in

Seznámení pro dříve narozené snadně a bezpečně

Narazila jsem na seznamku pro seniory s kolonkou společné výlety

Seznámení pro dříve narozené

Seznámení pro dříve narozené jmenuji se Jana a je mi padesát pět let. Jsem v invalidním důchodu a nebaví mě stále sedět doma, v létě se to dá vydržet, chodím na procházky a na zahrádku co mám. Ale v zimě je to ohromná nuda. Nedávno se mi vnoučata nabídla, že mě naučí na počítači, když si ho pořídím, je mi jasné, že se u mě přes prázdniny nudili a tak si na mě tohle vymysleli. Ale co bych pro ně neudělala.

Tak jsme zajeli do prodejny a spolu vybrali počítač, já to mu rozuměla jak koza petrželi a tak jsem musela dát na rady odborníka a samozřejmě vnoučat. To byste nevěřili, co ta dítka dneska všechno vědí. Počítač nám odborník nainstaloval, připojil nám internet a mohlo se začít na počítači pracovat.

Seznámení pro dříve narozené

Samozřejmě děti co slíbili, to dodrželi, naučili mě na počítači i s internetem. A tak jsem, jak se říká, surfovala po internetu, většinou po večerech. Když vnoučata usnula. Přišel opět podzim a já jsem zůstala doma sama. Velmi jsem se nudila, ale co bylo nejhorší, přišla zima a s ní i dlouhé zimní večery. Tak co teď, řekla jsem si, že si na internetu zase něco najdu, čím bych se mohla zabavit.

Narazila jsem na seznamku pro seniory s kolonkou společné výlety, protože mě cestování vždy bavilo, tak jsem tam zabrouzdala. Samozřejmě nyní není cestovat s kým a sama se mi nikam nechtělo.

Na seznamce pro starší 50 let jsem našla mnoho lidí, kteří byli přibližně stejně staří jako já, nebo i starší. Říkali mi, že společně cestují už pár let, že je to velmi baví a zažili spolu mnoho legrace. Řekla jsem si proč ne. Tak jsme to dali dohromady a vyrazili na první společný výlet.

Tehdy jsme jeli na nejmenovaný zámek, bylo to moc super, moc jsem si to užila. Zjistila jsem, že ti lidé jsou příjemní nejen, když si s nimi píši po internetu, ale také při osobním kontaktu jsem z nich měla výborný pocit.

Našla jsem zde přátele, se kterými si rozumím, máme společné zájmy a nyní už to bude rok, co spolu cestujeme a objevujeme krásy naší malé zemičky.

Také jsem zde našla i muže, se kterým se čas od času sejdeme, teď už jsme spolu tedy mnohem více než před tím a uvažujeme o společném soužití.

Líbil se ti příspěvek? Přiděl mu bod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přátelé po internetu

Přátelé po internetu díky seznamce

seznamte se na internetu

Nebuďte sami, seznamte se na internetu