Rady pro homosexuální seznamování a svobodné chování

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Rady pro homosexuální seznamování ano procházení světa seznamování může být obtížné a někdy ještě těžší je najít cestu k homosexuálnímu seznamování. Seznamovací hra a její pravidla se za posledních 20 let hodně změnila a může být náročné držet krok. 

Zde jsou naše nejlepší rady pro seznamování můžu s muži a odborné rady, jak si trochu usnadnit orientaci ve světě homosexuální seznamování.

Praktické rady pro homosexuální seznamování v roce 2020

Rady pro homosexuální seznamování
Vhodnou seznamkou pro gay seznámení je nová seznamka amatérů

Online seznamky mohou pomoci i ublížit, ale dnes jsou téměř nutné

Téměř 60 procent homosexuálních párů se schází na internetových seznamkách, které umožňují seznámení jak hetero tak i homosexuálních lidiček. Jsou to moderní technologicky vyspělé služby kde je dispozici nadstandardní zabezpečená komunikace.

Nejvíce oblíbeným u uživatelů 70 % je integrované zabezpečené video chat jak je tomu například na Amatéři cz. To je o 20 procent více než mají heterosexuální páry. 

Je tu další výzva pro homosexuální lidi, kteří se setkávají s lidmi ve skutečném životě, protože nemůžete vědět, jestli je někdo také gay, aniž by se ptal nebo flirtoval a čekal, zda bude odmítnut nebo ne navíc někteří zaostalci na takový flirt reagují i urážlivě..

Homosexuální seznamování Vyberte si tu správnou seznamku

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Mnoho seznamek doposud přidávalo způsoby pro lidi stejného pohlaví. Tinder, BezvaFlirt.cz, OkCupid, Bumble a mnoho dalších vám umožní hledat kluky nebo dívky bez ohledu na to, zda jste chlap nebo dívka. To však neznamená, že všichni hledáte stejnou věc. 

Strach odmítnutí je normální neřešte ho

Ať už používáte datovací aplikace nebo ne, odmítnutí je normální věc, která se stane. Někdo vás může odmítnout, protože není stejně orientován jako vy nebo vás může odmítnout, protože nejste jeho šálek kávy.

 A obojí je v pořádku a přirozené. Hlavu si z toho nelámejte a pokračujte. Možná by Vám také mohl pomoci se orientovat článek na téma Gayové a lesby stěhování do jiného města rady na seznamování

Dejte vale stereotypům v seznamování

Máte rande pouze s ženami? Musíš chodit jen se ženami? Nemusíte nikdy randit podle stereotypu. Seznamte se s tím, o koho máte zájem, a jděte na rande s otevřenou myslí. Buďte otevřeni setkání s tou správnou osobou. 

Homosexuální seznamování Vy se nemusíte měnit 

V homosexuálních komunitách jsou jisté stereotypy, které mohou být překážkou při Vašem randění. Tyto stereotypy obvykle pocházejí z vnějších komunit a mohou někdy vnucovat cestu do homosexuální komunity nepřímo vás navádět k jejich internalizaci. Například je to myšlenka, že homosexuální muži jsou okouzlující a lesby jsou všechny na jedno brdo, nebo že homosexuální muži milují pěkné věci a lesby je nenávidí. 

To vše jsou směšné stereotypy, protože každá osoba je osobou s vlastní osobností a zájmy, bez ohledu na jejich sexualitu. A tyto stereotypy zpracováváme různými způsoby. Často budeme aktivně bojovat proti stereotypu, o kterém víme, že je se nás přímo týká. 

Měli byste však přijmout každý aspekt sebe sama, ať už se bojíte, že sami stereotypujete nebo ne. Užijte si to, co vás baví a buďte tím, kým jste. Nesnažte se skrýt žádnou část toho, kdo jste před svým protějškem na prvním rande

Srovnejte se se sebou a neexhibujte se

Tato rada je zvláště důležitá pro homosexuální muže, protože homosexuální muži se často exhibují v médiích, protože je to neuvěřitelně fit muž a s úsměvem, který doslova září. Pravda je ale taková, že jen velmi málo mužů, homosexuálů má tendence se veřejně zviditelňovat

Seznamovací moře, když jste gay, může mít drsné a bouřlivé vody. Ale musíte si zaplavat, abyste našli toho pravého. Nemůžete zůstat v klidu a odmítnout se ponořit, i když je to možná děsivé.

Váše stěžejní rande přijde, pokud se ponoříte dost hluboko! Nezapomeňte naslouchat svému vlastnímu srdci, nejlepší rada pro randění s homosexuálními partnery je následovat instinkt. Protože jen Vy jste odborníkem na svůj vlastní milostný život. 

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..