Svobodná matka online seznámení. Průvodce a doporučení

· Doba ke čtení 7 minut
pošli přátelům

Svobodná matka online seznámení může být pro mnoho matek s dětmi rozporuplná věc. Přečtěte si jak si jako svobodná matka poradit se seznámením a zachovat bezpečí svých dětí a sebe sama. Mít děti by vám nemělo bránit v hledání pravé lásky. Zde jsou naše nejlepší tipy na randění pro svobodnou matku, které vám pomohou najít milostný vztah

Pro osamělou matku může být návrat do randění po narození dětí nebo po dlouhodobém vztahu skličující. Nejen, že musíte procházet nebezpečím moderního randění, kterému všichni čelí, musíte to dělat s ohledem na blaho svých dětí.

Pokud hledáte radu ohledně seznamování a jste svobodná matka, přečtěte si seznam užitečných tipů, díky nimž bude váš milostný život jednoduchý, uspokojivý a zábavný

1. Udělejte to svým vlastním tempem

Pokud jste se rozhodli, že byste se chtěli připojit ke scéně seznamování jako svobodná matka, je důležité, abyste tak dělali svým vlastním tempem. Všichni máme alespoň jednoho přítele, který se rád vměšuje do našeho milostného života. Jako svobodná maminka je ještě větší pravděpodobnost, že budete přijímat dobře míněné, ale nesprávně odhadnuté rady o tom, jak, kdy a kdo se k vám hodí…

Pokud jste svobodná matka, vaší nejvyšší prioritou vždy budou vaše děti, což znamená, že je zásadní, abyste odolali tlaku přátel a rodiny, abyste šli za každou cenu na rande. Vaše matka možná zná jediného otce, který umí skvěle vařit, ale pokud se necítíte připraveni na rande z jakéhokoli důvodu souhlasit s tím, že s ním začnete randit, nebude fungovat.


Návrat k randění jako svobodná matka může být výzvou, fyzicky i psychicky. Když přežíváte téměř bez spánku, cítíte se více než trochu unavení ze svého „maminka“ a zaměřujete se jen na to, abyste byli tou nejlepší matkou svých dětí, může být poslední věc, kterou byste chtěli udělat, vydat se na nový románek .

Řešení? Vezměte věci svým vlastním tempem a buďte pevní vůči lidem, kteří vás neustále poštuchují, abyste se dostali ven a někoho sbalili. Až budete připraveni začít hledat, mohou se vám tyto návrhy hodit ale do té doby byste měli zůstat na sedadle řidiče.

2. Přijměte online randění

Online platformy mohou být skvělou cestou pro seznamování svobodných matek. Mnoho žen se vyhýbá randění s webovými stránkami ze strachu, že jsou ztrátou času nebo se prostě naplní nečestnými hrůzami, které hledají jen sex. 

I když může mít internetová seznamka temnou stránku, existuje spousta stránek, které nabízejí bezpečnou a efektivní službu a pomáhají usnadnit skutečné romantické kontakty. Existuje také řada aspektů, díky nimž je online seznamování ideální pro svobodné maminky.

Pro začátečníky znamená být osamělým rodičem neuvěřitelně zaneprázdněn a ne vždy schopen trávit večery mimo domov. Místo toho, abyste se setkali s lidmi v barech, klubech nebo na společenských akcích, můžete použít online seznamovací služby z pohodlí vašeho domova (ve vašich oblíbených teplákách)

Další klíčovou výhodou je, že online seznamování přirozeně zve na období „poznávání“, během kterého komunikujete pouze prostřednictvím rychlých zpráv nebo textových zpráv. Na seznamce nový amatéři máte i vestavěný video chat a mnoho dalších vymožeností jako filtrování fotografií, které chcete vidět (někoho obtěžují kreativní muži s fotem svého..)

To vám dává perfektní příležitost dozvědět se o svém potenciálním nápadníkovi více před přijetím jakéhokoli závazku nebo dokonce setkání s nimi tváří v tvář.

Pokud jde o to, jaké seznamovací weby použít? V dnešní době se můžete zaregistrovat do online seznamovacích agentur, které uspokojí všechny druhy věkových skupin, zájmy a možnosti životního stylu. 

3. Dělejte věci, díky nimž se budete cítit skvěle

Pro mnoho svobodných matek je klíčovou překážkou, kterou je třeba při randění překonat, sebedůvěra. Jedním ze způsobů, jak získat zpět sebevědomí, je provést malé změny v týdenní rutině, které zvýší vaše štěstí a sebeúctu.

Můžete si vyhradit čas na setkání s přáteli, na cvičení nebo na návštěvu skupiny pro svobodné maminky, kde si můžete promluvit o frustraci z rodičovství v příznivém a soucitném prostředí. Mezi další menší změny patří vyčlenění týdenní rozmazlovací hodiny, kdy si dopřejete dlouhou koupel nebo si necháte masážního terapeuta přijít k vám domů, a tak si udělejte Váš líný den, kdy si vyložíte nohy nahoru a necháte ostatní lidi, aby se o vás postarali.

Můžete si také vyhradit nějaký čas na realizaci osobního projektu, jako je zahájení zeleninové nášivky, pletení svetru nebo organizace knižní skupiny. Projekt jako je tento, který je oddělen od vašeho milostného života a vaší identity svobodné matky, vám umožní znovu se spojit se svými zájmy a vášněmi a poskytne vám produktivní kreativní východisko.

A co víc, tento vášnivý projekt přispěje k vynikajícímu tématu konverzace v jakýchkoli budoucích termínech.

4. Buďte upřímní v tom, že jste svobodná matka

Pokud existuje jedna mantra, kterou můžete nosit s sebou při vstupu do seznamování jako svobodná matka, je to toto: nikdy se nemusíte omlouvat za to, že jste svobodná matka.

Při randění se můžete občas setkat s lidmi, kteří nemají zájem o vztah s někým, kdo má děti. Tváří v tvář tomu je normální mít pocit, že máte pochybnosti o přiznání, že jste osamělý rodič, ze strachu, jak může protějšek reagovat. Pamatujte, že vaše děti jsou velkou součástí toho, kým jste a jak žijete svůj život, a že starosti s tím, jak na to lidé mohou reagovat, jsou ztrátou vašeho drahocenného času.

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout nepříjemným rozhovorům, které hrají spoušť s vaší sebeúctou, je nakonec být v rané fázi procesu seznamování. Pokud používáte seznamovací weby, dejte ve svém profilu jasně najevo, že jste svobodná matka. Pokud se setkáváte s lidmi tváří v tvář, jednoduše v rozhovoru zmíňte své děti. A pokud ten druhý nemá zájem v něčem pokračovat? Nenechte se dostat dolů! Existuje spousta lidí, kteří by využili příležitosti stát se součástí nové rodiny.

5. Sledujte své priority … ale bavte se

Pokud se k randění vracíte po několika letech, může to být stejně nervózní a vzrušující jako první rande. Když se věci mají dobře a potkáte někoho neuvěřitelného, ​​je důležité zůstat při zemi, brát věci pomalu a udržovat své priority v pořádku. Aktivně s někým chodit by nemělo zasahovat do času, který strávíte se svými dětmi.

Je však také důležité se bavit. Pokud máte malé děti, ujistěte se, že můžete chodit na rande v noci předem dohodnutím péče o děti.

6. Udělejte si čas představením dat svým dětem

Jak všichni víme, děti si mohou připoutat k druhému rychle a snadno a příležitostně mohou mít nechuť k určitým lidem. Z tohoto důvodu je důležité být opatrný při představování svých dětí lidem, s nimiž chodíte.

Neexistuje žádné zlaté pravidlo, kdy je vhodný čas uspořádat první schůzku. Ale než to uděláte, položte si několik otázek. Zdá se, že je tato osoba nadšená ze setkání s vašimi dětmi a je otevřená tomu, aby byla součástí jejich života? Jsou vaše děti připraveny potkat někoho, kdo se v jejich životě může stát novou mateřskou postavou? Vidíte s touto osobou budoucnost?close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..