Sex s přítelem vyspala jsem se svým přítelem nevím co mám dělat

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Sex s přítelem mohou být muži a ženy někdy jen přáteli? To je ta stará otázka, na kterou se ptáme sami sebe. Jeden chytrý pán kdysi řekl: Uzavře li muž se ženou přátelství míní tím, že nemohl udělat více… ” Také přátelství mezi muži a ženami skončilo tím, že spolu začali chodit nebo spolu skončili v posteli. Je to dobrý nápad nebo nejhorší věc, kterou byste mohli udělat?

Na jedné straně se to může jevit jako báječný plán. Znáte se velmi dobře, máte kolem sebe pohodlí a přitahujete se natolik, že byste spolu chtěli být stále. Na druhou stranu se obáváte, že sex může navždy zničit vaše přátelství, zkomplikovat věci, které Vám v přátelství s mužem vyhovují.

Je to těžká otázka, ale vždy je dobré rozhodovat se srdcem a pocitově. Budete v životě šťastnější. Nenegujte se chcete dostat přítele do postele udělejte to.

Sex s přítelem klady a zápory pokud se do toho pustíte

Sex s přítelem klady a zápory

Zde je mnoho kladů a záporů pokud se pustíte do spaní s vaším nejlepším přítelem, jen v případě, že jste o tom přemýšleli (ať už jsme upřímní, pravděpodobně máte v určitém okamžiku výčitky).

Může to změnit dynamiku vašeho přátelství. Proč? Protože jste se ještě nikdy neviděli nazí, a nakonec zjistíte, jak přesně vypadáte, když se chystáte vyvrcholit, spolu se všemi dalšími intimními detaily. Na to nikdy nezapomeňte!

Pravdou je, že není jen šance, že se změní vaše přátelství, protože to se určitě stane. Může to být pozitivní změna, nebo ne tak pozitivní, ale to nebudete vědět, dokud se to nestane.

Sex s přítelem vyspala jsem se ním pocity mohou být rozmazané

Sex s přítelem vyspala jsem se ním

Pokud skončíte u sexu s přítelem po opilé noci, šance, že se to stane znovu je malá. Určitě je dobře si o tom otevřeně promluvit. Poznáte se blíže z jiné stránky a city věc sami vyřeší za Vás. Netlačte na sebe ani na přítele nechte věci volný průběh. Jste zmatená a nejistá „co jsem to udělala“

Nikdo neví jaké to mezi Vámi je, pouze Vy dva a to může být opravdu stresující snaží se zjistit, co se to vlastně stalo mezi přáteli. Chtěli jsme to? Počítali jsme s tím (v duchu), že skončíme v posteli?
V mnoha případech to může prohloubit důvěru, kterou máte mezi sebou v případu, že věc spolu klidu prodiskutujete.

Není to všechno špatné, protože pokud jste se spolu vyspali, může to ve skutečnosti prohloubit vaše přátelství a vzít ho na zcela novou úroveň. Pokud máte silné přátelství, pravděpodobně s velkým množstvím důvěry. Může být zvětšeno, když máte sex s přítelem, pokud se cítíte přirozeně a bezpečně nelamte si s tím hlavu.

Sex s někým novým je vždy docela skličující a vyžaduje jistou úroveň důvěry, aby to byla pozitivní zkušenost. S někým, kdo je vaším nejlepším přítelem, máte šanci, že už máte v sebe důvěru a cítíte se bezpečně.

Vyspala jsem se svým přítelem Vaše pocity mohou být komplikované.

Vyspala jsem se svým přítelem

Možná jste si jisti, že se nemilujete to je u žen nevyzpytatelná věc cítí vše jinak jak muži, ale jakmile začnete spolu spát, vaše pocity budou těžce rozhozené. To je normální, protože co se stane, když máte sex. Vaše tělo uvolňuje určité chemikálie, které způsobují, že cítíte věci, které se liší pro muže a ženy.

Takže i když jste neoblomní, nic se nezmění, věci se ne vždy takhle vyvrbí. Pak je tu opačný problém, že necítíte nic, když spolu spíte, a ptáte se proč to tak je myslíte si, že když už se to stalo, musíte cítit více. My lidé a zejména ženy rádi děláme věci komplikované!

Můžete objevovat nové strany.
Právě tehdy, když si myslíte, že víte všechno, co je třeba vědět o sobě kvůli tomu, jak dlouho jste přáteli objevíte pro ně celou novou vrstvu sexuálního podtextu. Společné spaní vás probudí k tomuto novému elementu a doufejme, že vám poskytne hlubší porozumění, vytvoříte celistvost ve vašem vztahu.

Nejlepší v této situaci je, abyste se ujistili, že se od věci neodtahujete a, že si sednete a máte otevřenou a poctivou konverzaci o to co Vás potkalo, která vám pomůže lépe rozpoznat vaše pocity.

I když si myslíte, že se budete moci vrátit se zpět k přátelství je často těžké vrátit se zpět k tomu, abyste byli jen přáteli, jakmile překročíte tuto linii ve vašem vztahu. Obě se můžete snažit, abyste to nechali v minulosti, ale není zde žádná záruka, že budete moci vidět a cítit věci o sobě stejně jako dříve. Může to být jen to nejlepší, co kdy uděláte. Říká se, že čeho v životě litujeme, jsou promarněné šance, které jsme nebrali. Chcete to udělat udělejte to!

Ale buďte opatrní. Nedělej to, pokud jste opilý. Dělejte to, jen když chcete. Předtím, než do toho skočíte, promluvte si a ujistěte se, že jste na stejné vlně. Možná, že zůstanete v klidu dál jako přátelé, nebo možná vaše přátelství skončí silnějším vztahem než kdy předtím.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..