Tipy pro ženu po 40 letech hledající Vážné seznamení

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Potkali jste skvělého chlapa, který má více než 40 let, ale nikdy nebyl ženatý? Nikdy nežil se ženou nebo dokonce nebyl ve vážném vztahu? Pokud hledáte trvalou vášnivou lásku nebo manželství, může to být složitá situace.

Dokonce, i když jsou věci mezi Vámi na začátku fantastické, možná se zajímáte, jaký ten chlap vlastně bude ve vztahu za pár let? Je příliš vybíravý? Je to hráč? Je to narcista? Jaký je potenciál pro dlouhodobý vztah s tímto mužem a jaký bude tento vztah?

Zde je šest klíčových tipů, které vám pomohou posoudit potenciální budoucnost s ním

1. Prozkoumejte jeho historie vztahů

Pokud se zaměřuje na to, jak veliký a krásný byl jeho minulý vztah a nehovoří o chybách a stále o něm mluví je to špatně buďte na pozoru. On může být zahleděný do sebe a do minulého vztahu. Je zcela možné, že svoji bývalou partnerku stále miluje a hledá pouze rozptýlení a ne skutečný vztah se ženou.

2. Věnujte pozornost tomu, jak hovoří o svých bývalkách

Pokud popisuje všechny své ex jako lhostejné nebo nepotřebné, nebo příliš lhostejné k sexu nebo příliš náročné, může mít nevědomý psychický problém, kdy provokuje svého partnera, aby s ním jednal určitým způsobem. A právě tím jsou jeho minulé vztahy neúspěšné.

3. Diskutujte o budoucnosti a ostražitě vyhodnocujte

Pokud se nezmíní o trvalé lásce nebo manželství, uvědomte si, že to pro něj nemusí být cílem. Může jen sexuální turista a lhář.

4. Poslechněte si, jak mluví o manželství

Výzkum „ženatých mužů“ ukazuje, že muži, kteří se oženili, mluví o manželství obecně a konkrétně jako o šťastných manželstvích v okruhu svých přátel. Pokud to neudělá a odkazuje na hovoří o negativních věcech, jako to byl vztah na prd a podobně může se bát nového manželství a závazku.

5. Prozkoumejte jeho rodinou historii

To je další bod pro správného chlapa, který hledá manželství a závazek a ne pouze přátelství. Pokud pochází z rodiny, kde jsou časté rozvody, nebo má-li s rodinou nevyřešené otázky, může to mít obrovský vliv na to, jak vnímá svůj vztah s vámi.

To neznamená, že lidé, kteří pocházejí z rozvedených rodin, nemohou mít nádherné romantické vztahy (ve skutečnosti se mnoho lidí učí z chyb svých rodičů), ale dávejte pozor na někoho, kdo odmítá řešit problémy ze své minulosti, nebo se jimi stále zabývá. To vám může pomoci pochopit, jak se dívá na vztahy a věrnost, a poskytnout vám další informace o tom, proč je, jakým je.

6. Zvažujte, pokud máte podobné hodnoty.

Je náboženský nebo duchovně založený? Vy jste také? Pokud se lišíte v základních přesvědčeních, může ve Vás vidět skvělého člověka. Pokud jste spokojeni s životem v této chvíli a neznepokojujete se budoucností, je to skvělé. Pokud ale hledáte někoho, s kým se chcete žít ve dlouhém a vážném vztahu a chcete se ujistit, že jste na stejné vlně, stojí za to s ním hovořit.

Například, Olina, čtyřicetiletá žena byla již unavená z neustálého kolotoče seznamování. Pár měsíců by byla s chlapem a všechno by bylo v pořádku, ale poté se něco stalo a vztah skončil. Velkým důvodem pro to bylo, že se nestarala o to, aby přehlédla lidi, kteří byli na jiném místě v životě než ona.

Když začala odmítat muže, kteří nebyli připraveni na něco vážného, a zaměřila se na ty, kteří byli, konečně se setkala s velkým chlapem (který nebyl dokonalý!), ale byl zapálený do manželství, z láskyplné rodiny a byl pravidelným návštěvníkem církve jako ona. Dlouhý příběh je u konce, on byl vhodný pro Olinu, měli romantickou svatbu při západu slunce na krásné pláži!

Pokud zjistíte, že váš partner mluví o manželství a vztazích pozitivně, má podobné hodnoty jako vy a je zaměstnán Vaším vztahem, nezáleží na tom, že předtím ještě neměl vážný vztah. Nemusí být tak zkušený, ale jeho vztah s vámi vám může poskytnout trvalou lásku, kterou chcete.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..