Seznámení pro nesmělé zamyšlení internetové seznamky

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Seznámení pro nesmělé není tak jednoduchá věc každý člověk, který nemá partnera, hledá možnosti, jak se seznámit. Internetové seznamky jsou velice oblíbené. Jsou pohodlné, lehce dostupné, dá se tu seznámit s velkým množstvím lidí. Je však dobré nespoléhat jen na seznamku, ale rozhlížet se i ve svém okolí, mezi přáteli, známými,v zaměstnání nebo při volnočasových aktivitách. Mezi partnery z internetu a partnery, které člověk potká ve skutečném životě, je velký rozdíl. Virtuální láska nebo partnerství pak můžou skončit velkým zklamáním.

oduché seznámení i pro nesmělé

Jednoduché seznámení i pro nesmělé
Služeb internetových seznamek často využívají lidé, kteří se stydí a nedokážou druhé přímo oslovit.Proto se raději skryjí za anonymitu internetového profilu. Ani skvěle propracovaný profil nezaručí, že najdou vhodný protějšek. Mohou si dlouhou dobu dopisovat, vyměňovat fotografie, být si vzájemně sympatičtí, ale když dojde na osobní setkání, zjistí, že partner je úplně jiný, než jak se na svém profilu představil. A hledání může začít znovu. Naději na seznámení nelze upínat pouze k internetovým seznamkám, je potřeba zkusit i něco jiného.

Seznámit se můžete v práci nebo ve volném čase

Nového partnera můžete najít i tam, kde Vás doposud hledat nenapadlo – v zaměstnání nebo při volnočasových aktivitách. Proto je dobré více si všímat lidí kolem sebe a dívat se na ně i z jiného pohledu než jen jako na kolegy, spolupracovníky nebo členy stejného kroužku. Můžete tak navázat přátelství nebo známost, ze které se vyvine láska, nebo zůstanete v rovině hezkého přátelství.

Pomoci nesmělím při seznámení mohou i přátelé

Někdy se vyplatí svěřit se přátelům. Mohou Vám pomoci s hledáním, zapojí Vás do společnosti nebo s Vámi půjdou na všemožné společenské akce. Jistě Vám rádi i někoho vhodného doporučí. Nebraňte se účasti na veřejných akcích, zapojte se do různých kurzů. Najdete zde lidi, se kterými budete mít něco společného. To někdy funguje lépe než seznamka.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..