Seznamovací selfie nápady na online seznamování, které o Vás řeknou ostatním více.

· Doba ke čtení 7 minut
pošli přátelům

Seznamovací selfie nápady, které Vás předvedou v novém světle. Váš seznamovací profil se stane atraktivnější. Selfie milujte nebo je nenávidíte, ve světě online seznamovacích selfie mají určitou hodnotu. Je snadné je pořídit, můžete si být jisti, že vypadáte dobře, a ukazuje vás přirozeně a akčně. 

Kreativními nápady, které vám pomohou předvést různé stránky vaší osobnosti a zároveň pořídit skvělé fotografie.

Oblíbené seznamovací selfie sluneční brýle

seznamovací selfie sluneční brýle
Seznamovací selfie ve slunečních brýlích nesmí chybět

Neradi to přiznáváme, ale téměř každý vypadá lépe ve slunečních brýlích je to sexy a šik. Možná je to jednodušší i pro Vaše sebevědomí a pořídit fotografii, když je polovina vašeho obličeje skrytá. Také to možná vypadá mnohem lépe než mžourat na slunce, sluneční brýle byly a budou vždy oblíbené.

Dobrodružné selfie je fajn nápad do seznamovacího profilu

Dobrodružné selfie seznámení
Máte rádi dobrodružství tak šup s fotkou na profil

Ukázat se jako člověk, který má rád dobrodružství slouží dvěma hlavním účelům. Ukazuje, že máte rádi přírodu, kde je vše úchvatně krásně. Ať už je to vrchol hory, skvělý výhled na konci túry nebo úžasný pohled při lyžování. Dobrodružné selfie ukazuje lidem, že jste ve svém životě aktivní a máte rádi výzvy.

Seznamovací selfie nápady oblíbená stydlivá selfie

Stydlivá selfie profil
Na stydlivé fotce je i něco romanticky koketního, že?

Plaché selfie jsou pro ty z vás, kteří nejsou úplně spokojeni s myšlenkou selfie (nebo možná jen tak chtějí plaše vypadat). Můžete se dívat dolů, smát se sami sobě, odvrátit pohled nebo se schovat za ruku. Je to trochu koketní a naprosto roztomilé

Dejte na seznamovací profil selfie se svým zvířátkem

profil selfie se svým zvířátkem
Toto téma na seznamovacím profilu nesmí chybět

Každý vypadá dobře, když se přitulí ke svému oblíbenému chlupatému příteli. Selfie s domácími mazlíčky jsou jedním z nejoblíbenějších, protože, přiznejme si to, psi a kočky do značné míry vládnou internetu. 

Přitahujete milovníky domácích mazlíčků a ukazujete, že jste oba schopni milovat a starat se o jiného živého tvora:) nemáte domácího mazlíčka to vůbec nevadí. Požádejte kamaráda. Máte přeci rádi zvířata navíc máte parádní námět na případnou komunikaci.

Oblíbené a romantické seznamka selfie jsem vášnivá čtenářka

seznamka selfie jsem vášnivá čtenářka
Seznamovací romantika s knihou je perfektní

Každý, kdo je velkým čtenářem, ví, že kniha, kterou čte o něm může hodně prozradit nebo alespoň vyvolat nové konverzace. Jak tedy lépe ukázat, kdo jste, než tím, že se předvedete s knihou v ruce a ještě lépe romanticky v přírodě.

Milujete auta? Na Vašem profilu to nesmí chybět

profil selfie miluji auta
Jste skvělí řidič pochlubte se na seznamovacím profilu

Okna jsou stáhnutá, vítr ve vlasech a vy jste na cestě někam, to si potenciální zájemci mohou jen představovat kam. Selfie řidička naznačuje dobrodružnou osobnost a schopnost převzít odpovědnost. Berete výlety, chodíte na místa, máte vše pod kontrolou a nezapomínejme, že máte také dost peněz, abyste vlastnili auto.

Seznamovací selfie s úsměvem a vtipem

 selfie s úsměvem  a vtipem
Bez komentáře každý má rád úsměv

Jednou z nejoblíbenějších vlastností, kterou muži i ženy hledají u jiné osoby, je někdo, kdo je dokáže rozesmát. Přidání fotografie s hloupým obličejem nebo trochou humoru do mixu fotografií ne seznamovacím profilu je dobrý způsob, jak předvést svoji odlehčenou stránku a pomůže vám vystoupit z davu.

Hluboký pohled selfie milovnice umění

selfie milovnice umění
Tajemný a hluboký pohled přitahuje

Možná jste ve vlaku nebo v muzeu, možná usrkáváte ze šálku kávy nebo se jen díváte do neznáma. Super Hluboký pohled ukazuje, že máte vážnou stránku, jste přemýšliví a při přemýšlení vypadáte dobře.

Buďte šik! Stínová seznamovací selfie

Stínová seznamovací selfie
Trochu umění experimentujte se seznamovací selfie

Chcete být opravdu záhadní? Nebo jen trochu umělečtí? Ačkoli to není technicky selfie v pravém slova smyslu, Stínová fotografie je zábavný způsob, jak ukázat další svoji stránku. Vytvořte znamení míru, obejměte oblohu nebo jednoduše vyfotografujte svůj stín na zajímavém povrchu.

Pivo má každý rád chutná ti nestyd se dej to vědět

Pivo má každý rád
Jídlo a pití má rád každý pochlubte se i Vy

Nestyďte se vyfotit s jídlem nebo nápojem, který máte rádi je to další netradiční selfie, která může být zábavným doplňkem pro mixování s vašimi dalšími fotografiemi. Přemýšlejte o tom ukazuje to váš pohled na konkrétní okamžik a pomáhá druhému člověku získat představu o tom jací jste.

Akční selfie seznamovací profil

Dobrodružné selfie seznamovací
Jsem milovník adrenalinu ukažte to na fotkách

Pokud jste akční typ, může vás zážitek při jízdě na kole, běhu, horolezectví, lyžování nebo seskoku padákem přilákat zajímavé zájemce k seznámení, kteří k Vám mají blíže. Akční selfie je skvělý startér konverzace, protože lidé vždy chtějí vědět příběh a jak to dopadlo..

Sezónní selfie je bezva a co třeba dát vánoční foto?

vánoční selfie seznamovací profil
Budte aktuální využijte sezonní selfíčka

Zeptejte se kteréhokoli obchodníka a řekne vám, že sezónní témata a kampaně vždy fungují dobře. Proč? Protože jsou relevantnější a vypadají svěží a nové. 

V online seznamování mají také další výhodu v tom, že vám umožní o sobe říci více. Nasaďte si tedy klobouk Santa, popadněte jarní květiny nebo podzimní dýni a pořiďte snímek, který se hodí pro sezónu.

Čeká Vás první rande? 10 seznamovacích nápadů

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..