Šťastný single život. Jak být spokojený bez partnera

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Šťastný single život, může být obtížné orientovat se v tom, jak být šťastní single. Zvláště když filmy a televize masochisticky stále do kola tlačí koncept, že „šťastně až do smrti“ znamená odejít do západu slunce s milovanou osobou ruku v ruce. Být svobodným však má nespravedlivě špatné (zastaralé) reference. 

Zatímco média a naše kultura mohou malovat svobodné lidi jako nešťastné, neznamená to, že to pro vás musí platit. 

Studie Seznamky.com ve skutečnosti zjistila, že úrovně blahobytu jedinců, kteří žijí sami, byly podobné těm účastníkům průzkumu, kteří byli ve vztazích. Pravda je, že štěstí není definováno jinou osobou. 

Definujete, co pro vás štěstí znamená. A i když je naprosto normální chtít partnerství, když jste nezadaní, je stejně důležité vědět, že vaše štěstí nezávisí na jiné osobě.

Šťastný single život

Šťastný single život

Takže místo toho, aby vaše štěstí záviselo na vašem vztahu, otočte volantem a ujměte se svého štěstí. Zde je návod, jak být šťastný a singl, a ano, je to možné a v poslední době moderní.

Zaměřte se na své cíle 

Ve vztazích se vaše cíle tak rychle stanou „našimi“ cíli a plány.. Své vlastní sny a cíle, které jste si vytvořili tak dostanou ránu. Dokonce někdy už nikdy nebudou partnerem respektovány. Když jste však nezadaní, můžete se sobecky soustředit na to, co chcete, bez jakéhokoli kompromisu – a to je perfektní.

Chcete se vrátit do školy a získat další titul? Nebo chcete opustit práci a cestovat po světě? Máte v hlavě knihu, kterou chcete napsat? Nyní je čas to udělat. 

Ponořte se do smysluplných činností 

Jak být šťastný single? Ponořte se do aktivit, které vás zaujmou a inspirují. Ať už je to díky novému koníčku, sportu, uměleckému projevu nebo dobrovolnictví v organizaci, která vás inspiruje. 

Výzkum ukazuje, že štěstí závisí spíše na tom, jak se rozhodnete trávit čas, a ne na tom, zda jste ve vztahu nebo ne. Uvědomte si, kam a jak investujete svůj čas a energii. Zavažte dělat věci, které vás plně rozzáří, a určitě pocítíte štěstí.

Šťastný single život je když si užíváte jasnost v mysli

Buďme upřímní, většina lidí ve vztazích je ze svých vztahů vystresovaná. Jsou naštvaní z kompromisu s partnerem kvůli něčemu, co nechtějí dělat. Obávají se, že by mohli rozrušit svého partnera nebo vyvolat hádku. 

Mohli by být dokonce vystresováni domácími pracemi, pochůzkami na společný nákup a dalšími “maličkostmi” ve vztahu. Vy jako svobodná osoba si nemusíte dělat s ničím starosti! Děláte si jednoduše řečeno co chcete.

Místo toho máte ve své mysli prostor přemýšlet o velkých vizích a věcech, které vás skutečně inspirují a potěší. Pamatujte: musíme si vybrat své myšlenky. Takže je nenaplňujte panikou a úzkostí nad hledáním toho pravého partnera. Místo toho si užívejte prozatímní duševní pohodu, kterou vám singl život přináší.

Buďte spontánnější se životem

Jedním z nejzajímavějších způsobů, jak přijít na to, jak být šťastní singl, je užívat si svobody, kterou vám přináší váš stav. Bez připoutání a povinností jste free, trávíte čas, dobrodružněji a spontánněji. Můžete si v pohodě dovolit dělat věci z rozmaru. 

Ať už se jedná o rezervaci dovolené na poslední chvíli, nebo o přestěhování za prací kamkoliv Vás napadne. Je větší pravděpodobnost, že využijete velké šance a vydáte se svobodomyslnou cestou.

Vědomě vyčistěte minulost

Šťastný single život neni jako skákat ze vztahu do vztahu, aniž by jste si dali ten správný čas na uzdravení a poučení se ze svého minulého relačního chování a vzorců. Pouze kvůli stejným problémům, aby jste znovu a znovu prožívali ošklivé rozhovory, které vedly k dalšímu zlomení srdce.

Vyhledejte terapii. Buďte zvědaví a upřímní ohledně svých minulých vztahů a spouštěčů. Snažte se více si uvědomovat, jak jednáte ve vztahu a jak a proč si vybíráte partnery. Tím, že pustíte minulost ven ze sebe, uděláte nejen prostor pro budoucnost, ale také si dovolíte cítit se bezva.

V případu, že se nevíte co dělat a máte depky pročtěte si hodnotné články na téma duševní zdraví mohou Vám pomoci.

Když přijde na to, jak se naučit být šťastní, když jsme nezadaní, je to opravdu pochopení skutečnosti, že nás nic mimo nás opravdově nepotěší. 

Šťastný single život my jsme autoritou, pokud jde o naše vlastní štěstí. Začíná to tím, že se rozhodneme být tady a teď s partnerem nebo bez něj. Tím, že jsme otevřeni životu, pročistíme si minulost, soustředíme se na naše cíle a investujeme náš čas do věcí, které nás opravdu baví.

Bytí singl nebude takovým divným způsobem života. Prostě bude Vaším šťastným singl způsobem života. A uvidíte, že nebude chtít měnit:). Když partnera tak ANO, ale ráno mu dejte sbohem..

Seznamte se s ostatními single na nových amatérech

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..