Seznamka pro seniory co to vlastně znamená dnes senior

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Seznamka pro seniory dnešní fenomén internetu my jsme si položili v redakci Seznamky.com otázku kdo je vlastně dnes v roce 2019 senior, který hledá seznámení. Kolik je současnému seniorovi dychtícímu po seznámeni let a koho vlastně hledá? Seniorku nebo studentku pro zábavná setkání? Opačná situace nemusí být ani u žen.

Ženy jsou od přírody v hledání partnera plaché je to systém z dávné historie – žena samice = plodí děti vzorně čeká na muže samce lovce až přinese domu kořist. Psali jsme o tom v článku Muž po padesátce se seznamuje přečtěte si ho je zajímavý a pomáhá mužům si uvědomit kdo je to žena.

Zpět k seniorům vážně a bez urážky, lidé v důchodovém věku se samozřejmě chtějí seznamovat od toho by měla být seznamka pro seniory je to přirozené. Ano jsou i jedinci, kteří po ztrátě životného partnera již dalšího nehledají ani nechtějí a svůj život dožijí o samotě. Nyní jsme o toho..

Kdo je dnes senior a kolik mu je vlastně let

stáří a seznámení
Někteří senioři po ztrátě partnera zůstávají sami…

Je seniorem muž či žena ve věku 50 let neb až ve věku 70 let. Pokud to někdo víte napište nám to do komentářů. My to nevíme. Generace náctiletých by se měla podívat například na youtube jak vypadal 40 letý muž v době před 100 lety a jak vypadá dnes.

Chceme tím říci, že současný šedesátník hravě vzhledem i fyzicky převálcuje 40 letého seniora(?) z roku 1920. Představme si 40 letého muže žijícího aktivně v roce 1950 jak si podává inzerát na seznámení.

Ano v té době internetová seznamka pro seniory neexistovala, protože internet vznikl kdy? Nevíte(?) posunete se dál odpovědi naleznete na wiki. Samozřejmě doba je jiná životní styl zdravější lékařské péče neskonale kvalitnější.

O to však nejde.

Otázka stále zní kdo, lépe řečeno jak starý je senior v roce 2019. Opět opakujeme my to nevíme. Víte to vy čtenáři? Napište nám to do komentářů!

Seriozní seznámení seniorů jak by mělo být dle nás

Přemýšleli jsme jak by měla vypadat správná a v uvozovkách slovy „korektní“ seznamka seniorů jako je například SeniorDating.cz měla by být v první řadě určena pro lidi dříve narozené a důsledně dbát právě na datum narození registrovaných uživatelů aby nedocházelo k nepříjemným překvapením například 70 letých členů příslušné seznamovací služby.

Oni hledají seriozní seznámení pro dříve narozené. Položme si otázku znova. Jaký má logický smysl seznamka s názvem seznamka pro seniory s paletou uživatelů začínající s datem narození 2000 a končící v roce 1901. Dle nás žádný je to nesmysl a marketingový výsměch lidem v pokročilém věku, kteří nechtějí být sami.

Na na těchto bezcenných seznamovacích službách vyjma korektní seznamky pro seniory SeniorDating.cz senioři utrácejí ze svého skromného rozpočtu naspořené peníze v domnění, že naleznou přátelství a vztah s podobnými lidmi.

Závěrečná otázka k zamyšlení zní: Proč nenalézáme ve výsledcích hledání stejně často seznamku pro juniory viděli jste nějakou? My tedy ne. Odpovědi jsou nasnadě a vy si jistě odpovíte samy…zamyslete se.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..