Seznámení pro dříve narozené snadně a bezpečně seznamka pro seniory

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Seznámení pro dříve narozené jmenuji se Jana a je mi padesát pět let. Jsem v invalidním důchodu a nebaví mě stále sedět doma, v létě se to dá vydržet, chodím na procházky a na zahrádku co mám. Ale v zimě je to ohromná nuda. Nedávno se mi vnoučata nabídla, že mě naučí na počítači, když si ho pořídím, je mi jasné, že se u mě přes prázdniny nudili a tak si na mě tohle vymysleli. Ale co bych pro ně neudělala.

Tak jsme zajeli do prodejny a spolu vybrali počítač, já to mu rozuměla jak koza petrželi a tak jsem musela dát na rady odborníka a samozřejmě vnoučat. To byste nevěřili, co ta dítka dneska všechno vědí. Počítač nám odborník nainstaloval, připojil nám internet a mohlo se začít na počítači pracovat.

Seznámení pro dříve narozené

Samozřejmě děti co slíbili, to dodrželi, naučili mě na počítači i s internetem. A tak jsem, jak se říká, surfovala po internetu, většinou po večerech. Když vnoučata usnula. Přišel opět podzim a já jsem zůstala doma sama. Velmi jsem se nudila, ale co bylo nejhorší, přišla zima a s ní i dlouhé zimní večery. Tak co teď, řekla jsem si, že si na internetu zase něco najdu, čím bych se mohla zabavit.

Narazila jsem na seznamku pro seniory s kolonkou společné výlety, protože mě cestování vždy bavilo, tak jsem tam zabrouzdala. Samozřejmě nyní není cestovat s kým a sama se mi nikam nechtělo.

Na seznamce pro starší 50 let jsem našla mnoho lidí, kteří byli přibližně stejně staří jako já, nebo i starší. Říkali mi, že společně cestují už pár let, že je to velmi baví a zažili spolu mnoho legrace. Řekla jsem si proč ne. Tak jsme to dali dohromady a vyrazili na první společný výlet.

Tehdy jsme jeli na nejmenovaný zámek, bylo to moc super, moc jsem si to užila. Zjistila jsem, že ti lidé jsou příjemní nejen, když si s nimi píši po internetu, ale také při osobním kontaktu jsem z nich měla výborný pocit.

Našla jsem zde přátele, se kterými si rozumím, máme společné zájmy a nyní už to bude rok, co spolu cestujeme a objevujeme krásy naší malé zemičky.

Také jsem zde našla i muže, se kterým se čas od času sejdeme, teď už jsme spolu tedy mnohem více než před tím a uvažujeme o společném soužití.

 

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

2 odpovězeno

  • Dobrý den byla jsem velmi sama kamarádku jsem si našla na seznamce seniorů kde jsme si obě dva poté našli společné přátelé. Nyní jedeme všichni na Zlaté Písky do Bulharska na dovolenou.
    Dana a Pavla

    • Dobrý den je mi 65 let a jsem moderní žena sportovně založená. Musím zde napsat, že se seznamkou SeniorDating.cz mám také velmi kladné zkušenosti. Našla jsem si tam bezva chlapa, s kterým jezdíme na výlety a dokonce jsme letos byli i kempovat u vody a sjížděli řeku.
      Iva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..