Fotbalista seznámení na online seznamce mi pomohlo nalézt přátele

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Pan R. pochází z malé vesničky, ale kvůli zaměstnání se musel neustále stěhovat. A měl problém s tím, že mnoho jeho přítelkyň to s ním kvůli neustálému stěhování, mnohdy i vícekrát za rok nevydržely. Je mu 29 let a byl poměrně úspěšným fotbalistou, sice nehraje první ligu, ale i druhá není špatná, jenže je spíše náhradníkem anebo hostujícím hráčem.

Proto to časté stěhování z místa na místo po celé republice. Mnohdy to bylo pro jeho přítelkyně velmi náročné, protože je jasné, že jim vždy trvalo déle, než si někde zvykly a našly přátele a ještě více je štvalo, když to místo musely opustit a odjet třeba až na druhý konec republiky.

seznámení na online seznamce

Podal jsem si inzerát na online seznamku

Proto se pan R. rozhodl po tolika neúspěšných vztazích, zajít na online seznamku a zkusit štěstí tam. Samozřejmě jako většina z nás tomuto seznámení přes internet nedával mnoho nadějí. No ale považoval to za jednu z možností jak si rychleji naleznout třeba přítelkyni nebo kamarádku, která by mu rozuměla.

Zadal si inzerát, že hledá ženu do 29 let, kterou baví sportovat, nevadí jí stěhovat se a seznamovat se s novým prostředím a novými lidmi. Na tento inzerát se neozvalo mnoho těch, co by to mysleli opravdu vážně, jak později zjistil pan R. Mnoho dívek spíše zjišťovalo o co, se jedná, a když zjistili, že by museli žít jako kočovní bardi, tak ihned ukončili veškerou i virtuální konverzaci s panem R.

Seznámení na online seznamce s novými přáteli

Proto se rozhodl pan R, naleznout přátele, bez rozdílu pohlaví, kteří mají podobné životní zkušenosti a trápení s tím, že nemohou naleznout druhou polovičku. No a bohužel pan R. nenašel přes seznamku přítelkyni na celý život, ale našel zde mnoho přátel, se kterými komunikuje, a když je náhodou v jejich okolí tak se navštěvují. Nejedná se o žádnou lásku, ale o přátele, se kterými se může bavit o všem, a chápou jeho samotu. V jeho samotě mu pomáhají tím, že jsou s ním virtuálně ve styku.

Sice si náš pan R. nenašel přítelkyni, se kterou by žil, ale našel spoustu přátel, kteří dokonce čas od času chodí na stadion, kde pan R. hraje fandit.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..