in , , , ,

Rande.cz zkušenosti chlapa vážné seznámení

Jak jsem dopadl na známé seznamce Rande.cz

rande cz zkušenosti

Rande.cz zkušenosti od našeho čtenáře máme již v redakci a rádi s Vámi podělíme o zkušenost našeho čtenáře Vladislava, který hledá (stále) přítelkyni k vážnému seznámení na známé seznamce. Vláda nám poslala email, který se svolením a na jeho pření zveřejňujeme. Snad pomůže ostatním při hledání toho pravého partnera.

Rande.cz zkušenosti fotky žen tragedie

rande cz zkusenosti
Je důležité o sobě nelhat pokud opravdu hledáte vážný vztah buďte upřímní

Hned ze začátku chci aby jste věděli, že jsem velmi znechucen tím, jak se chovají a vystupují některé (převážná většina) z žen na seznamce rande. Je to opravdu ostuda a otrávilo mě to natolik, že jsem se rozhodl a doporučuji to i Vám chlapů. Kteří hledáte vážnou známost

Vyprdněte se na seznamky a nechte tomu volný a přirozený průběh.

Nestyďte se pozvat ženskou, kterou potkáte, a líbí se Vám na kafe.

Vyvarujete se tím ztráty času dopisováním s ženskýma, které nevědí, co chtějí, léčí si své mindráky a převážná většina lže o tom, jak vypadá. To jsou dámy ze seznamky rande. Je to má reálná zkušenost nikoho nepomlouvá ani neurážím.

Byl jsem za dva měsíce na celkem 4 schůzkách. Nutno říci, že jsem nesmělý chlap mám z žen respekt a stydím se. Jsem sportovec zabezpečený a mým přáním je skromná a hlavně štíhlá žena, která dbá na to, jak vypadá.

To byla také má podmínka štíhlá sportovně založená žena. Obyčejná ženská žádná modelka být nemusí děti mi nevadí. Na všechny 4 schůzky dorazili dámy, které lhaly o svém věku a postavě. Vrcholem všeho byla paní, která vážila cca 100kg a v emailech, které jsem si vyměnili a na fotografii ve svém profilu byla štíhlá blond. Její odpověď na moji otázku zda to myslí vážně, proč se sebou něco nedělá a lže o svém vzhledu byla.

To 5 let stará fotka já jinou nemám

O dalších se rozepisovat nebudu, nemá to význam. Jak jsem psal na seznámení přes seznamky kašlu a nechávám tomu volný průběh snad potkám tu pravou v běžném životě – na ulici, v obchodě atp.

To samé doporučuji Vám pánové.
Jakou máte zkušenost s Vážným seznámení na seznamkách vy?

Vladislav
Kladno

5 komentářů

zanechte odpověď
 1. Musím ti Vládo dát za pravdu, osobně jsem se velmi zklamal také z chování ženských na seznamkách je pravdou, že to není nic jednoduchého, když zůstane ženská samá například s dítětem a hledá chlapa, ale je to život s tím nikdo nicnedělá.
  Otřesná jsou ty po 40 letech co hledají štěstí, zamilují se podvádí manžela s milencem toho přejde trpělivost rozvede se. Milenec také uteče a zůstanou sami. Pak hledají toho pravého a čas utíká..
  Já mám přítelkyni již rok seznámili jsem se v metru a máš pravdu kašlat na seznamky a nechat život ať běží dál a když se máš zamilovat tak to přijde.
  Držím palce
  Jarin

 2. Ano,ženy lžou o své postavě a muži o svém věku!
  Mám také velice nepěkné zkušenosti! Podotýkám, že všude mám své aktuální foto a nelžu o své postavě ani věku!
  Mě na rande přijde pan,který tvrdí,že je mu 55 a ve skutečnosti je již dlouho v důchodu a sotva chodí a dýchá! Foto nebylo žádné
  Muž co je ženatý a má dvě děti by rád ještě něco bokem ,ale je dosti náročný!
  Ovšem vrchol je ,že pod pojmem seznámit se si každý představuje něco jiného! Já se seznamuji ,ale pánové by nejraději ihned chtěli sex a nejlépe u mě. Pokud odmítnu, dělají mrtvého brouka
  Ano je mi přes 40 jsem rozvedená 19 let a syna mám dospělého
  Přesto narážím stále na to samé….. taková pěkná pusinka a ona je sama??

 3. Také se podělím o své zážitky, některí pánové lzou o svém věku, mají 10let staré fotky, píšou , že jsou sami přitom jsou zadany nebo zenaty.Hodně jich lze.Některi nemaji ani uvedenou výsku.
  Uz jsem prisla nato proc, jsou prckove,Prisla jsem na schůzku a chlap byl mensi nez ja.A to mám 163 cm.Hodne jich lze o detech, mají jen jedno ve skutecnosti mají 3 deti a vice …Plno jich je v exekucích, bydleji na ubytovnách a chteji se hned nastehovat.Ke me chtěl jeden do 14 dnu. Proste seznamky uz ne.

  • Díky za komentář Samuelo,
   Máte pravdu lidé o sobě lžou.
   Otázkou je co je k tomu pudí, když poté přijdou na schůzku a realita je jinde.
   Dobrá zpráva je, že všichni takový nejsou, chce to přesívat sítem, jako to dělali dříve zlatokopové ono tam nějaké to zrno uvízne.
   Pravdu máte také v tom, že seznámení je přirozenou věcí a podle mého by mělo být také přirozené. Myslím tím, například když jde chlap po městě usměje se na ženu ta úsměv opětuje a on jí pozve na kávu. Tak může vzniknout dlouhodobý vztah.
   Doba je však uspěchaná a to je jedním z důvodů proč se lidé obracejí na internetové seznamky. O tom jak správně vytvořit profil na seznamce a nelhat jsme napsali nový článek čtěte zde jaké fotky vybrat na seznamku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet ke snížení spamu Přečtěte si, jak jsou zpracovávána data vašich komentářů.

facebook

Facebook může škodit dbejte na ochranu soukromí!

Seznamte se online

Seznamte se online seznamky recenze a základní info