Tipy pro nové vztahy pro dámy, které se zamilovali na první pohled

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Tipy pro nové vztahy pro dámy jste v situaci kdy jste právě začali chodit s novým roztomilým, milým chlapem, do kterého jste opravdu zamilovaná a jste si jistá, že on to cítí stejně. Možná jste v pokušení zahodit všechna pravidla a předpisy o nových vztazích, ale než se pustíte do toho pustíte bez hlavy s tímto novým chlapem, zastavte se, nadechněte se a přečtěte si těchto 9 seznamovacích tipů pro nové vztahy. Doporučujeme také článek začínáte trvalý vztah (otevře se v novém okně prohlížeče)

Tipy pro nové vztahy pro dámy nespěchejte

Když máte pocit, že jste mohli najít toho pravého, může to být lákavé už si v hlavě začít plánovat svatbu, myslet na budoucí jména dětí, kde budete žít atd. Ale zpomalte:). Udělejte si čas na vzájemné poznávání, užívejte si rande čtěte také nápady na parádní rande bez nutnosti vyloupit banku a užijte si líbánky užívejte si fáze nového vztahu. Nechte vztah přirozeně rozvíjet, aniž byste na něj kladli váhu budoucích očekávání. 

Tipy pro dámy nevrhejte se hned do postele

Pokud chcete prozkoumat skutečné spojení s novým chlapem, netlačte na to byste měli okamžitě sex. Chcete přeci chlapa na celý život musí vědět, že hledáte více než postelové rande. Dejte sexu čas 14 dní stačí je to akorát ani hned ani dlouho. Na druhou stranu každá situace a jednotlivec jsou jiné, a tak vždy dělejte to kdy se cítíte nejpohodlnější a co je pro vás správné. Chemie vztahu existuje a nic s tím neuděláte pokud k sobě sednete dělejte co máte na srdci nečekejte.

Zamilovali jste se na první pohled buďte upřimní o svých očekáváních

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Může to být náročné, když jste do někoho opravdu zamilovaní. Jeden z nejvíce důležitých tipů pro nové vztahy, které by ženy měly dodržet, je nastavit si vlastní realistická očekávání ohledně toho, co od vztahu chcete, a pak je dodržovat. Víte jak poznat pravou lásku?

Čestně a otevřeně mluvte o věcech, jako jsou komunikační styly a životní styl, protože když se liší, může to vést k nedorozuměním. 

Zamilovala jste se nezapomeňte na své přátele

Jakýkoli odborník, který nabízí seznamovací tipy pro nový vztah, vám řekne, že je důležité neizolovat se od Vašich přátel, když začnete s někým chodit. Vaši přátelé tam byli pro vás od začátku, přes dobré časy i špatné. Nyní není čas, abych jste na ně zapomněli pro novou lásku. Nyní je potřebujete více než kdy jindy, i když si to neuvědomujete. Nezapomeňte, že láska na první pohled není ještě pravá láska

Láska na první pohled držte nohy na zemi

Pokud potkáte někoho nového a opravdu jste do něj zamilovaná, nezačínejte mu dávat všechen svůj čas, energii a pocity, protože on nemusí být ten pravý. Musíte mít své možnosti otevřené, alespoň na začátku. Pomůže Vám to udržet otevřenou mysl a realistický pohled na vašeho spojení a začínající vztah.

Jak lákavé je ztratit hlavu v oblacích, musíte být skutečně sami se sebou. Rovnováhu je vždy zdravé udržovat ve všech vztazích, ale v euforických časech může být obzvlášť obtížné to udělat. Tak pozor na to.

Zamilovaná ženy buďte sami sebou nepředvádějte se

Počáteční fáze seznamování není o tom dělat věci aby jste zapůsobila, ​​je to o tom, že jste sami sebou a že on Vás bude za to milovat. Příliš brzy totiž může nastat situace, že mu začnete vařit, prát si prádlo, kupovat mu dárky, aniž na oplátku nedostanete totéž. 

Udržujte svou potřebu být s partnerem pod kontrolou 

Trocha žárlivosti může být roztomilá, ale klást časové nároky na svého partnera a omezovat je v dělání věcí není roztomilé a může ukázat nedostatek důvěry. Je běžné, že nové páry spolu tráví spoustu času a vzdávají se svého obvyklého času s přáteli a rodinou.

Vyvarujte se však neustálých textových zpráv, volání nebo nespravedlivých požadavků, abyste viděli svého nového chlapa. Udržujte své vlastní individuální životy běžným způsobem a prozkoumejte, jak dobře Vám to spolu sedí. Na konci dne budete oba chtít vztah, který je doplňkem vašeho života, nikoli otrokem. 

Poslouchejte a zůstaňte zvědavá co Vám partner říká

Ze všech tipů pro seznamování pro nové vztahy, které chcete poslouchat, poslouchejte tento. Poslouchat je dovednost, kterou většina lidí nezvládá dobře. Když dáte svému partnerovi svou upřimnou pozornost, umožní mu to pocit, že ho posloucháte a ukazuje, že se o ně opravdu zajímáte. Když se ptáte, posloucháte a projevujete zvědavost, znamená to nejen váš zájem o jeho život, ale také to, že je pro Váš cítí zvláštní.

Nesuďte jaký je příliš rychle poznejte ho

Když čtete něčí profil na seznamce, neposuzujte ho podle jedné věci, kterou píše. Posuzování něchte až se osobně setkáte. Nemůžete říct, jak je člověk laskavý, dokud se s nimi nesetkáte ve skutečném životě, nemůžete mít cit pro svou chemii ve vztahu, dokud nebudete spolu trávit čas. 

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..