Seznámení první schůzka. Je oběd novým začátkem prvního rande?

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Než se online seznamování stalo populárnějším, většina prvních schůzek měla tendenci být poněkud formální. Večeře a pití vládly dnu a neformální seznamování byla vyhrazena na později. Ale s popularitou online seznamek se změnil způsob, jakým lidé nahlíží na první rande. Nebo to není pravda co myslíte?

Abychom zjistili, jaké nápady na data jsou u lidí, kteří se seznamují na internetu nejoblíbenější, podívali jsme se na veřejně dostupná data z  online seznamovací stránky BezvaFlirt . Jak se ukázalo, datum oběda může být novým nápadem na neformální schůzku.

Seznámení první schůzka co jsme zjistili?

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

  1. Zprávy se slovem oběd získaly o 29% více odpovědí než je průměr.
  2. Kávové rande byly nejméně populárním pozváním na rande s 45% méně odpovědí.
  3. Uvedení konkrétního místa vám může pomoci. Zprávy se slovem konkrétního místa restaurace s pozváním na oběd získaly ještě o 12% více odpovědí.
  4. Totéž platí pro výběr místa kam zajít na drink. Zprávy s konkrétním místem získaly o 12% více odpovědí.
  5. Pozvání na večeři pokud zvete na první schůzku nemusí být dobrá výzva. Výsledkem bylo o 18% méně zpráv.
  6. Pozvat někoho na drink bylo neutrálnější s pouhými 4% zpráv.

Seznámení první rande jdeme na oběd perfektní pozvání

Pro ty, z Vás, kteří máte rádi rušné prostředí společenského života, vzdát se páteční noci nebo se zavázat k vynechání tréninku ve fitku, aby jste setkali s někým novým, nemusí být výše uvedené nejžádanější možností prvního rande.

To může být jedním z důvodů, proč online seznamující se lidé nově upřednostňují dobu oběda. Je to neformální, je to dobrá šance sednout si a s někým si promluvit, a nemusíte měnit celý svůj svůj denní plán svých aktivit.

První rande oběd inspirace a dobrou chuť :)

Co tedy dělat, když pro vás oběd není možnou volbou? (Nebo nejste typ člověka, který neobědvá.) S ohledem na první schůzku je jednou myšlenkou ponechat věci otevřené. Najděte si vhodné místo pro krátké setkání a poté, co se navzájem ucítíte viz chemie ve vztahu, která funguje se rozhodněte, kam spolu vyrazíte.

První rande je zásadní informujte se

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..