Rozchod s partnerem bolí. Zamyšlení pro muže jak zachránit sebe a vztah se ženou, kterou milujte.

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Věčné téma, které k životu patří rozchody… Rozchod s partnerem je pro mnohé velmi nepříjemnou životní zkušeností. Podíváme se na rozchod bezdětného páru, který spolu žije dvacet let. Samozřejmě rozcházení bolí i v šestnácti letech. To je, ale jiné téma. Když od sebe odchází pár kolem čtyřicátého věku života, je věc složitější hlavně u citlivějších jedinců.

Své by si mohli k tomuto říci doktoři psychiatrie a psychologové. Pacienti trpící depresemi a psychickými poruchami díky rozvodům a rozchodům jsou stále častějšími klienty těchto ordinací.

Je to naprosto v pořádku a lidé nejen s těmito problémy by měli navštěvovat psychiatrické ordinace. Zbavit se mýtu a starat se o svoé duševní zdraví. Je to stejně přirozené jako jít k zubaři.

Chceme zde uvést důležitou věc. Jděte za svým obvodním lékařem a poraďte se s ním o vhodném psychiatrovi. Nevolejte na inzeráty pochybných psychologů a pseudo léčitelů, kteří z Vás budou tahat jen a pouze peníze. Důvěřujte lékařům a své trápení nepodceňujte. Může mít pro Vás v budoucnu nepříjemné následky.

Rozchod s partnerem častý případ rozchodu

Náš vzorový pár se bral ve dvaceti letech on je starší 5 pět let. Žijí v bytě 2+1 po rodičích on je bez práce na pracovním úřadu. Pobírá dávky.

Ona pracuje jako operátorka na provozní lince. Jejich finanční situace je také běžná vyjdou přesně na den, nebo si poslední týden půjčují od přátel. Ona říkejme jí Jana se ráda jako každá žena líbí, je pracovitá zodpovědná. Stará se o domácnost, pere, uklízí v rámci časových možností vaří.

On budeme mu říkat Jarin je běžný chlap. Od přírody v mezích únosnosti líný, rád si dá pivo. Doma neudělá vůbec nic. Je to anti domácí kutil. Večer leží u televize a u toho večeří v leže.

K jeho pozitivním vlastnostem patří to, že nechodí do hospody, nehraje automaty a podporu v nezaměstnanosti předává Janě. Jana hospodaří s penězi. Když si Jarin chce koupit pivo Jany se neptá.

Poznáváte se.. hrozí tedy, že Vám partnerka uteče

partnerka odchází
Odchod partnerky bolí. Postavte se tomu jako chlap. Nechte jí odejít v klidu.

Rozchod s partnerem není lehká věc, ale pánové určitě se mnoho z Vás v této modelové situaci poznává. Pozor máte ještě čas Váš vztah zachránit. Blíží se totiž jisto jistě ke konci. Jana od Jarina časem odejde. V případu, že nerezignuje na život nebo neskončí u psychiatra.

Ženy po čtyřicítce bilancují a pálí mosty za svým životem pokud přijdou na to, že nejsou spokojené. A to je dobře, že to dělají. Pokud muž leží na kanapi lemptá pivo a ženě nenabídne zábavu, výlety a pomocnou ruku žena odejde tam, kde to dostane.

Záleží jen na situaci, kdy pozná jiného mužem který jí zblbne (bohatě nablábolí do sytosti) a ona pozná, že sex je také o něčem jiném jak o pěti minutách s Jarinem. Začnou se tajně scházet a ona začne právě bilancovat – to je to nejhorší.

Zamilovaná manželka do milence, která bilancuje současný život. Zde je výsledek zcela jasný. Pálí mosty utíká pryč nic jí nezajímá.

Co dělat když Vám partnerka řekne rozcházím se

Co tedy s tím Jarine když ti Jana jednoho večera řekne.

Jsem zamilovaná do jiného muže, spím s ním a odcházím od Tebe.

Rozchod s partnerem Jarine nic s tím nedělej. Domluvte se na vyrovnání nic nestěžuj a neřeš chovej se jako chlap. Odejdi a smutni si časem to přejde. Nestýkej se s ní. V rámci toho co vydržíš jí nevolej a ni nepiš.

Ona tě odespala a pokud by se nějakým zázrakem stalo, že by jste se dali znova dohromady s tím, že to zkusíte od začátku. Nevěř tomu. Ona neudělala nic špatného ty jsi ji už jednoduše řečeno nebavil a našla jiného, který jí poskytl to co ty ne. A věř, že časem by to udělala zase. Ty o něco zestárneš a budeš to mít ještě o něco složitější.

Rozchod s partnerem Předejděte rozchodu kupte partnerce foťák

jak změnit vztah
Fotoaparát pro partnerku je krokem k novým společným zážitkům

Přeberte aktivitu do svých rukou. Kupte jí fotoaparát a víkendový pobyt pro dva v Paříži. Pozvěte ji na večeři tam ji ten foťák dejte řekněte jak ji milujete, že začnete jezdit na výlety a ona, že bude fotografovat. Nemáte na to prachy? Nevadí půjčte si vyplatí se Vám to. Bude nadšená a zmatená co se to děje uvidíte.

Závěrem lze říci pokud se o svoji manželku či dlouhodobou přítelkyni nestaráte tak jak se má chlap starat o ženu. Rychle to napravte. Naplánujte výlety, začněte chodit na procházky, do kavárny vezměte jí na pěkný film do kina. Nelemtejte každý večer pivo a začněte sportovat.

Kupte jí kytku starejte se o ní pomáhejte z domácíma pracemi. Berte ji za sobě rovnou a uvědomte si, že je to žena, která Vám může také ze života utéci. Nezapomínejte na sex každá žena ráda experimentuje. Zeptejte se u romantické večeře co by si přála vyzkoušet v sexu.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..