Radíme jak se seznámit muži po padesátce s dluhy

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Jste muž po padesátce a hledáte seznámení se ženou? Nezoufejte, víme jaké to je pro Vás těžké a čím si procházíte. Poradíme Vám jak si ušetřit peníze za platby pochybným seznamkám. Dáme Vám rady jak nenaletět. Po přečtení článku budete jistě chytřejší a snad Vám pomůžeme nalézt tu správnou ženskou.

Seznámení muže po padesátce s dluhy shrnutí

Na chvilku zapomeňme, že jste bez peněz a nemáte kde bydlet, bydlíte například na ubytovně. Jste bez práce. Přirozeně si večer pokud máte peníze koupíte něco k pití. Na zevnějšek moc nedbáte. Hygienu udržujete zuby nehty v základech.

Přesto by jste chtěli začít žít se ženou ve společné domácnosti. Společně se dívat na TV chodit na procházky a plánovat budoucnost. Myslíte na seznámení, ale máte pocit, že o Vás žádná nestojí. Nemáte přece nic co by jste mohl ženě nabídnout.

Pokud takto přemýšlíte, nejste ztracený a cesta k Vaši budoucnosti ve dvou je stále možná. Vy si můžete vybudovat hodnotný a trvalý vztah!

Začněte u sebe zítřek je Váš co uděláte – čtěte

Nic nepřikazujeme, snažíme se poradit – pomoci. Každý kdo si neví rady si rád přečte názor druhého. Může mu to velmi mnoho dát. Pokračujte ve čtení!

První týden změna motivace chci se seznámit

Zítřek je pro Vás startovním dnem do nového života. Pokud chcete. V tom je skrytý úspěch. Jmenuje se to motivace. Dejte se se kompletně do pořádku. To je Vaším úkolem na následující týden.

Ukáže se zda jste ztracená existence nebo na to máte?

Zahoďte alkohol, ukliďte se, vykoupejte se. Naházejte všechno oblečení na hromadu a přeberte to co se dle Vašich finančních možností dá nosit. Zbytek vyhoďte do popelnice.

Pak si udělejte kafe zapalte si a uvědomte si, že jste udělal první malý krůček v před. Šanci změnit Váš životní styl a seznámit se se ženou si dáte jen Vy sami.

Vyvětrejte si hlavu choďte na procházky a spěte

Ano to je přesně to co první týden potřebujete. Potom co jste si udělali pořádek v základních věcech. Přebrali šatník, vyházeli  a přestali si kupovat alkohol. choďte upravení ven na procházky.

Relaxujte udělali jste kus práce – první malý krůček k seznámení se ženou a změnu. Motivujte se každý den udržujte pořádek a motivujte se k Vašemu cíli.

Po týdnu pokud jste vše dodržely pokračujeme v akci seznámení a změny. Společně jdeme k úspěchu –  publikujeme 7.12. 2018

Držíme Vám palce

Tým Seznamky.com

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..