Seznámení se ženou na ulici 100% perfektní návod

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Seznámení se ženou na ulici v reálném životě je snadnější více než si myslíte. Vím, že si teď můžete myslet, že skutečný život je mnohem více zastrašující než poslat ženě, které se vám líbí, zprávu na online seznamce, ale podělím se s vámi o pět jednoduchých kroků, jak se k ženě dostat blíže a seznámit se na ulici. Pokud se chcete seznámit se ženami offline i online pozorně čtěte.

Když potkáte ženu v reálném životě (a i online), může být těžké vědět, zda a jak byste ji měli polichotit, než příležitost ztratíte. Nalezení rovnováhy mezi respektem k ní a hranou, která jí pomáhá cítit „jiskru“ přitažlivosti.

Můžete si myslet, že ženy jsou zvyklé se s muži neustále setkávat, ale realita mnoha žen je taková, že mají pocit, že se jen zřídka setkávají s muži, které mají rády. To je důvod, proč vám chci pomoci naučit se postupovat vpřed způsobem, který je ohleduplný k ženám, a přitom 100% perfektní.

Dodržováním těchto pěti kroků, jak přistupovat k ženám v reálném životě, ukáže ženě, že typ muže, kterého chce potkat, existuje … a tím mužem jste vy.

Seznámení se ženou na ulici

1. Získejte její pozornost.

Důvodem číslo jedna, proč přiblížit se ženě nemusí fungovat, je to, že než s ní mluvíte, nemáte její plnou pozornost. Pozorností mám na mysli, že byste měl mít její oční kontakt. To znamená, že ani ona nebude překvapená, když na ni promluvíte.  

Pokud vás uvidí, než s ní začnete mluvit, bude uvolněnější a můžete si také prohlédnout její neverbální signály (drží s vámi oční kontakt a usmívá se?). Někdy možná budete muset použít gesto nebo říct „posloucháte mě?“, aby jste ji přiměly vzhlédnout. Pak chci, abyste se zastavili a počkali, až si plně uvědomí, že s ní budete mluvit. Pak promluvte. A nezapomeňte na takovou malou pauzičku.

Vím, že se to snáze řekne, než udělá, ale také opravdu chci, abyste se soustředili na to, abyste byli co nejpřátelštější a uvolněnější. Někdy se dostanete do zóny a posloucháte hudbu, která vás motivuje, a usmějete se (i když se cítíte nervózní). Pomůže vám to cítit se uvolněně a pomůže vám to vidět vás jako někoho, komu může věřit.

2. Buďte ohleduplní

Pokud si chceš promluvit se ženou, ale ona si právě povídá s přítelkyní v kavárně nebo čte knihu v parku, pracuje na svém notebooku je důležité dát jí najevo že si uvědomuješ, že je zaneprázdněná. 

Je lepší jí ukázat, že jsi ohleduplný k tomu, že je zaneprázdněná, než čekat na perfektní okamžik (který nikdy nepřijde), abys ji mermomocí začal něco vyprávět. Nemusíte se příliš omlouvat, můžete jednoduše říci: Ahoj (pauza), vím, že jsi zaneprázdněná….chtěl jsem tě jen pozdravit.

Seznámení se ženou na ulici je výborným nápadem

3. Polichoťte jí.

Pokuste se vyhnout komplimentům, které jsou příliš zaměřené na její vzhled nebo velmi obecné. Vyhněte se také klišé typu „máš krásné oči“, protože to ji může přimět myslet si, že jsi jen další chlap stejný jako ostatní. Bez přidané hodnoty.

Pokud je to možné, pochvalte ji, jak něco dělá: „Líbí se mi, jak jste soustředěná je vidět, že Vás to baví“ „Líbí se mi, jak se smějete, vypadá to, že vedeme skvělý rozhovor…“ a pokud vše ostatní selže, držte to na nízké úrovni implikovaný kompliment jako: „Jen jsem musel přijít a pozdravit.“ Je to klasika, ale dobrá!

4. Představte se.

Poté, co jste ji složili kompliment, často nemusí vědět, jak pokračovat v konverzaci. Jednoduchý způsob, jak jí dát signál, že chcete, aby konverzace pokračovala, je nabídnout své jméno. 

To také buduje jistou důvěru, protože vás poznává na osobnějším základě. Řekněte: „mimochodem, jmenuji se Pavel… důležité je vykat“, očekáváte, že se s vámi podělí o své jméno. Pokud nechce sdílet své jméno, je to dobré znamení, že s vámi nemůže mluvit a můžete jí jednoduše popřát dobrý den a opustit konverzaci.

5. Pokračujte v konverzaci.

Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je sdílet informace o sobě, nikoli se ptát na její otázky. Vím, že to vypadá neintuitivně, ale pokud jde o setkání se ženami v reálném životě, místo toho, abyste ji položili otázku, vytvoří větší důvěru, pokud jí můžete říct pár věcí o sobě a zároveň ji vyzvat, aby promluvila.

Například místo toho, aby jste řekl: ‘odkud jsi?’

Řekněte: „Nevím, jak vy, ale já bydlím v centru.“

Tím se vytvoří otevřenější konverzace, kde se bude cítit příjemněji a nabídne vám informace, protože jste s k ní byli otevření.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Připravte se na první rande


close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..