Seznámení přes seznamku student vysoké školy

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Seznámení přes seznamku bylo nakonec úspěšné a správné rozhodnutí. Jsou to už asi tři roky, co jsem se seznámil s mojí současnou přítelkyní.

Bylo mně 25 let a já jsem se stále nemohl rozhoupat k tomu, abych se s někým dal dohromady. Studoval jsem vysokou školu, měl jsem spousty zájmů a chodil jsem často do společnosti. Přesto to bylo k ničemu.

seznameni pres seznamku
Přečtěte si jak odhalit falešné seznamovací profily

Seznámení přes seznamku nejistota, rozpaky(?)

Když už mně samota docela trápila, rozhodl jsem se, že s tím začnu něco dělat. A přemýšlel jsem o tom, kde může být chyba. Nepřipadal jsem si nějak extrémně nepřitažlivý, naopak holky o mně zájem měly a nebyl v tom problém. Jenomže já se stále k ničemu neměl. byl jsem nesmělý do vztahu pokud se to takto dá napsat.

V sexu jsem nebyl kdovíjak zkušený, přesto jsem v tom neviděl nějaký velký problém. Když jsem chodil na zábavy a prostě ven s kamarády za účelem přímo najít nějakou fajn slečnu, bylo to ještě horší. Prostě už jsem nevěřil v nic.

Seznámení přes seznamku

Tak jsem si řekl, že si jenom tak pro zábavu a z nudy dám inzerát na internetovou seznamku. Rozhodně jsem od toho nic nečekal. Ale doufal jsem, že třeba najdu nějaké nové kamarády, díky kterým by se třeba ta nějaká nová známost objevila.

Dal jsem tedy inzerát, nějaké takové ty údaje, aby se neřeklo a fotku. Byla to fakt rychlovka, nechtěl jsem se s tím moc zaobírat.

Neuběhl pořádně ani celý den a už se mně ozývali lidé. Měl jsem něco přes deset vzkazů, že by se rádi seznámili. Možná se ptáte, jak můj inzerát vlastně vypadal? Jednoduše nic extra pak jsem, ale dostal tip na vytvoření profilu na úspěšné seznamovací službě nový amatéři a začalo to…

Seznamování mi docela dobře pokračovalo

Popsal jsem své zájmy, že hledám někoho na kolo, brusle nebo jenom tak občas někam vyjít a třeba z toho může být i něco více. A ejhle, docela se dařilo.

Jak jsem se už zmínil, měl jsem několik vzkazů. Bylo to fajn, psal jsem si s několika holkami, ale i kluky. Psaní bylo fajn, jenomže až v reálu člověk pozná, jací jsou ti lidé mimo internet. Tak jsem se ani ne po dvou týdnech sešel s první slečnou.

Vyšli jsme si jenom tak na procházku.

Bylo to rozhodně fajn, ale po pár schůzkách jsme si oba uvědomili, že to není ono. Mezitím jsem poznal dva nové kamarády. Opět jsem si byl jistý, že s jedním se vícekrát asi vidět už nebudu potřebovat. S jedním naopak ano.

Zašli jsme popít, na nějaké zábavy a stali jsme se tak nejlepšími přáteli.

Druhá schůzka s druhou slečnou byla již jiná. Slečna se jmenovala Radka. Zpočátku zamlklá a konverzace se točila kolem klasických témat. Stačilo několik schůzek, a jak jsme si nedávno řekli, oba jsme už věděli, že nebudeme pouze kamarádi.

Momentálně jsme spolu již třetím rokem. Život nás oba velmi baví a myslím, že jsme našli to, co nám chybělo.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..