in

Seznámení prostřednictvím seznamky

SEZNAMENI

Každý, kdo se rozhodne pro seznámení prostřednictvím seznamky, má na výběr z mnoha možností. Klasickou seznamku, seznámení prostřednictvím inzerátu v tištěných médiích nebo některou z internetových seznamek.

Online seznamky jsou velmi oblíbené a jejich popularita stále roste.

Na výběr jsou klasické internetové seznamky, SMS seznamky, ICQ nebo Skype seznamky, seznamky s různým hodnocením uživatelů, seznamky pro různě zaměřené skupiny.

Seznámení prostřednictvím seznamky

Stále nejoblíbenější jsou klasické online seznamky. Zájemci se mohou pohybovat v několika oddílech – On/Ona hledá ji/jeho, On/ona hledá jeho/ji.

Jiné typy seznamek se dělí podle účelu seznámení”
Někdo hledá prostřednictvím seznamky vážného partnera, někdo jen flirt, jiný zas přátelství nebo dopisování. Často lidé hledají někoho pro společné výlety a cestování nebo přátelství.

Žádnou výjimkou není ani to, když se chtějí seznámit také příznivci určitého sportu.

Hodnocení fotografií

Rozšířenými seznamkami jsou také seznamky založené na hodnocení fotografií. Jedná se buď o fotografie, které uživatelé sami vložili právě proto, aby je ostatní hodnotili, nebo o fotografie, které jsou součástí uživatelského profilu.

Profily i fotografie jsou také rozřazeny do různých kategorií, každá seznamka mlže mít svou hodnotící škálu. V průběhu hodnocení se uživatelé mezi sebou seznamují a navazují vztahy.

Další typy seznamek

Na internetu se můžete setkat i se seznamkami, které ukazují pouze profily zájemců a další kontakty pak probíhají prostřednictvím SMS nebo přes ICQ či Skype.

“Další průběh seznamování pak záleží výhradně na uživatelích” Mnoho seznamek se zaměřuje i na jiné skupiny, např. milovníky různých zvířecích mazlíčků, sportovce, příznivce méně obvyklých koníčků a další. Tyto seznamky většinou poskytují své služby zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet ke snížení spamu Přečtěte si, jak jsou zpracovávána data vašich komentářů.

IDENTITA

Vážná známost online jde to ne, že nejde čtěte

krestanske seznamky

Křesťanská seznamka zdarma kvalitní vztah