Rande v pandemii a sociální distancování, když nevíte, co dělat máme pro Vás bezva nápady

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Rande v pandemii je zásadní otázkou, kterou si mnozí z nás pokládají jak randit a sociálně se distancovat. Klíčem k zachování zajímavého (a bezpečného) milostného života v letošním roce (2020) je mít v rukávu několik nápadů na kreativní karanténu a v kapse náhradní roušku

Ať už vy a váš partner hledáte nové nápady na domácí večerní rande, nebo jste nezadaní a doufáte v zábavnou aktivitu, která otestuje vody s vaší láskou, máme pro vás dokonalý návrh.

Zde jsou nápady, rande v pandemii, které si budete pamatovat. 

Znovuoprašte některé dětské hry 

Kdy jste naposledy hráli člověče nezlob se? Nebo piškvorky? A co vadí nevadí to je bezva nápad můžete si ho zahrát třeba “dospělácky” …

Může to znít hloupě, ale hraní těchto  dětských her je skvělým nápadem na dobu pandemie (psáno 15,12 2020) Tyto hry můžete hrát osobně některé (vadí nevadí třeba) prostřednictvím videohovoru, takže jsou vhodné pro každý pár v každé době.

Když se s někým setkáváte přes videohovor, je přirozené cítit se nervózní, zvláště pokud jste se předtím nesetkali. Tyto hry slouží jako fantastické ledoborce. 

Zahájení rande s jednou z her vám poskytne skvělý uvolněný a zábavný rozhovor prvního rande  a skvěle odvede pozornost od všech polotrapných rozpacích a mlčení při prvních rande, které můžete zažívat. 

Roztočte hry, aby byly intimní nebo dobrodružné, jak se vám líbí. Je to spolehlivý způsob, jak zjistit, zda má vaše rande stejný smysl pro humor jako vy.

Udělejte si romantickou video večeři

To, že vy dva jste odděleni například v karanténě a každý u sebe doma a společně večeříte při video hovoru, ještě neznamená, že to nemůže být zvláštní romantická akce

Vypněte televizi, zapalte svíčky a oblékněte se, svátečně nebo do maškarních případně si něco vymyslíte! Chovejte se stejně, jako byste jedli do restaurace. Pozitivní přístup je klíčem k úspěšnému randění v pandemii!

Jste vášnivý kuchař? Proč si pro vás a vaše rande nevyberete recept na společné vaření a přípravu pomocí videohovoru?

Nebo pokud nejste profesionál v kuchyni, objednejte si ve stejné restauraci. Aby byly věci ještě více vzrušující, můžete si dokonce navzájem vybrat pokrm pro svého partnera a být překvapeni!

Rande v pandemii vyrazte na piknik 

Pokud se vy a váš partner se cítíte na veřejné setkání nebo pokud žijete společně, pak může být skvělý nápad vyrazit na bezpečný, sociálně distancovaný piknik. 

U dlouhodobých párů vám to dává důvod vyjít z domu na zdravý vzduch. U nových párů je to bezpečný způsob osobního setkání, který vám umožní zůstat od sebe vzdálení a dodržet tak sociální distancování

Proč si nezabalit lahodné občerstvení a láhev vína? Nebo si vyzvedněte v blízkosti kávy s sebou k tomu zákusky a dejte si je místo toho?

Nebojte se, pokud je chladno, jednoduše se oblékněte do zimního kabátu a vezměte si láhev a útulnou přikrývku, abyste se zahřáli prolomíte ledy :)

Podívejte se společně na film 

Existuje důvod, že návštěva filmu je klasickým nápadem na rande a existuje mnoho způsobů, jak během karantény sledovat váš film. 

Jistě, pokud to pravidla umožňují, můžete sledovat film na gauči, ale pokud to není možné, můžete film sledovat také odděleně, ale společně . 

Synchronizace filmu nebo pořadu současně je jednoduchá. Můžete použít nástroj, jako je Netflix Party, nebo je jednoduše spustit společně. 

A pokud tato technologie není vaší silnou stránkou, proč si během filmu navzájem nepíšete text nebo si neděláte poznámky do sdíleného dokumentu, abyste o tom mohli později diskutovat? 

Sledujte společně koncert

Jste hudební fanoušek? Pokud ano, pak je společné sledování koncertu jedním z našich nejlepších nápadů na rande v karanténě.

Vzhledem k tomu, že umělci v současné době nemohou účinkovat před živým publikem, mnoho z nich zpřístupnilo minulá (nebo nová) představení online. 

Zjistěte, zda máte vy a Váš partner společného oblíbeného umělce, a zjistěte, zda má tento umělec virtuální koncert. Pokud ne, jednoduše sledujte předem nahraný výkon na YouTube. 

Zúčastněte se společně třídy online cvičení

Před současnou pandemií existuje spousta skvělých způsobů, jak trénovat online. Ať už jste fanouškem jógy nebo fanouškem fitness tance, každý si tu může užít cvičení online. Proto je to jeden z našich nejlepších nápadů na rande v pandemii.

Promluvte si se svým partnerem o tom, jakému druhu cvičení se věnují. Poté si vyhraďte dvě místa v nadcházející online lekci. 

Spousta studií nabízí úvodní kurzy zdarma, takže můžete mít dokonce i první úspěšné rande zdarma! Pokud vy a Váš protějšek dáváte přednost něčemu trochu intimnějšímu, objednejte si soukromou třídu s instruktorem. 

Udělejte si čaj a pročtěte články jak na první rande

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..