Seznámení na seznamce bylo úspěšné našla jsem si fajn chlapa

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Mé seznámení na seznamce bylo úspěšné nyní jsem veselá a plná do života. Jsem studentkou, jmenuji se Hana a před dvěma a půl lety jsem se po neuvěřitelné hádce rozešla po pěti letech s přítelem. Je mi už dvacet pět let, řeknete si, to nic není, ale v okolí mě všichni začali tvrdit, že už jsem stará a než si zase někoho najdu, budu ještě starší a už třeba nebudu moci mít děti. Říkala jsem si to je blbost, ale možná na tom něco bylo.

Seznámení na seznamce s úspěchem jsem si našla chlapa

seznameni na seznamce

Rok jsem tak nějak nenápadně hledala, nějakého chlapa. Jenže oouha, mnoho jich bylo zadaných nebo hledali jen flirt. Zaflirtovat si nebylo špatné, ale nemělo to dlouhého trvání a čeho je moc, to se vám časem omrzí, a tak mě začalo i to flirtování nudit. Byla jsem v tom snad docela úspěšná, protože nebyla akce, kdy bych se s někým neseznámila a neskončila s ním za nějakým rohem a nějakým tím líbáním. No a tak mě i to chození na různé akce a flirtování omrzeli. Vlastně i muži mě přestali na těchto akcích zajímat, stejně jim šlo jen o jedno, a když viděli, že neuspějí tak hold ztratili zájem.

Seznamovací profil jsem si vytvořila pečlivě

No a na popud kamarádky M. jsem se rozhodla pro seznamku kde se seznámila má kamarádka, že si založím profil na seznamce, že hledám příjemného muže ve věku 26-35 let, s podobnými koníčky a zájmy jako mám já a hledající dlouhodobější vztah. Nevěřili byste, kolik mužů se mi ozvalo.

Samozřejmě se nalezli i tací, co to brali jako zábavu, ale i tací, kteří to opravdu brali vážné. Šlo jim o skutečné seznámení, nezajímalo je, jak člověk vypadá, ale jaký je uvnitř. No a zde jsem nalezla svého Pavla, je opravdu úžasný. Nejdříve jsme spolu zašli sem tam na kávu, do cukrárny v zimě na pár plesů a na různé akce v okolí. Je mi s ním úžasně, jsme nejen dobří partneři v životě, ale což je pro mě nyní důležité také velmi dobří kamarádi.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

jedna odpověď

  • To je hezká zkušenost ze seznamkou já mám také pozitivní. Trvalo mi však než jsem našla toho pravého dva roky. Je pravdou, že hodně pánu je na seznamkách jen z kratochvíle ( té pánské)
    Tak ti moc přeji aby ti to vdrželo
    Kamča

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..