Průvodce – Senior po 60 online seznamování jak být úspěšný užít si randění a čeho se vyvarovat

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Přehledný průvodce senior po 60 online seznamování nové poznatky podzim 2020. Může se zdát strašidelné vrátit k randění jako senior, ale dobrou zprávou je, že stále více a více jednotlivců ve věku nad 60 let si uvědomuje, že nikdy není pozdě najít lásku. Přesto to může být překážka, pokud nemáte zkušenosti. Nebyli jste na rande 40 let? Věci se změnily. Ale to neznamená, že nebudete schopni dostat se do sedla.

Mějte na paměti, že cesta online seznamování nebude snadná. Ale stále existuje několik chyb, které nebudete chtít udělat, pokud hledáte romantiku a vážný vztah

Tady je průvodce pro seniory jak se seznámit moderně online a upozornění na základní chyby, kterým by jste se měli vyhnout.

Děkujeme odborníkům ze seznamky pro seniory SeniorDating.cz za jejich pomoc.

Tým Seznamky.com
Senior po 60 online seznamování
Láska přichází v každém věku

Senior po 60 online seznamování bez rizika úžasné rady

Ve věku 60 let jste zrušili plány na seznámení. Možná byly děti nemocné nebo se plány překrývaly s jinými neodkladnými věcmi, které v životě seniora přicházejí nebo jste úplně to je zcela běžné.

Ale pokud vám kromě strachu a obav nic nestojí v cestě, měli byste se zatlačit na pilu, hecnout se a vyzkoušet online seznámení. Dnes je to již bezpečné a máte výhodu, že s pohodlí domova si pročtete profily, prohlédnete fotografie Vašich nápadníků.

Pokud Vám budou sympatičtí můžete si s nimi popovídat tváří v tvář na online chatu SeniorDating.cz, který je pro registrované seniory zdarma.

Nezapomeňte monopolizovat konverzaci.

Pokud jste typem člověka, který se bojí dlouhých mezer v komunikaci, můžete cítit potřebu nervózně o sobě více mluvit. Místo toho zkuste položit několik otázek týkajících se vašeho seznamovacího rozhovoru, které je pro Vás pohodlné. 

Zeptejte se například, jak se dostali ke své kariéře nebo zda je jejich rodina v pořádku a stýkají se pravidelně. Pokud se nedávno přestěhovali do této oblasti, zeptejte se jich, co si myslí o městě a zda si prohlédli některá z vašich oblíbených místních míst. 

Obecně platí, že pokud si myslíte, že o sobě mluvíte příliš, pravděpodobně je to tak. Poznávejte svůj protějšek ptejte se. Převezměte opratě ať jste muž nebo žena.

Nepodceňujte své úspěchy v životě, kterých jste dosáhly

Je snadné minimalizovat své vlastní úspěchy. Vzpomeňte si na co jste hrdí, co jste dokázali v životě. Pokud předpokládáte, že se Váš protějšek nebude okamžitě zajímat o to, co děláte, již se sami dostáváte do situace v níž budete rohožka ve vztahu. To je překvapivě časté pokud máte někoho opravdu rádi a máte strach, že se mu nebudete líbit.

Nesrovnávejte nového partnera s Vaším EX

Pokud jste nově rozvedení nebo ovdovělí, bude velmi snadné porovnat Váš nový protějšek s EX. Ale tím, že to uděláte nastartujete vzpomínky na poslední vztah. Každý člověk na světě má jedinečné vlastnosti, takže nezapomeňte, že Váš nový partner se bude výrazně lišit. Zacházejte s nimi jako s jedinečnou bytostí, ne jako náhradu za osobu, která odešla

Ujistěte se, že jste připraveni zaplatit sami.

Pokud jste nebyli osobou, která plánovala rande, pravděpodobně byste neměli očekávat, že ten druhý za Vás zaplatí. Může to být nepříjemné, ale je to součást prvního randěn

Na věk zapomeňte na prvních schůzkách to neřešte


Pokud zde není významný viditelný věkový rozdíl, neměli byste se tolik starat o to kdo je starší. Také byste neměli být příliš nejistí – pokud jste ve svém seznamovacím profilu nelhali o svém věku což se bohužel v mnoha případech stává. Je to proto, že věk je jen číslo a vaše osobnost je mnohem důležitější.

Snažte se nemluvit o věcech, kterým nerozumíte.

Ne každý se shodne v každém tématu. Pokud Váš protějšek stále mluví o nejnovějším iPhone a vy jste v konverzaci trochu ztraceni, řekněte mu, že jste trochu pozadu tomto tématu, ale rádi byste věděli více.

Pokud mluví o knize, kterou jste nikdy nečetli, nejednejte tak, jako byste ji četli. Chovat se, jako byste byli na jejich úrovni, povede později jen ke katastrofě. Nejlepší je být upřímný, i když se při randění cítíte trochu pošetile.

Politika na první rande nepatří

V dnešní době je docela důležité mít stejné politické přesvědčení. Ale osobně se snažte z prvního rande vynechat politiku. Je to často trapné a situace jsou trochu rozrušující a osobní. Je dobré diskutovat obecně, ale ne, když se bavíte s někým novým.

Pokud máte děti nemluvte o nich hned

Pamatujte, že tato nová osoba je technicky vzato cizinec, se kterým mluvíte. Nechcete tedy začít dabovat o svých dětech a jejich osobních či zdravotních problémech.

Pravděpodobně by jste je dostali do rozpaků, Pokud se téma objeví, zkuste být vágní a krátký. Bez ohledu na to, toto je relace poznávám tě, a nikoli noc na chatě se svými nejlepšími přáteli

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..