Úvod » Rady na úspěšné seznámení » Vážná známost online jde to ne, že nejde čtěte

Vážná známost online jde to ne, že nejde čtěte


Vážná známost online se již stává běžnou součástí života. Mnozí lidé na nich nehledají jen krátkodobé známosti a flirty, ale i budoucí partnery. Některé seznamky fungují jako inzerce nebo burzy, jiné zprostředkovávají seznámení samy – snaží se pro žadatele vybrat vhodného partnera, který by splňoval žadatelovy představy.

Takto pracují profesionální seznamky. Protože používají ověřené vědecké poznatky a na nalezení odpovídajícího protějšku musí vynaložit jak čas, tak námahu, bývají jejich služby většinou placené.

Vážná známost online

Vhodný partner podle Vašich požadavků Vám může být nalezen jedině tehdy, uvedete – li o sobě pravdivé údaje. Vychází se z testů osobnosti, Vámi poskytnutých informací o sobě a také Vašich požadavků na partnera. “Pokud tedy něco přikrášlíte nebo zamlčíte, může se výběr vhodného partnera dostat jinam, než byste chtěli”
a Vy nezískáte vhodný protějšek. Z poskytnutých informací se vytvářejí profily, pokud se profily ve více věcech shodují, navrhne seznamka tyto uživatele navzájem.

Podrobně popište svá očekávání

Důležitý je i podrobný popis vlastností, které by potenciální partner měl mít, Vaše představa o tom, jak by se měl chovat a jednat. Tak se snižuje riziko zklamání při osobní schůzce, vybraní partneři by se k sobě měli hodit. K párování využívají seznamky vědecké metody. Vyberou takové dvojice, které mají podobné názory na společný život a také představy o okolním světě.


Seznamte se v klidu

Nemáte rádi pohovory ve skupině, nechcete se probírat velkým množstvím mailů a zkoumat zájemce o seznámení? Pak využijte služeb seriózních seznamek, které prvotní výběr provedou za Vás.“Najdou Vám partnera, jakého byste chtěli mít vedle sebe”
Navržené kandidáty můžete poznat během několika dnů. Tyto seznamky hledají partnery těm, kteří seznámení berou vážně a hledají opravdu vážný vztah.

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..