Vítěz testu seznamek!

LEDEN 2021

Nová seznamka Amateri cz

Kde stojí za to se registrovat

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Doporučujeme

Vyzkoušejte zdarma bezva flirt


Další seznamovací platformy

Hledání vážného vztahu!

ELITE DATE

Myslíte to se seznámením vážně? Právě pro vás je tu online seznamka specializující se na vážné seznámení lidí nad 30let . Seznámit se už nemůže být jednoduší, registrujte se zdarma k vyzkoušení služeb seznamky pro vážný vztah


Číslo 1 pro nezadané se vzděláním

EDarling

eDarling je jedním z největších online seznamovacích portálů v Evropě a leader v online seznamování na českém trhu.

Díky svému vědecky podloženému testu osobnosti a metodě vzájemného „navrhování partnerů“ nabízí efektivní způsob hledání dlouhodobých harmonických vztahů.

Tento model seznamování se blíží klasickým seznamovacím agenturám a výrazně tak odlišuje eDarling od ostatních seznamek na trhu..

edarling zdarma

Jedna z předních platforem

Academic Singles

Online seznamka Academic Singles, jedna z předních platforem pro české singles s vyšším vzděláním, kteří hledají lásku, je nejlepším důkazem toho, že nejen protiklady se přitahují.

Pomocí vědecky navrženého dotazníku vám Academic Singles najde správnou kombinaci s partnery, kteří jsou kompatibilní. Vyplňte si dotazník, přehled Vašich partnerů a Vaše shody jsou zcela zdarma, bez závazků …

U Academic Singles jsou design a výkon synchronizovány. VÝHODY: inovativní aplikace, vědecký test osobnosti a seriózní návrhy partnerů, kteří dokonale odpovídají Vaší osobnosti.

Online seznamka Academic Singles

Seznamka pro Vážný vztah

Yellobar

Yellobar je seznamkou pro vážný vztah. Uživatelé neplatí žádné měsíční poplatky. Registraci lze provést pomocí 4 jednoduchých kroků, není zapotřebí žádný osobnostní dotazník.

Nebudou vás obtěžovat zdlouhavým vyplňováním osobnostního dotazníku. Svoji registraci provedete pomocí 4 jednoduchých kroků.

Seznamka obsahuje intuitivní hledání, v němž si pomocí parametrů zvolíte svůj vlastní okruh hledání. Filtr hledání si můžete kdykoli změnit.

Seznamka pro Vážný vztah

NEDOPORUČUJEME

Rostoucí seznamovací služba

Be2

Na základě be2 výsledků vědeckého posouzení osobnosti, Vám opravdu představíme jen partnery, kteří se k Vám opravdu hodí. Výsledky testu, popis Vašeho ideálního partnera a doporučené kontakty jsou zdarma a bez závazků.

Zajišťuje, aby Vaše osobní informace a komunikace s Vašimi kontakty nebyla přístupná jakékoliv další straně. Kromě toho, jen vy se rozhodujete, kdo může vidět Vaše fotografie.

Hledání lásky v Česku může být velmi složité – velká vzdálenost a populace singlů roztroušená po celé republice může být doslova výzva. Díky online seznamce se hledání lásky v Česku stalo v posledních letech daleko jednodušší.

Nejrychleji rostoucí seznamovací služba

Seznamování nové články