Seznamovací profilové fotografie jaké fotky na seznamku aby byli v centru pozornosti

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Seznamovací profilové fotografie jsou nedílnou součástí seznamovacích aplikací a internetové seznamovací služby jsou normální součástí našeho života, ať už se nám to líbí nebo ne. Zatímco ještě nedávno jste odpověděli svým dětem na otázku, kde jste se seznámily – bylo to v kavárně náhodou jsme se potkali a tatínek ke mě přišel a pozval mě na zákusek a pak jsi za 9 měsíců narodila ty. Dnes lidé plně přijímají online seznamky a aplikace na internetu sloužící k seznámení. A stigma, že on-line seznámení je pro „divné lidi“ je už dávno pryč. Ve skutečnosti je dnes trochu divné, pokud nepoužíváte možnost seznámení na internetu.

Seznamovací profilové fotografie zaujměte a aktualizujte

Dnes když online seznamky jsou více populární, je trochu těžší potkat na internetových seznamovacích službách protějšek, který by Vám vyhovoval. Dnes je tedy na seznamkách dostupných na internetu více lidí a tím je zde i větší konkurence fotky na seznamku jsou tedy velmi podstatné jak se odlišit od ostatních.

Dříve když lidé málo používali seznamovací aplikace nestarali o to, jak správně vytvořit seznamovací profil. Víte proč? Nebylo třeba soutěžit mezi tolika lidmi hledajících seznámení.
Důležité je také si uvědomit, že dříve nebyl takový tlak na poskytovatele online seznamovacích služeb, aby prověřovali t seznamovací profily a zejména to nejdůležitější seznamovací profilové fotografie. Jednoduše lidsky řečeno mohli jste se lehce napálit.

Fotky na seznamku jsou pro online seznámení stěžejní

Fotky na seznamku

Každý zájemce se podívá na Vaši seznamovací profilovou fotografii jako na první věc. A věřte, že není důležité vypadat jako sex idol. Zde máte několik tipů jak zajistit aby Váš profil byl ve skvělé kondici a zaujal. Jako příklad nevhodné profilové fotografie na seznamovacím profilu můžeme uvést následující věc, která je často vidět na seznamkách a je exemplárně nevodná.

Zase ty chlapy.. Kamarád Vám řekne ty vole dej tam tu fotku jak jsme byli na rybách s tím 30 kg kaprem to je super trhák pro ženské. Ano určitě je dotyčný na kapitální úlovek pyšný, ale na seznamovacím profilu nemá co dělat tedy upřimě v případu, že dotyčný není profesionální rybář a jede na ryby jednou za rok a vylemtá tam pár piv. Nejen, že odradí zájemkyně, které nejí maso, nebo mají histericky rády zvířata a nenávidí lidi, kteří jim ubližují. Navíc o Vás neukáže jaký jste člověk. Můžete působit povrchně. Ano je tomu opravdu tak – povrchně.

 Profilové fotky na seznamce musí ukázat celkový dojem o Vaši osobnosti

Ukázat celkový dojem na fotkách a zde to platí zejména pro ty z Vás, kteří si o sobě myslíte, že nejste atraktivní, máte nadváhu a podobné mindráky. Buďte na fotkách upřímní jak k sobě tak i k zájemcům o seznámení nelžete o sobě na fotkách buďte aktuální a nestyďte se. Další chybou je 6x selfie fotka v profilu. Bohatě stačí jedna. Zbytek by měl vyjadřovat Vaši osobnost a koníčky (klidně i jedna s tou rybou viz výše, ale ne profilová!)

Namísto všech selfie fotek to namixujte. Ukažte se s přáteli, pokud máte kočičku (nebo jiného mazlíčka) dejte do profilu Vaši fotku s ním. Hrajete na kytaru, rádi malujete šup s fotkou na seznamovací profil. Smíchejte to ať se o Vás lidé dozvědí co jste za osobu, jaké máte koníčky atd.

Fotky na seznamku podstatná rada – Nelžete o sobě!

Fotky na seznamku

Každá fotka, která je stará několik let na seznamovací profil nepatří. Pokud žádné současné nemáte pořiďte si je. Když už chcete na profil dávat staré fotky ujistěte se, že vypadáte jako nyní. Možná jste teď plešatý nebo jste ztloustly o 20kg případně mate jinou barvu vlasů. Je důležité ukázat Váš potenciál druhé osobě a upřímnost zde vítězí. Když již jsme u upřimnosti určitě v případu, že jste muž se Vá budou hodit informace jak darovat květiny ženě čtěte a budete zase o něco chytřejší.

Nepoužívejte seznamovací fotografie, kde jste se svými rodiči, babičkou dědečkem. Je to úžasné, že máte vztah ke své mámě, babičce nebo rodině. Můžete milovat svou mámu, ale alespoň se ujistěte, že máte fotografii aktuální a ne zcela zastaralou. Dobré je když už do profilu tuto fotku chcete tak je vhodné upozornit kdo je například: ta napravo je má maminka, kterou mám velmi ráda…

Zapracujte na fotce, která bude v centru pozornosti na seznamce

Rozmazané, zastaralé obrázky, které vypadají, jako by byly pořízeny na první verzi Androidu? Nebudou velmi oblíbené. Možná je to váš oblíbený obrázek všech dob, ale pokud je rozmazaný a vypadá zastarale je nevhodný. Hecněte se a udělejte si selfie kde Vám to sekne, budete sexy a každý hned pozná, že jste fajn.

Pořiďte si fotografie pro tento účel specielní je to přeci zábava. Sedněte si kamarádem (kámoškou ) na kafčo a společně vymyslete jaké fotky budou nejlepší. Možná nemáte pět nebo šest skvělých obrázků, ale máte jednu nebo dvě? Zvláště pokud jste muž a nemáte tendenci fotit selfie určitě máte přátele, kteří Vás vyfotí, je důležité, abyste si udělali čas na pár bezva fotek. Vaši přátelé Vám rádi pomohou vytvořit originální fotografie pro Váš seznamovací profil.

Možná, že se to vše jeví jako příliš mnoho pravidel, ale věřte, že pokud se Vám vaše obrázky podaří aktualizovat je to perfektní způsob jak osvěžit svůj seznamovací profil a zaujmout zájemce o seznámení, který Vám možná změní život.

Přejeme Všem mnoho štatných chvil na seznamkách a úspěšné seznámení

Seznamky.com

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..