrolovat a ukládat svá videa na jejich seznamovací profil nebo telefon.

Video seznamky jsou budoucnost

1. Už žádné trápení nad tím, co napsat do svého seznamovacího profilu.

Slyšeli jste dobře video seznamky a video profily už neznamenají žádné dlouhé popisy, seznamy koníčků nebo noci strávené pokusy přijít s něčím vtipným nebo chytrým, abyste si získali nějakou pozornost. 

2. Nový způsob, jak poznat někoho lépe, rychleji.

Video je skvělý způsob, jak rychle nahlédnout do něčího života. V průzkumu online uživatelů na populární seznamovací stránce nový amatéři 88 % mužů i žen ve věku 18-34 let uvedlo, že s větší pravděpodobností osloví někoho s více obrázky nebo videi na jejich seznamovacím profilu. 

Živé koláže s fotografiemi a videí vám pomohou získat jasnou představu o tom, kdo jaký je, protože každý video příběh vypráví něco o oblasti jejich života a zájmů.

3. Při osobní schůzce je méně překvapení.

Hodně členů seznamek si stěžuje, že členové ne vždy vypadají jako jejich fotografie, když se setkají osobně. Viz článek rande zkušenosti..

4. Je to zábava!

Přiznejme si to, jedním z důvodů, proč online video roste v popularitě v aplikacích jako Facebook a Snapchat – je je to prostě zábavné. Rádi sdílíme videa, předvádíme poslední koncert, na který jsme šli, nebo nahráváme své přátele v nestřeženém okamžiku. Video je jedním ze způsobů, jak vyprávíme naše příběhy a vyjadřujeme, kdo jsme.

A teď, díky datovací aplikaci nový amatéři – zde si můžete zdarma vyzkoušet, to může být dokonce způsob, jakým upoutáme pozornost někoho zvláštního.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..