Seznamování po internetu najít přátele na internetu

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Seznamování po internetu například seznamka je služba pro každého Hledání partnera, přítele, kamaráda nebo někoho jen pro krátkou známost může být obtížné. Většina lidí má stálý okruh přátel nebo kolegů a příležitostí k seznamování se s dalšími lidmi ubývá.

Nelze spoléhat na náhodu a doufat, že někoho vhodného potkáte, aniž byste se museli nějak snažit. Tištěných inzerátů je stále méně, seznamování se přesunuje na internet. Online seznámení je jednoduché a rychlé, vše si můžete vyřizovat tam, kde je možnost připojení, doma či v práci.

Seznamování po internetu nečekejte a seznamte se

Na seznamování po internetu není radno čekat. Lepší je být aktivní, čas utíká, a doufat, že někdo někoho vhodného osloví na ulici, není reálná představa. Mnozí lidé se obávají seznámení prostřednictvím internetu, mnozí se za tento způsob hledání partnera i stydí a dávají přednost seznámení v zaměstnání, s pomocí přátel nebo třeba na večírku.

Jenže šance a výběr jsou pak mnohem menší. Internetové seznamky nabízejí jak větší výběr, tak různé druhy komunikace i jednodušší možnost ukončení vztahu.

Anonymita seznamování po internetu není jen výhoda

Mnozí uživatelé oceňují na internetovém seznamování anonymitu – seznámení je na virtuální bázi, takže nevíte, kdo je ve skutečnosti na druhé straně. Ten, se kterým si vyměňujte informace, Vám sděluje jen to, co sám chce.

Chybí zde možnost orientovat se podle vzhledu a neverbálních projevů. Může jít i o zcela falešnou identitu. Ovšem anonymita má i své výhody – pokud Vám někdo není sympatický, můžete s ním snadno přestat komunikovat.

Setkat byste se měli brzy neodkládejte první schůzku

Osobní setkání není potřeba dlouho odkládat. Čím více budete komunikovat přes internet, tím zkreslenější představu si můžete vytvořit a osobní setkání by pak mohlo být velkým zklamáním. Navíc požadavek osobního setkání odradí ty, kteří se komunikací pouze baví nebo nehledají vážnější známosti.

Do internetové komunikace nevkládejte přehnané naděje – osobní setkání a čas vše prověří.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..