Seznámení prostřednictvím seznamky

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Každý, kdo se rozhodne pro seznámení prostřednictvím seznamky, má na výběr z mnoha možností. Klasickou seznamku, seznámení prostřednictvím inzerátu v tištěných médiích nebo některou z internetových seznamek.

Online seznamky jsou velmi oblíbené a jejich popularita stále roste.

Na výběr jsou klasické internetové seznamky, SMS seznamky, ICQ nebo Skype seznamky, seznamky s různým hodnocením uživatelů, seznamky pro různě zaměřené skupiny.

Seznámení prostřednictvím seznamky

Stále nejoblíbenější jsou klasické online seznamky. Zájemci se mohou pohybovat v několika oddílech – On/Ona hledá ji/jeho, On/ona hledá jeho/ji.

Jiné typy seznamek se dělí podle účelu seznámení”
Někdo hledá prostřednictvím seznamky vážného partnera, někdo jen flirt, jiný zas přátelství nebo dopisování. Často lidé hledají někoho pro společné výlety a cestování nebo přátelství.

Žádnou výjimkou není ani to, když se chtějí seznámit také příznivci určitého sportu.

Hodnocení fotografií

Rozšířenými seznamkami jsou také seznamky založené na hodnocení fotografií. Jedná se buď o fotografie, které uživatelé sami vložili právě proto, aby je ostatní hodnotili, nebo o fotografie, které jsou součástí uživatelského profilu.

Profily i fotografie jsou také rozřazeny do různých kategorií, každá seznamka mlže mít svou hodnotící škálu. V průběhu hodnocení se uživatelé mezi sebou seznamují a navazují vztahy.

Další typy seznamek

Na internetu se můžete setkat i se seznamkami, které ukazují pouze profily zájemců a další kontakty pak probíhají prostřednictvím SMS nebo přes ICQ či Skype.

“Další průběh seznamování pak záleží výhradně na uživatelích” Mnoho seznamek se zaměřuje i na jiné skupiny, např. milovníky různých zvířecích mazlíčků, sportovce, příznivce méně obvyklých koníčků a další. Tyto seznamky většinou poskytují své služby zdarma.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..