Snídaňové rande vytřete ženě svých snů zrak

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Snídaňové rande to je to co ženy chtějí. Zažít něco zajímavého, nového vzrušujícího než obvyklá pozvání na kávu na oběd neb na večeři. To jsou fádní nabídky a ženu nezaujmou. Polichotí jí v tom, že je o ni zájem, ale nic víc.

Snídaně netradiční rande ženu dostane na kolena

Už jen to, představte si, že potkáte ženu svých snů a místo dobrý den slečno mohl bych Vás pozvat na kávu řeknete. Jste krásná rád bych Vás pozval na romantickou snídani začneme den společně. Nyní se zamyslete co se jí asi honí v hlavě když toto uslyší.

Jsou dvě možné varianty. První případ, že Vás pošle někam a kamarádkám řekne. Holky představte si, že mě dneska nějaký uchyl zval na snídani. Od kamarádek se dozví, že to až tak není špatný nápad a je to originální a začne přemýšlet. Vy máte šanci oproti fádnímu pozváni na kávu na repete. Tedy pokud jí znova potkáte neváhejte a jděte do ní. Usmějte se a zeptejte se dobrý den slečno co naše snídaně jak to vidíte bude to bezva jdeme do toho?

Ona už neodmítne, protože je žena.. a už se těší jak řekne holkám. Tak jsem na tu snídaní kývla jsem zvědavá jaké to bude…to nám pak budeš povídat. Celý pracovní kolektiv ženského pohlaví Vaší slečny se již těší jako to bylo to rande snídaně.

Varianta slečny dvě je daleko jednodušší ona je výrazně jinak smýšlející není to žádná „naivka blbka“ a má ráda výzvy. S pozváním souhlasí. Samozřejmě za předpokladu, že bude chvilku dělat drahoty a dotazovat se na ženské otázky jako co si dáme, a kde atp. Na to musíte být již předem připraven a v pohodě to ustojíte.

Příprava na snídaňové rande co a kde a jak

Snídaňové rande
Snídaňové rande stojí za to vyzkoušet nebojte se a překvapte!

Pokud máte svůj byt a nutno podotknout jste singl máte vyhráno a po starostech. V případu, že byt nemáte situace je komplikovanější a malinko ztrácíte na originalitě. V případu, že byt nemáte nebo bydlíte s přítelkyní volte pečlivě vybranou restauraci případně kavárnu.

Pozvání v případu, že nemáte byt by mělo být nejdéle v 9 hodin a už to není to pravé ořechové. Berte pokud je to možné sedmou hodinu. Když nic solidního u Vás ve městě není otřeného pokračujte na osmou a devátou. Pokud ani zde nic neseženete s pozváním na snídaňové rande jste malinko nahraný.

Připraveným štěstí přeje nachystejte si snídani do termotašky vyražte do parku či na jiné romantické místo. Nápady a kreativita je už jen na Vás. Takové snídaňové rande na sednou hodinu v parku je bezvadný zážitek. Nezapomeňte na malé šampaňské.

Varianta první máte svůj byt a žijete sám je super stav. Pořádně uklidit je základ. Navonět byt a připravit za pomoci nápadů a kamarádů bezva snídani. Nezapomeňte na ovoce čerstvý fresh a celozrnné pečivo. Slanina a vejce asi moc nepřekvapí tu vynechte. Nesmí chybět květiny a lahev šamanského na mrazáku.

Přejeme Vám úspěšné snídaňové rande ať se daří!

Seznamky.com

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..