Úvod » Obecné seznamky » Seznámení pro osamělé jak na nový vztah

Seznámení pro osamělé jak na nový vztah


Seznámení pro osamělé, kteří zůstali jste z nějakého důvodu na delší nebo kratší dobu sami a trpíte pocitem osamělosti? Zkuste navázat nový vztah – vážnější nebo méně vážný podle Vašich potřeb. Díky nejrůznějším druhům seznamek si můžete dopřát vše, po čem zatoužíte.

V seznamkách v tisku nebo na internetu najdete velké množství nejrůznějších inzerátů, přes které můžete hledat novou známost, přátelství nebo jen flirtovat. Inzeráty si podávají lidé nejrůznějšího věku i zaměření, takže každý má možnost najít si zde odpovídajícího partnera.

Seznámení pro osamělé požadavky na partnera

Nejdříve si musíte ujasnit, proč se vlastně chcete seznámit, co očekáváte – jde-li Vám o vážnou známost, chvilkovou zábavu nebo pouze o přátelství. Podle toho pak volíte typ seznamky. Seznámení pro osamělé je složitější než pro lidi, kteří jsou více mezi lidmi a jsou jak se říká více otrkanější. Promyslete si také, jak starý by měl Váš protějšek být, jaké další požadavky máte na vzhled, vlastnosti a zájmy.

To vše uveďte v inzerátu nebo zadejte do vyhledávače Google seznamka. Z možných kandidátů si můžete vybírat a postupně se seznamovat. Dejte si dostatek času na porovnání vybraných partnerů se svou představou. Můžete tak předejít případnému zklamání.

Inzerát a první setkání

Pokud máte potíže s napsáním inzerátu, můžete si vybrat některou ze seznamek, která má na svých stránkách formulář, který Vám s inzerátem seznámení pro osamělé pomůže a povede Vás zadáním krok za krokem. Chcete-li si podat klasický inzerát v tisku, pročtěte si nejdříve několik inzertních rubrik, abyste zjistili, jak co nejlépe inzerát formulovat.

První kontakty by měly proběhnout prostřednictví SMS, mailů nebo telefonátů. Na první schůzku nespěchejte, ale ani ji dlouho neodkládejte. Nejlepším místem pro první setkání je nějaké veřejné místo.

Nespěchejte to Buďte trpěliví

Vztah navázaný přes seznamku by člověk neměl uspěchat. Nejdříve by mělo proběhnout anonymnější seznamování, výměna korespondence nejrůznějšího druhu, diskuze o obecnějších tématech, výměna fotografií a podobně. Po nějaké době by mělo dojít k osobnímu kontaktu. Po první schůzce mohou následovat další, při kterých se vzájemně utvrdíte v tom, zda se rozejdete, nebo zda budete ve vztahu pokračovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..