Seznámení s nezávislou ženou. Co by muži měli vědět o randění s nezávislou zabezpečenou ženou

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Seznámení s nezávislou ženou je něco, po čem mnoho mužů touží. Jsou působivé, atraktivní a zábavné. Proč je nemilovat?

Jak přesně však zapůsobíte na ženu, která přesně ví, co od života chce? A pokud její nezávislý životní styl je pro Vás oříšek kde si nejste zcela jisti sami sebou jak to ustojíte? Přesto Vás nezávislé emancipované ženy lákají?

Zde je několik věcí, které byste měli vědět o Seznámení s nezávislou ženou.

seznámení s nezávislou ženou
Seznamování s nezávislou a zabezpečenou ženou nebude jednoduché

Seznámení s nezávislou ženou tipy od profesionálů z BezvaFlirt.cz

Jen proto, že je nezávislá a ví, že není třeba, abyste se o ni staral, zabezpečil ji ještě to neznamená, že nechce, aby jste o ni pečoval. 

I když většina nezávislých žen žongluje s milionem věcí okolo sebe pro některé je náročné požádat o pomoc. Možná je to proto, že nemají rádi pocit závislosti na ostatních nebo jsou nervózní z toho, že vypadají slabé. 

Ona nepotřebuje, aby jste se o ni staral, ale chce cítit pozornost

Proto cesta k srdci nezávislé ženy vede často nabídnout jí nezištnou pomoc (optimalizaci). Pokud chytře a nevtíravě pomůžete s odstraněním některých jejích stresů jí to pomůže pochopit, že ji podporujete a chcete, aby uspěla. 

Neptej se jí, jestli potřebuje pomoc, protože ona ji nepotřebuje je to “nezávislá” žena přece. Místo toho se jí zeptejte, jestli chce pomoc.

Radí odborníci na partnerské vztahy ze seznamovací služby Bezva Flirt

Seznámení s nezávislou ženou, nebude jí zajímat hraní hloupých seznamovacích her

Pokud jste zvyklí chodit s partnery, kteří milují hraní seznamovacích her jako je neodpovídat na SMS ihned nechat partnera trochu v napětí co se to děje.. a podobné hrátky. Chodit s nezávislou ženou bude přímočařejší, než jste zvyklí. 

Když vám tento druh ženy něco říká, s největší pravděpodobností to myslí vážně. I když budete překvapení nedejte na sobě znát.

Uhánění partnerů není na jejím žebříčku nezávislostí. Takže buďte upřímní a zeptejte se jí, co přesně od vás chce. Pak budete oba vědět, jak si stojíte. A můžete začít pracovat na seznámení s nezávislou ženou, aniž byste neustále přemýšleli, co má na mysli.

Dalším plusem je, že vás tato dívka pravděpodobně nebude nic předstírat.. Proč? Protože pokud ji vaše společnost nebaví, pravděpodobně vám to dá ihned vědět. 

Může se zdát, že má vysoké standardy, co je na tom je nezávislá přeci

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Randění s nezávislou ženou znamená, že budete muset více majat na tom, aby jste jí dostali. Než jste obvykle zvyklí. Realisticky by pravděpodobně raději sledovala Netflix sama, než s mužem, kterého sotva zná. A upřímně? Neobviňujeme ji za to je to nezávislá žena.

A ona nemusí nutně hledat vztah, takže se zaměřte na to, aby vaše rande byla akce, kterou si užije. Tímto způsobem uvidí, že jste někdo, komu stojí za to zablokovat čas v jejím kalendáři. 

Pravděpodobně ukončí věci, pokud nebudou splněny její standardy

Zatímco mnoho lidí může zůstat ve vztazích, protože se bojí být sami. Nezávislá žena tento problém nemá.

Mít standardy je zdravé . A pokud má pocit, že její nejsou splněny, pravděpodobně věci ukončí než řeknete šmitec.

Je zvyklá mít čas pro sebe. Takže se neurazte 

Jen proto, že není Vám k dispozici 100% svého času, neznamená, že ji to nezajímá. Možná je prostě zaneprázdněná nebo potřebuje nějaký čas pro své aktivity. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je dát jí čas, který potřebuje. 

A pokud je zaneprázdněná, protože je ve stresu z jejího hektického rozvrhu, zeptejte se jí, jestli existuje něco, čím byste mohli pomoci. 

Možná byste jí na své náklady samozřejmě mohli objednat nějaké jídlo rozvážkou k večeři? Nebo zkuste naplánovat masáž párů na nadcházející víkend. Buďte připraveni ji někdy milovat z “dálky”. Bude to pro ni hodně znamenat. 

Může brát věci pomaleji, než jste zvyklí

Pokud jste typ člověka, který zve svého partnera, aby se k vám přestěhoval po třetím rande, pak to možná není dáma pro vás. 

Nezávislá žena se může obávat ztráty sebe sama ve vztahu. Buďte tedy připraveni jít na věc pomalu. Buď trpělivý. 

Místo toho, abyste na ni tlačili, zaměřte se na to, aby se cítila pohodlně. Tímto způsobem se bude cítit bezpečně, když bude s vámi a časem zranitelná když s Vámi nebude a tam ji potřebujete dostat. Užijte si poznávání bez očekávání.

Má své vlastní koníčky a chce, abyste měli také ty své

Realita je taková, že vaše láska měla svůj nezávislý život, než vás potkala. A to, že spolu chodíte, ještě neznamená, že chce, aby její koníčky a rutina skončili a přizpůsobili se Vašem vztahu. 

Ať už je její vášní cestování, čtení nebo cvičení, pravděpodobně to vidí jako východisko z každodenního stresu jejího hektického života. A není fér snažit se jí to vzít.

Mít koníčky je klíčem k udržení vyváženého života . A studie ukazují, že je lepší, když se věnujete některým svým zájmům sólově. Nebuďte tedy uraženi, pokud vás nepožádá, abyste se přidali. Chce si tyto aktivity provozovat sama.

Místo toho využijte tento čas k znovuobjevení svých vlastních koníčků Vyzkoušejte nový sport nebo se vrhněte do sběratelství. Samotné naplnění času je jednou ze základních složek šťastnějšího vztahu .

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..