Seznámení přes internet má svá pravidla jak se seznámit

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Seznámení přes internet chcete se s někým seznámit? Ať hledáte vážnou známost, kamarády jen pro povídání, krátký flirt nebo cokoli jiného, budete se pohybovat v prostředí internetového seznámení a každé prostředí má svá pravidla.

Tato pravidla j potřeba dodržovat a chovat se podle nich. To platí i o seznámení prostřednictvím internetu. Seznámení přes internet má mnoho výhod, ale i několik záporů, na které je třeba dát si pozor. Stejně jako jiné druhy seznámení ani online seznámení nemusí být tím pravým pro každého.

Seznámení přes internet pozor na identitu

Při seznamování na internetu hraje velkou roli fantazie. Mnohdy je Váš idol výsledkem literárního talentu a ne skutečná osoba. Často je nutné dostat se přes záplavy mailů od těch, kteří se chtějí jen bavit a o opravdové seznámení nemají zájem.

To je nepříjemná stránka internetové anonymity. Proto je dobré brzy domluvit setkání a soustředit se pouze na skutečné zájemce. Dodržujte zásady bezpečnosti na internetu Navíc si nestihnete vytvořit dokonalou představu a být pak zklamáni realitou.

Co očekávat od schůzek

Nedělejte závěry z první schůzky. Na té jsou vždy oba partneři nervózní a chtějí se předvést v tom nejlepším světle. Teprve na druhé schůzce se začínají uvolňovat, mají už představu o tom, co je čeká, upřesní si informace a mohou si domluvit další schůzku.

Pak už záleží na tom, zda v sobě partneři našli zalíbení a zda spolu budou dále něco podnikat – výlety, návštěva divadla, kina, známých a další aktivity mohou sblížení výrazně napomoci.

Zůstat nebo se rozejít

Na schůzkách a při společných aktivitách se lidé vzájemně lépe poznají a mohou se rozhodnout, zda spolu setrvají nebo se rozejdou, popřípadě zůstanou pouze přáteli a každý z nich si bude hledat jiného, vhodnějšího partnera. I při tomto hledání může znovu pomoci seznamka. Je možno vybrat si jiného z původních zájemců nebo zahájit nové hledání.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..