in , , , ,

Rande.cz zkušenosti chlapa vážné seznámení

Jak jsem dopadl na známé seznamce Rande.cz

Rande.cz zkušenosti chlapa

Rande.cz zkušenosti od našeho čtenáře máme již v redakci a rádi s Vámi podělíme o zkušenost našeho čtenáře Vladislava, který hledá (stále) přítelkyni k vážnému seznámení na známé seznamce. Vláda nám poslala email, který se svolením a na jeho pření zveřejňujeme. Snad pomůže ostatním při hledání toho pravého partnera.

Rande.cz zkušenosti fotky žen tragedie

Hned ze začátku chci aby jste věděli, že jsem velmi znechucen tím, jak se chovají a vystupují některé (převážná většina) z žen na seznamce rande. Je to opravdu ostuda a otrávilo mě to natolik, že jsem se rozhodl a doporučuji to i Vám chlapů. Kteří hledáte vážnou známost

Vyprdněte se na seznamky a nechte tomu volný a přirozený průběh.

Nestyďte se pozvat ženskou, kterou potkáte, a líbí se Vám na kafe.

Vyvarujete se tím ztráty času dopisováním s ženskýma, které nevědí, co chtějí, léčí si své mindráky a převážná většina lže o tom, jak vypadá. To jsou dámy ze seznamky rande. Je to má reálná zkušenost nikoho nepomlouvá ani neurážím.

Byl jsem za dva měsíce na celkem 4 schůzkách. Nutno říci, že jsem nesmělý chlap mám z žen respekt a stydím se. Jsem sportovec zabezpečený a mým přáním je skromná a hlavně štíhlá žena, která dbá na to, jak vypadá.

To byla také má podmínka štíhlá sportovně založená žena. Obyčejná ženská žádná modelka být nemusí děti mi nevadí. Na všechny 4 schůzky dorazili dámy, které lhaly o svém věku a postavě. Vrcholem všeho byla paní, která vážila cca 100kg a v emailech, které jsem si vyměnili a na fotografii ve svém profilu byla štíhlá blond. Její odpověď na moji otázku zda to myslí vážně, proč se sebou něco nedělá a lže o svém vzhledu byla.

To 5 let stará fotka já jinou nemám

O dalších se rozepisovat nebudu, nemá to význam. Jak jsem psal na seznámení přes seznamky kašlu a nechávám tomu volný průběh snad potkám tu pravou v běžném životě – na ulici, v obchodě atp.

To samé doporučuji Vám pánové.
Jakou máte zkušenost s Vážným seznámení na seznamkách vy?

Vladislav
Kladno