Radíme jak nepokazit první rande – 2. díl +10 bonusových rad na první rande

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

V prvním díle randících přešlapů jsme se podívali na zoubek například pozdním příchodům nebo skrytým projevům nervozity. Teď zjistíme, jaké problémy může způsobit třeba křečovitá snaha o humor nebo pevná pupeční šňůra, která vede zejména u mužského pohlaví k nejlepším a nejchytřejším kamarádům.. stejně jako jejich rady u piva ohledně ojetého auta..

rande – 2. díl
První část jak nepokazit první rande čtěte zde

Problémy působí problémy

Pamatujte na to, že nikdo nechce hned ze startu poslouchat cizí problémy. Ani postesknutí nad minulými vztahy na první schůzku nepatří. Na to si dejte velký pozor jedná se zabijáka nových známostí. Místo toho mluvte třeba o svých plánech na další dny, o letní dovolené nebo o novém albu vaší oblíbené skupiny. Když si vzájemně alespoň trochu padnete do noty, příjemná konverzace přijde sama.

Nepatřičné vtípky

Ke každé konverzaci patří i chvilka mlčení. Dává oběma stranám čas důležitý ke zformování myšlenek a pocitů. Chvilka ticha není trapná ani nepřístojná. Nemějte z ní strach jen Vás vyneguje. Pokud se cítíte ( ano to nepodceňujte není to překlep) chemie ve vztahu funguje přečtěte si to jak.

Přesto si to někteří myslí a snaží se prolomit podobné chvíle vtípky nebo humornými historkami ze života. Občas je to dobrá strategie, ale neměla by se používat příliš často a už vůbec ne jednostranně. Nikdy byste neměli být tím, který ve všech případech rozetne mlčení jako první.

Počkejte si v klidu a když nastane to ticho usmějte se a nedejte na sobě znát, že je to nepříjemné nechte prolomit ledy samovolně. Pokud se to podaří berte to jako jako náznak, že se cítíte.. a to je – perfektní zpráva.

Telefon pro zlost vypnout

Pozor velmi důležité!

Vždycky si vypněte telefon nebo ho alespoň přepněte na vibrace. Při úplném vypnutí ale máte jistotu, že vám rande nepokazí nepříjemný telefonát od šéfa nebo SMS od vašeho ex. A patříte-li ke vtipálkům, kterým telefon při každé zprávě krká nebo vydává vtipné hlášky, napište si tohle pravidlo červenou tužkou do kalendáře. Nic totiž nedokáže při dobře plynoucím rozhovoru znechutit víc.

Nejlepší kamarády nechte doma

Že byste si na schůzku neměli brát jinou osobu, pokud se na tom předem nedomluvíte, je úplně samozřejmé. Své kamarády si ale na rande můžete přivést, aniž to tušíte. Imaginárně. Stačí je použít jako téma konverzace a samozřejmě do nejmenších podrobností.

Nemluvíte přece o sobě, tak je to v pořádku. Cizí kamarádi ale na první schůzce nikoho nezajímají. Svět je malý a nikdy nemůžete vědět, jestli se svým novým objevem zůstanete napořád. A naštvaná esemeska od neznámého člověka by vaše přátele určitě nepotěšila.

BONUS! Vybíráme 10 témat první rande

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..