Už vás nebaví být singl? Jak bojovat proti osamělosti?

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

To, že jste sami, neznamená, že musíte být osamělí, i když někdy to tak vypadá. Pokud jste hledali partnera nějakou dobu a nepotkali jste svého vysněného člověka, je přirozené cítit se trochu osaměle. A někdy tato osamělost negativně ovlivní vaše případné budoucí randění.

Na světě určitě je pro vás ten pravý, ale často je to o načasování. Pokud je vaše osamělost ochromující, možná je na čase něco s tím udělat. Zde jsou některé z doporučených způsobů, jak bojovat proti osamělosti, když už vás nebaví být singl.

Už vás nebaví být singl zaměřte se na svůj čas!

Už vás nebaví být singl
Jak bojovat proti osamělosti a nalézt partnera

K dispozici je 24 hodin denně a je pravděpodobné, že většina vašeho dne je již předem stanovena (hodiny na spaní, práce, dojíždění, časy jídla atd.). Určitě, ale najdete časové mezery. které můžete využít.

Všichni máme věci, které musíme udělat. Uspořádejte se čas a priority. Potřebujete se vrátit do formy? Nastavte si rozvrh tělocvičny. Naplnění volného prostoru ve vašem dni něčím jiným než nekonečným posouváním v Instagramu a dalších volovin je skvělý způsob, jak si dát dohromady singl život a posunout se dál.

Víte, co potřebujete a chcete dělat. Tak jděte na to

Podívejte se na své přátele. Někdy může mít pocit, že potřebujete vztah, pokud jste jediný z vašich přátel, který je svobodný. Tak to tedy ne. Možná budete chtít, ale možná Vám to vyhovuje. Pokud jste šťastný a cítíte se naplněni jako singl zůstaňte tak.

V západní kultuře je omíláno, že romantické vztahy jsou nejvyšší formou vztahu. Oni nejsou. Zapadají tam vedle přátelství a rodiny. Pokud romantika nefunguje, udělejte si místo na své přátele a vytvořte si nové. A kdo ví, může to jen vést k vaši budoucí nové lásce.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Využijte prostor, který by jinak byl obsazen vztahem, ke zlepšení dalších oblastí vašeho života. Zamysli se nad tím, co opravdu chceš. Zjistiti co ti brání dosáhnout cíle. Pokud se například vaším cílem v příštích šesti měsících stane nový vztah, jaké kroky můžete začít podnikat nyní, abyste poznali nové lidi?

Udělejte si čas, abyste se poznali na hlubší úrovni, zjistili, co právě teď potřebuje vaši pozornost, a stanovte si kolem sebe cíle.

Najít si nového koníčka to jistí

Nové aktivity jsou často způsob, jak poznat ostatní, kteří s vámi sdílejí společné zájmy. To zase může mít dvě velké výhody: více času mimo dům a více času s někým jiným. Tato nová aktivita nemusí být něčím, co děláte každý den. Udělejte kroky dítěte a zjistěte, zda to, co si vyberete, pro vás skutečně funguje.

Rozhodněte se, s kým se cítíte nejpohodlněji, když mluví o svých pocitech a o tom, co se děje ve vašem životě. Neexistuje lepší terapie, než sdílení vašich pocitů s někým. Být zranitelným je nejlepším lékem na emoční problémy.

Někteří lidé, se kterými můžete mluvit, jsou kolegové, blízcí přátelé, blízcí příbuzní, lidé, se kterými sdílíte koníčky, terapeut, mentor nebo spolužáci.

Napište nám pomůžete sobě i ostaním

Psaní může být skvělý způsob, jak dostat své myšlenky ven. Otevřete svůj textový dokument nebo uchopte pero a papír a začněte čmárat první slova, která vám přijdou na mysl. Pak to hezky sesumírujte a pošlete nám do redakce. Zveřejníme (samozřejmě anonymně Vaše pocity) a zašleme Vám symbolických 100.- KČ na památku Vaši změny, nebo třeba na cigára to je již na Vás..

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..