Seznámení s chlapem který má děti. Co byste měli vědět.

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Seznámení s chlapem který má děti toto seznamování může být samo o sobě dost náročné i pokud jste bezdětní. O tom, že mezi námi je hodně maminek s dětmi, která hledají slušného partnera a mají to složité víme všichni.

My se dnes podíváme na tatínky. Začít chodit s chlapem s dětmi? Je třeba přemýšlet a vzít v úvahu mnohem více okolností než se zdá.

Nechceme, aby to vyznělo tak, že jít na rande s chlapem jednoduše proto, že má děti je špatné a bez budoucnosti. Mohl by pro vás být skvělým partnerem a bylo by hloupé říkat ne, jednoduše proto, že má rodinu. Rozhodně nebude hračka.

Seznámení s chlapem který má děti
Seznámení s chlapem který má děti může být náročnější než si myslíte

Co potřebujete vědět o seznámení s chlapem s dětmi…

Nesetkávejte se s dětmi, pokud to s ním nemyslíte vážně

Setkat se s dětmi Vašeho nového partnera příliš brzy je vždy špatný nápad, protože existuje obrovské riziko, že si je zamilujete a oni Vás. 

Je nespravedlivé vystavit děti emocionální horské dráze. Když uvidí někoho nového v životě, se svým tátou ke kterému přirozeně přilnou, a pak vztah jednoduše hodit za hlavu. 

Děti už se pravděpodobně vypořádali s tím, že se jejich rodiče rozešli, nebo ještě hůře, ztratili rodiče, takže druhá ztráta pro ně bude dalším zklamáním. Budte ohleduplní a zodpovědní k dětem. Než se setkáte s dětmi Vašeho nového partnera, počkejte, až budete oba dva rozhodnuti, že spolu chcete žít.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Pamatujte, že jeho děti budou vždy na prvním místě

Chlap, s nímž chodíte, může mít děti ve své péči, nebo může být také vdovec. Tudíž se o ně stará na “plný úvazek”. Druhá možnost je, že děti vidí jen o víkendech. Je tedy pravděpodobné, že se objeví věci, které ovlivní váš vztah.

Možná bude muset plány občas na, krátkou dobu zrušit, protože, například onemocní spadnout chůva a nikdo jiný se o děti nebude přes den starat. Bez ohledu na důvod bude každý dobrý rodič vždy dávat přednost potřebám svých dětí nad svůj romantický vztah.

Ujistěte se tedy, že uvědomujete a respektujete, že jeho děti budou vždy před vámi jeho prioritou číslo jedna. 

Ujasněte si, zda chce mít s Vámi děti

Když už někdo prošel fázemi založení rodiny, možná už nebude chtít žádné další děti. Takže je důležité, abyste zjistili, zda je pro mít svámí ještě děti. Udělejte to co nejdříve to bude vhodné.

Mohl by být nadšený, že bude mít více dětí. To je skvělé, protože budete vědět, že jste na stejné stráně. Nebo vám možná řekne, že toto část jeho života je již uzavřená . 

Alespoň budete moci ze vztahu odejít, než do vztahu investujete příliš mnoho.  A nezapomeňte proberte tuto věc ještě dříve než se seznámíte s jeho dětmi.

Seznámení s chlapem který má děti Je třeba si udělat jasno ve vztahu s jeho EX

Může to být chlapova bývalá přítelkyně nebo manželka, nebo dokonce někdo k příležitostným schůzkám.  Jeho bývalá manželka je bez ohledu na jejich minulý vztah matkou jejich dětí, což znamená, že bude přítomna ve vašem životě, ať se vám to líbí nebo ne. 

To může být obtížné řešit. Neustále vám bude připomínána jejich minulost. Bude s ním a dětmi často v kontaktu. A to ve vás může vyvolat pocity žárlivosti.

Ale zkuste si vzpomenout, že existuje dobrý důvod, proč nejsou stále spolu. A pokud se vám podaří vytvořit dobrý vztah s jeho EX, bude život pro všechny zúčastněné mnohem jednodušší. 

Dětem bude nějakou dobu trvat, než si na vás zvyknou

Pro děti je opravdu těžké přijmout, že jejich rodiče již nejsou spolu. Vidí, že mají novou známost a táta ji má rád a není to jejich mamka. Představte si, že se vám to stalo, když jste byli mladší? Možná si to ani nebudete muset představit.

Takže když se konečně setkáte s jeho dětmi, nechte organicky odvíjet proces jejich poznávání. Nezkoušejte to uspěchat. Udělejte si čas a nechte je, ať si utvoří vlastní názor. 

Nenuťte je, aby se s vámi spojili, a nesnažte se je přimět, aby vás měli rádi. Buďte sami sebou a nechte je, ať vás přijmou svým vlastním tempem. 

Když chodíte s mužem s vlastními dětmi, pamatujte, že to bude tvrdší, než si myslíte

Můžete se připravit na seznamování s chlapem, který má své děti jak chcete. Realita však bude mimo vaši kontrolu a bude těžké ji předvídat. 

Možná si myslíte, že to zvládnete v pohodě, a když se s tím setkáte, může to být na vás trochu moc. Kromě toho musíte vzít v úvahu vaše emoce. Je to člověk, se kterým chodíte, a také máte své pocity ohledně jeho dětí. 

To je spousta lidí, na které je třeba myslet. Děti vašeho partnera vás možná moc nechtějí. Je to přirozené. Bude toho tolik, co nemůžete sami ovládat.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..