Šance na návrat po rozchodu klady a zápory návratu zpět

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Šance na návrat po rozchodu názory odborníků, včetně psychologů a “takzvaných” jinak známých specialistů jako vaši přátelé, mohou varovat před opětovným návratem k Vašemu EX. Je to opravdu tak špatný nápad? My zastáváme pravidlo návrat k bývalému partnerovi nikdy, přátele, ale proč ne?

Pokud uvažujete o tom, znovu začnete žít se svým bývalým, nepochybně to musíte hodně zvážit. Proto jsme přišli se seznamem kladů a záporů, abychom Vám na to pomohli přijít.

Šance na návrat po rozchodu kladné vzorce

Klad číslo 1 skutečnost, že se již znáte

Tady nejsou nutná žádná nepříjemná ticha ani tápavé pokusy o rozhovory mezi Vámi. Oba dva se znáte. Nejen, že začínáte znovu od Vašeho pohodlného základu. Díky tomu, že se dáte zase dohromady, také zažijete novou společnou lásku s novým vztahem. Je to v zásadě situace prospěšná Vám oběma.

Klad 2 partnere již znáte a víte co můžete očekávat

Líbánkové období randění často zahaluje skutečnou povahu vašeho partnera, stejně jako skutečnou kompatibilitu vztahu. Ale s partnerem, kterého jste poznali jak se choval při rozpadu vztahu. Máte již své zkušenosti jak z líbanek tak z toho nejhoršího.

Plakali jste a křičeli jste. Váš partner ví, že můžete být malicherní ohledně toho, zda se dívat na fotbal nebo Váš oblíbený serial. Když Váš partner dostane hlad. Víte, co můžete očekávat. Takže nevstupujete do vztahu s žádnými idealistickými očekáváními.

Klad 3 existuje vzájemné chemie přitahujte a se nezapomínáte na EX

Ti z Vás, kteří věříte na to, že “chemie ve vztahu” funguje můžete si přečíst článek na toto téma.

Seznamky.com

Existuje důvod, proč se znovu vrátíte ke svému bývalému. Pravděpodobně jste měli i jiné vztahy, o kterých jste věděli, že nikam nevedou. A nevzpomínáte na ně vůbec Ale pokud vás zvláštní druh energie přitahuje zpět k vašemu EX, může to mít zvláštní důvod. 

Možná vám vaše vnitřnosti říkají, že by to mohl být on, ale načasování bylo předtím špatné. To je víc než dost důvodů na to, abychom mu dali další šanci. Věřte nám chemie a hormony ve vztahu fungují více než si myslíte.

Šance na návrat po rozchodu
Šance na návrat po rozchodu je otázkou mnoha bývalých partnerů

Šance na návrat po rozchodu zápory a šance 

Zápor číslo 1 cítíte se nejistí ohledně budoucnosti

Jistě vám může být spolu dobře a zažíváte šťastné chvíle z nového spojení. Pozor to neznamená, že se cítíte úplně v bezpečí z hlediska budoucnosti vztahu. U jednoho v mnoha případech u obou partnerů je přítomna vnitřní nejistota zda Vám to vydrží.

Studie ukázaly, že manželé nebo páry, které se dohodli a vrátili se zpět po rozvodu nebo rozchodu k sobě. Mají větší nejistotu ohledně budoucnosti svého vztahu

Zápor číslo 2 zažité staré vzorce chování

Možná víte, jak si navzájem vyhovět, ale to nutně neznamená, že je to dobrá věc. Může být snadné upadnout zpět do rutiny se starým plamenem. Pokud se oba vědomě nerozhodnete prolomit staré vzorce, zejména ty, které způsobily zánik vašeho vztahu.

Pak můžete s jistotou očekávat opakování cyklu znovu. Komunikace o tom na čem zapracovat a co opravit, je dobré začít co nejdříve. Lidé jsou však tvorové zvyku, a pokud se nechtějí změnit, nezmění se…pokud jste žili s alkoholikem nebo narkomanem přečtěte si článek na toto téma.

Zápor číslo 3 je těžší zapomenout než odpustit

Možná odpustíš svému bývalému za bolest, kterou ti mohl způsobit, ale to neznamená, že na to úplně zapomeneš. Zlá slova a zlomené srdce. Stejně jako emocionální zavazadlo s nimi spojené, může být obtížné setřást. 

Návrat k EX znamená čelit zranění a odmítnutí, které jste zažili dříve, což může být překážkou pro váš vztah, který vede k dobrému a trvalému novému začátku. Pokud nejste ochotni pustit se z minulosti, nebudete mít spolu moc budoucnosti.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..