Rozchod? Nevadí nakopneme Vás zpět do života. Zdarma a účinně!

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Rozchod? Láska bolí. Někdy hodně bolí. Jakkoli jste se do této situace dostali, ať už se s vámi váš partner rozešel, nebo jste se rozhodli vztah přerušit Vy. Zármutek je proces, kterým musíte projít. Udělejte si čas na to, abyste prošli celou cestou, a na druhé straně vyjdete silnější a chytřejší.

Na začátku byste se mohli cítit otupělí, omámení, naštvaní, provinilí, šokovaní, znegovaní nebo všechny tyto věci najednou. Pravděpodobně se budete točit z jedné emoce na druhou. Někdy se Vám stane, že budete muset znovu prožít a přehodnotit konec vztahu

Rozchod?
Rozchod je pouze životní událost tak ji oslavte!

Rozchod? Trpte a užívejte si HO později na to budete vzpomínat

Nechte všechno být přesně tak, jak to je. Zdravý zármutek vám umožní prožít vaše pocity ve vašem těle, mysli a srdci. Nepokoušejte se potlačovat nebo ignorovat svou bolest, protože ta se objeví až později. 

Nedělejte chybu, když se snažíte odvrátit pozornost od bolestivých pocitů. Je těžké ublížit, ale uznání a prožívání vaší bolesti je podstatnou součástí smutku. Ciťte, co cítíte všechno a na plný plyn..

 Rozchod? Toto je čas na péči a péči o sebe

Chcete-li zpracovat svůj žal, musíte vytvořit bezpečný a svůj “posvátný” prostor. To může zahrnovat masáže nebo meditace. Není od věci začít třeba běhat. Použijte péči o sebe, abyste získali sílu prožít svou bolest. Vaše odolnost vás překvapí.

Poučte se z rozchodu do dalšího života

Budete se cítit zmocněni, když získáte určitou vzdálenost od své ztráty a najdete v ní smysl. Nyní je čas integrovat tuto zkušenost do svého života tím, že přijmete všechny ponaučení, které jste si z rozchodu odnesli. 

Vytvářejte nové zájmy, nové perspektivy a nové pohledy na to, co fungovalo a co ne. Přemýšlejte o něčem, co jste vždy chtěli dělat, jen pro sebe. Možná je to vstup do tělocvičny, cvičení jógy, turistika, pletení nebo rybaření. Nyní, když jste nezadaní, máte konečně čas to udělat.

Kontaktujte přátele a uspořádejte mejdan s názvem Nový život

Je také čas znovu se spojit s aktivitami a lidmi, které jste zanedbávali, když jste byli ve svém vztahu. Opětovné připojení k přátelům vám připomene, že vás ostatní oceňují a berou vážně. Možná momentálně nemáte zájem o milostný vztah, ale máte spoustu lidí kolem sebe, kteří vás milují.

Zde je skvělý jednoduchý návod na večírek s přáteli

Uspořádejte večeři. Přemýšlejte o tom, komu chybíte a koho chcete znovu vidět, a pozvěte je na večeři. Nemusí to být nic fantastického. Rozporcujte kuřata upečte je. Udělejte nějaké dresingy a saláty.

Kupte různé druhy chleba a pečiva. Pár pikantních jednohubek a je vymalováno. Pokud se zdá, že představa o večeři je zastrašující, servírujte jídlo na papírových talířích a pití v kelímcích nikomu to vadit nebude naopak.

Takže, konec smutku, jděte nakupovat pěkné papírové talíře, vyberte kuřata, paličky křídla stehna vyberte různá koření. Chleba, pečivo,. Něco na jednohubky a to co Vás napadne. Jo a nezapomeňte na okurky ty přijdou vždy vhod.

Kupte dobré víno, pivko a lahev něčeho ostřejšího a a dopřejte sobě i svým hostům něco zvláštního. Všichni si to zasloužíte! Nešetřete jste přeci svobodní!!

Po rozchodu uspořádejte večeři s přáteli inspirativní galerie

logo

ZDARMA K VYZKOUŠENÍ

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..