První zpráva na seznamce jak ji napsat aby zaujala

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

První zpráva na seznamce aneb prolomení ledu v každé situaci není snadné. Ať už někoho oslovujete v baru, na večírku nebo online. Pro některé to může být nepříjemným a děsivým zážitkem.

Naštěstí pro nás je lámání ledů online mnohem jednodušší a mnohem méně děsivé než oslovení někoho v reálném životě. Nemusíte se poohlížet kolem sebe na dav lidí, kteří vás sledují. Můžete si vše v klidu naplánovat, přemýšlením o tom, co máte říci.

A máte jistotu, že víte, že lidé, které oslovujete, jsou také svobodní a otevření setkání koneckonců, jsou na seznamkách.

Až se příště přihlásíte na svoji seznamku a začnete se setkávat s lidmi, zvažte následující tipy na online seznamování aneb jak napsat první uvítací zprávu.

První zpráva na seznamce nebuďte nervózní.

I když je váš žaludek svázán do uzlů a jste tak nervózní, že sotva můžete psát, zkuste zůstat v klidu. Opláchněte si obličej trochu studené vody, podívejte se do zrcadla a zeptejte se sami sebe: Co můžu ztratit?

První zpráva na seznamce
Velmi důležité je přečíst si seznamovací profil a pak odepsat

Opravdu to není tak, že vás osoba, které chcete napsat zprávu veřejně odmítne a nikdy ji neuvádíte v reálném životě. Nejhorší, co se může stát je to, že Vám odepíše „Nemám zájem“ to je celé. A pokud nedostanete vůbec žádnou odpověď, můžete dělat to, co děláme všichni, a jen předstírat, že se to nikdy nestalo. Schopnost zapomenout je krásná věc.

Udělej si domácí úkol co do zprávy napsat

Než odešlete první zprávu, udělejte si čas na přečtení něčího profilu. Vím, že mnozí z nás jsou rychlí, pokud jde o zasílání zpráv lidem, kteří nás zaujmou. K úspěchu pomáhá vědět něco o této osobě, než jí pošlete zprávu. 

Na mnoha internetových seznamkách při čtení seznamovacích profilů se můžete setkat s tímto sdělením

Toto sděluje dívka ve svém profilu na BezvaFlirt.cz

Před flirtováním nebo odesláním pošty si prosím přečtěte můj profil. Nedívejte se jen na fotku! Mysli: Máme něco společného, ​​proč se o mě zajímáš?

První zpráva na seznamce nebuďte úlisný jedinec

Je to základní rada, pokud jde o randění.  Dívky na seznamkách jsou unavené lacinými komplimenty jako:‚ Jsi tak krásná, máš tak krásné oči, myslím, že jsem do tebe zamilovaný, atd. ‘ 

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

První zpráva na seznamce je důležitá nikdy nepoužívejte laciné komplimenty nefungují. Podle údajů z online seznamovací stránky nový amatéři,  zprávy s obecnými komplimenty, které obsahovaly slova jako sexy, roztomilý, krásný nebo skutečně krásná mají o hodně větší míru odezvy. Jsou brány přirozeně.

Nejlepším způsobem, jak přistupovat k první zprávě, je držet ji v přátelském, slušném nenaléhajícím duchu. Napište svou zprávu lehkou a jednoduchou Máte spoustu času na další vývoj věcí, takže buďte trpěliví neunáhlujte se. Tedy pokud to se seznámením myslíte zcela vážně.

Neříkejte o sobě příliš informací

Obecně platí, že když lidé o sobě mluví příliš, odhalí skutečný problém s poslechem, kterým je opadnutí zájmu a nuda. Pokud to mezi vámi a vaším seznamovacím protějškem vyjde a jdete na první rande postupně o vás zjistí vše. 

Není třeba hned někomu říkat vše o svém životě, zejména když jste ho ani neviděli v reálu. Měli byste se ujistit, že alespoň některé z vět končí otazníkem. Kladení otázek ve vaší zprávě, na rozdíl od nepřetržitého mluvení o sobě, je také skvělý způsob, jak získat odpověď.

Rozumíte tomu?

Kontrola pravopisu. Lýbyla prosím tak ne

Nikdy nepodceňujte sílu zprávy bez pravopisných chyb. Překlepy a gramatické chyby jsou ošklivé snižují upřímnost.

Níže je ukázka první zprávy, kterou lze použít jako příklad, abych vám poskytla představu o tom , jak by mohla vypadat dobrá první zpráva .

Příklad zprávy na seznamce

Ahoj Ájo Jmenuji se Míchal a opravdu se mi líbilo, co jste o sobě uvedla ve svém profilu na flirt seznamce
Sdílíme spoustu zájmů, například synchronizované plavání a živé akční hry na hrdiny. Také se zdá, že máme opravdu podobný hudební vkus. Metal je fakt nejlepší! 

Jaká je tvá oblíbená skupina? Také jsem si na tvém obrázku všiml, že máš želvu. Mám také želvu, jménem Rick! Je mu pět let. Máte další domácí mazlíčky? Jsem vegetarián a miluji zvířata a rád čtu, že i vy jste vegetariánka,

Doufám, že se mi ozvete, Hezký den!
Michal

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..