Seznamkový příběh paní Hany začíná na vysoké škole

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Jmenuji se Hana, je mi 30 let a můj seznamkový příběh se odehrává na vysoké škole, ale začněme od začátku. Když jsem začala chodit na střední školu, tak jsem se až podivovala, jak jsou ty holky daleko přede mnou ve vztazích s klukama, je možné, že to také maličko přibarvily, když mi líčily, co už všechno zažily. Připadala jsem si trochu divně, když všechny holky kolem už se alespoň líbaly a já nic. No, ale nedávala jsem tomu žádnou váhu, život mám přeci před sebou tak proč se zabývat tím jestli jsem se líbala nebo ne.

Seznamkový příběh
Kluka jsem moc chtěla, chodila jsem na různé akce, ale bohužel jsem nenarazila na žádného, který by se mnou chtěl chodit, spíše se mnou jen pokecali a nic víc. Měla jsem pocit, že jsem ošklivá nebo tak. Našla jsem si na jedné ze zábav ke konci střední školy jednoho kluka, který byl moc fajn, velmi jsme si jako přátelé rozuměli. Tehdy jsem si říkala, že nic víc by ode mě asi nechtěl, a tak jsem byla spokojená i za to přátelství.

Když jsem nastoupila na vysokou školu, holky si ze mě dělaly legraci, že jsem ještě žádného neměla a že jsem nepolíbená panna. No a tak mi ze srandy založili na seznamce profil. Jen tak na pokec, že hledám nějakého fajn kluka, se kterým budeme mít společné zájmy. No a tak se stalo, že se ozvalo pár kluků, ale nejvíc jsem si rozuměla s jedním. Tomu jsem začala psát o všem, co mě trápí a on zase mě co trápí jeho, byli jsme si navzájem vrbou.

Časem jsem mu svěřila i to, že jsem nikoho neměla a, že se mi už dlouho líbí jeden kluk ze školy, že je to můj nejlepší kamarád, ale že bych ho tím nechtěla ztratit a už ani nevím jak, ale zmínila jsem asi jméno, protože najednou napsal, že mě také má rád. Zůstala jsem nechápavě koukat na obrazovku monitoru, než mi došlo, že napsal, jak se on skutečně jmenuje, protože doposud jsem ho znala pod přezdívkou.

A časem jsme se dali nějak dohromady, byl první, kdo mě políbil a byl to můj první vztah. Ovšem, kdo by čekal, že i poslední bohužel, jsme se rozešli, ale zůstali jsme velmi dobrými přáteli i nadále. Ještě si stále píšeme a někdy se i setkáváme na různých srazech. On i já máme nyní své drahé polovičky.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..