Seznámení pro osamělé jak na nový vztah

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Seznámení pro osamělé, kteří zůstali z nějakého důvodu na delší nebo kratší dobu sami a trpí pocitem osamělosti? Zkuste navázat nový vztah – vážnější nebo méně vážný podle Vašich potřeb. Díky nejrůznějším druhům seznamek si můžete dopřát vše, po čem zatoužíte.

V seznamkách v tisku nebo na internetu najdete velké množství nejrůznějších inzerátů, přes které můžete hledat novou známost, přátelství nebo jen flirtovat. Inzeráty si podávají lidé nejrůznějšího věku i zaměření, takže každý má možnost najít si zde odpovídajícího partnera.

seznameni pro osamele
Při hledání partnera budte trpělivý a opatrní

Seznámení pro osamělé požadavky na partnera

Nejdříve si musíte ujasnit, proč se vlastně chcete seznámit, co očekáváte – jde-li Vám o vážnou známost, chvilkovou zábavu nebo pouze o přátelství. Podle toho pak volíte typ seznamky.

Seznámení pro osamělé je složitější než pro lidi, kteří jsou více mezi lidmi a jsou jak se říká více otrkanější. Promyslete si také, jak starý by měl Váš protějšek být, jaké další požadavky máte na vzhled, vlastnosti a zájmy.

To vše uveďte v inzerátu nebo zadejte do vyhledávače Google seznamka. Z možných kandidátů si můžete vybírat a postupně se seznamovat. Dejte si dostatek času na porovnání vybraných partnerů se svou představou. Můžete tak předejít případnému zklamání.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Inzerát a první setkání

Pokud máte potíže s napsáním inzerátu, můžete si vybrat některou ze seznamek, která má na svých stránkách formulář, který Vám pomůže a povede Vás zadáním krok za krokem. Chcete-li si podat klasický inzerát v tisku, pročtěte si nejdříve několik inzertních rubrik, abyste zjistili, jak co nejlépe inzerát formulovat.

První kontakty by měly proběhnout prostřednictví SMS, mailů nebo telefonátů. Na první schůzku nespěchejte, ale ani ji dlouho neodkládejte. Nejlepším místem pro první setkání je nějaké veřejné místo dejte si také pozor na podvodníky na seznamkách se to jimi hemží.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..