Seznamovací aplikace konverzace: 6 tipů, jak vypadat přirozeně

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Seznamovací aplikace konverzace na on online seznamkách má spoustu skvělých výhod. Už nemusíte chodit do baru nebo bloudit po městě, abyste se setkali s někým rotomilým. Váš seznamovací obzor není omezen na spolupracovníky, přátele přátel nebo členy vaší tělocvičny. 

Můžete také flirtovat se sexy cizincem z pohodlí domova. Jediná nevýhoda? Může být obtížné vědět, jak udržet konverzaci přes posílání zpráv. Výhodu má seznamka nový amatéři tam mají všichni registrování uživatelé k dospozici věstavěný bezpečný video chat. Tváří v tvář se lépe komunikuje. Můžete si seznamku vyzkoušet mají registraci zdarma k vyzkoušení tak jděte do toho!

Není nic horšího, než si povídat a snažit se o svhůzku, abyste viděli, že na Vaši zprávu protějšek odpověděli smajlíkem což konverzaci uplně zabije. Ve skutečnosti je to stejné jako když nereaguje vůbcec

Obtížnost toho, jak udržet konverzaci, se netýká jen textu, ale také může být těžké si udělat přirozeně legraci samy ze sebe. Pokud jste nervózní nebo jste ještě nezjistili atmosféru svého protějšku. Ale dobré konverzace vedou k dalším schůzkám a možná i k lásce. Zde je návod, jak přirozeně udržet konverzaci a posunout se dál.

Seznamovací aplikace konverzace 6 způsobů, jak ji udržet v chodu 

Buďte zvědaví a nebojte se klást jedinečné otázky

Tady máte jeden fakt: skoro každý rád mluví o sobě. Pokud se “tváří”, jako by to tak nebylo, je to proto, že se snaží být zdvořilí. Jedním ze spolehlivých způsobů, jak udržet konverzaci, je poloklád spoustu otázek. Třeba i blbosti.

Zatímco jakékoli otázky jsou lepší než žádné, některé otázky vyvolávají lepší konverzaci než jiné . Pokud je někdo nějakou dobu nezadaný a randí. Pravděpodobně už milionkrát slyšel většinu základních otázek typu small-talk (nezávazná konverzace), takže zkuste jít mimo toto klišéi. 

I když nechcete druhého urazit, položte si otázky, na které ve skutečnosti máte zájem znát odpovědi! Nejen, že to bude vypadat přirozeněji, ale také to druhému člověku ukáže, že vás jejich odpovědi skutečně zajímají. 

Pokud si ještě nejste jisti, co přesně chcete o této osobě vědět, stačí, že se s nimi chcete seznámit. Zkuste zvýšit počet obvyklých otázek, aby byly otevřenější a jedinečnější.

Například místo otázky „co děláte?“ zeptejte se „jaká byla nejlepší část vašeho dnešního pracovního dne?“ Místo toho, abyste se zeptali, kolik mají sourozenců, zeptejte se, se kterým členem rodiny jsou si nejbližší a proč. Místo toho, abyste se ptali, ve které části města žijí, zeptejte se, proč si vybrali právě tuto čtvrť!

Chatujte o společných zájmech – vyhýbejte se tématům, která by mohla způsobit spory

Pokud by existovala třída, jak vést konverzaci, tipem číslo jedna by bylo najít vzájemné zájmy. Hledání tématu, které vás oba zajímá, zaručuje, že bude více přirozeného škádlení.

Samozřejmě, když někoho neznáte, je těžké poznat, co máte společného. Ale k tomu je konverzace! Pokud někoho potkáte z aplikace na seznamování, můžete se o některých jeho zájmech dozvědět z jejich seznamovacího profilu nebo stránek sociálních médií, pokud jste spojeni.

Určitě byste měli projít jejich profily, abyste se ujistili, že jste vyzbrojeni nějakými nápady na témata k chetování. Když si navíc zapamatujete věci z profilu, daná osoba si uvědomí, že vám na jejích zájmech záleží, což povede k lepší konverzaci.

I když může být lákavé upozornit na aktuální události nebo politiku, možná se budete chtít těmto druhům témat vyhnout, pokud si nejste jisti názorem druhé osoby.

Kromě toho, i když máte stejné politické názory, politika není sexy. A pokud Váš protějšek nepracuje v politice nebo není aktivistou, moc vám to neřekne o tom, kým ve skutečnosti je. 

Soustřeďte se spíše na poslech než na to, co chcete říci

Pokládání otázek může vést konverzaci tak dobře, pouze pokud si osoba, se kterou mluvíte, myslí, že vás její odpovědi zajímají. Klíčovou součástí toho, jak udržet konverzaci, je být stejně dobrý jako posluchač. 

Zkuste se vyvarovat přemýšlení o tom, co řeknete dále, a místo toho se soustřeďte na to, co říká osoba, se kterou mluvíte. Pokud s tím máte potíže, zkuste na věci, které říkají, reagovat přikývnutím nebo krátkými komentáři jako „wow“, „jak cool“, „Zajímavé“ atd. 

To vás nejen udrží v daném okamžiku, ale ukáže vašemu partnerovi, že mu skutečně věnujete pozornost a zajímáte se o to, co říká. 

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Přirozeně pracujte s komplimenty

Stejně jako lidé rádi mluví o sobě, lidé rádi chválí. Samozřejmě, pokud zahájíte konverzaci spoustou komplimentů, může vám to připadat trochu moc nebo trochu neautentické. 

Místo toho pracujte s komplimenty přirozeně podle toho, co říkají, nebo podle toho, co se o nich chcete dozvědět. Například:

  • “Vidím, že jsi velmi zapálený pro to, co děláš, jak ses dostal do oboru?”
  • “Líbí se mi, že jsi tak znalý vína!” Navštívili jste některá zdejší vinařství? “ 
  • “Váš styl je tak jedinečný!” Ani ty boty se nepodobají ničemu, co jsem kdy viděl. Kde nejraději nakupujete? ” 

Nezapomeňte na řeč těla

Zatímco řeč těla nemusí být relevantní pro to, jak udržet konverzaci přes textovou zprávu, v konverzacích na video seznamkách jde o důležitou cestu! Zde jsou tři způsoby, jak ukázat svému protějšku, že vás konverzace zaujala:

  • dobrý oční kontakt
  • polohování těla tváří v tvář jejich
  • zkřížení rukou. 

Samozřejmě, pokud si všimnete, že osoba, se kterou mluvíte v baru, nevykazuje tyto tři rysy řeči těla, možná by bylo na čase říci „rád jsem vás poznávál“ a jít dál. 

Seznamovací aplikace konverzace – Cvičení dělá mistra

Pokud zjistíte, že jste nervózní, pokud jde o konverzace s cizími lidmi, najděte si více času na cvičení! A nejen na lidi, se kterými chcete randit. Promluvte si s pokladní v obchodě s potravinami, nebo s ženou se psem v parku třeba. Pravidelnou konverzací s cizími lidmi se stanete zručnějšími v tom, jak udržet konverzaci s někým, kdo vás trochu znervózňuje. 

První rande za dveřmi?

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..